فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

Batman: Arkham Origins مطلب متفرقه

صفحه شخصی من - یک گیمر قدیمی که با گیم بزرگ شده، با گیم...
تصویر نویسنده
DC از تاریخ رویداد مجازی‌اش رونمایی کرد، معرفی بازی جدید BATMAN؟

DC از تاریخ رویداد مجازی‌اش رونمایی کرد، معرفی بازی جدید BATMAN؟

به گزارش پردیس‌گیم به نقل از VG247 ساعتی پیش DC از تاریخ رویداد مجازی و آنلاین‌اش با نام DC FanDome رونمایی کرد که تمامی محتواهای DC در تمامی صنایع و رسانه‌ها را شامل خواهد شد اعم از صنعت بازی‌های ویدیویی که تمامی فکرها را به سمت رونمایی از نسخه‌ی جدید بازی BATMAN که چندین سال است در دست ساخت قرار دارد برده است.

رویداد مجازی و آنلاین شرکت DC با نام DC FanDome که به طور کلی بر روی جهان DC تمرکز خواهد داشت در تاریخ 22 آگوست 2020 (مصادف با 1 شهریور 1399) برگزار خواهد شد و گزارش‌ها حاکی از آن است که WB Games قرار است تا چند رونمایی در درون این رویداد مجازی و آنلاین داشته باشد.

مدتی پیش خدمت شما کاربران پردیس‌گیم در درون خبر حاوی شایعه‌ای اعلام کرده بودیم که "نسخه‌ی جدید بازی BATMAN در تابستان معرفی و زودتر از آنچه که فکر می‌کنید عرضه خواهد شد"، حال با قرار دادن این شایعه در کنار تاریخ رویداد مجازی و آنلاین شرکت DC با نام DC FanDome میتوان به نتایج جالبی دست یافت پس طرفداران BATMAN خود را آماده کنند که بالاخره قرار است تا چشم‌مان به جمال BATMANای که استودیوی Warner Bros. Montreal برایمان پخته و ساخته است روشن شود!

همچنین شایعاتی مبنی بر رونمایی از بازی Harry Potter در سبک RPG که شایعات پیرامون آن مدتی است که در گوشه و کنار خود را نمایان کرده‌اند و می‌کنند در درون رویداد مجازی و آنلاین شرکت DC با نام DC FanDome نیز شنیده می‌شود پس آمادگی لازم برای ملاقات با این بازی در درون رویداد مجازی و آنلاین شرکت DC با نام DC FanDome را نیز داشته باشید.

همانطور که پیش از این خدمت شما کاربران پردیس‌گیم اعلام کرده بودیم ظاهراََ Warner Bros قصد داشت تا با ادامه دادن به سکوت و افزایش میزان هیجان و اشتیاق طرفداران و منتظران نسخه‌ی جدید بازی BATMAN این عنوان را بالاخره در درون اولین کنفرانس خودشان و در درون مراسم E3 امسال معرفی کرده و پس از مدت‌ها شایعات و نقل‌ها پیرامون آن از آن رونمایی کنند که به واسطه‌ی شیوع ویروس کووید 19 (یا همان COVID 19) و کنسل شدن مراسم E3 مجبور به ایجاد تغییراتی در برنامه‌هایشان شدند که ما اکنون میدانیم برنامه‌ی آنها چیست پس منتظر رونمایی از نسخه‌ی جدید بازی BATMAN، بازی Harry Potter در سبک RPG و بازی‌های ناشناخته، احتمالی و در دست ساخت دیگر در تاریخ 22 آگوست 2020 (مصادف با 1 شهریور 1399) و در درون رویداد مجازی و آنلاین شرکت DC با نام DC FanDome باشید.

نوشته شده در: 27 خرداد 1399
دسته: مطلب متفرقه، Batman: Arkham Origins
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Batman: Arkham Origins
  • Batman: Arkham Origins
  • Batman: Arkham Origins
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

حتما DC برنامه های بزرگی داره با اینکه به نظر میاد تاکید اصلی روی فیلما و سریالاش باشه
و اگه قبلش بازی جدید بتمن تو مراسم های سونی و مایکروسافت معرفی نشه دیگه 100 درصد تو این مراسم معرفی میشه. رونمایی از بتمن هم داستانی شده!
هری پاتر ربطی به DC نداره به WB ربط داره یا نه ؟
هری پاتر مطعلق به د wb و ربطی به dc نداره
حالا کو تا شهریور!
بازی راکستدی رو رونمایی کنید دیگه بابا معلوم نیست چی کار میکنن
شاید این جمعه بیاید شاید