فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
حالت صفحه سیاه و سفید در Ghost of Tsushima فراتر از یک فیلتر ساده است

یکی از ویژگی‌های جالب و هیجان‌انگیزی که در آخرین نمایش از گیم‌پلی بازی Ghost of Tsushima دیدیم، وجود حالت صفحه سیاه و سفید بود. قطعا دوست‌داران فیلم‌های سامورایی و قدیمی ژاپنی با این حالت لذتی دو چندان از بازی خواهند برد. به‌تازگی سازندگان اطلاعات بیشتری از این حالت و الهام‌گیری آن‌ها از فیلم‌های فوق‌العاده‌ای مثل هفت سامورایی برای این فیلتر به اشتراک گذاشتند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، جان کانل، خالق بازی Ghost of Tsushima، درباره تاثیرگذاری آکیرا کوروساوا، کارگردان ژاپنی، در روند ساخت این بازی صحبت کرد. حالت سیاه و سفید در واقع ادای احترام به اولین فیلم‌های سامورایی او مثل هفت سامورایی و سانجورو هستند:

"ما این بازی عالی را داریم که مردم را به دوران فئودالی ژاپن می‌برد و آکیرا کوروساوا یکی از مراجع ما برای این بازی و مخصوصا حس آن بود. با نزدیک‌تر شدن به نهایی‌سازی طراحی این فیلتر سیاه و سفید، با خود گفتیم اسم این حالت خاص و سیاه و سفیدی که خلق کردیم را چه بگذاریم؟ چند کلمه به ذهن‌مان رسید و فکر کردیم اگر نام آن را حالت کوروساوا بگذاریم، عالی می‌شود. برای انجام این کار احساس کردیم که باید از ورثه او هم اجازه بگیریم و ببینیم آیا آن‌ها هم به این مورد علاقه‌مند هستند یا خیر. ما ویدیویی کوتاه فرستادیم که نشان می‌داد حس و ظاهر کلی آن چگونه است.

ما در واقع تحقیقاتی هم درباره کات‌ها و تکنیک‌های موجود در آن نوع فیلم‌ها که کوروساوا امکان داشت از آن‌ها استفاده کند انجام دادیم. رنگ سیاه تا چه حد عمیق و رنگ سفید تا چه اندازه روشن بودند؟ و در نهایت بخش صدا را هم کمی دستکاری کردیم. تیم صداگذاری ما یک ابزار داخلی و اختصاصی دارند که صداهای تلویزیون‌های قدیمی و مخصوصا بلندگوها، رادیوها و تلویزیون‌های دهه 50 میلادی را تقلید می‌کند."

بازی Ghost of Tsushima در روز 27 تیر برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد. نقدها و نمرات آن را می‌توانیم 3 روز قبل از عرضه یعنی 24 تیر، ساعت 18:30 به وقت تهران، مطالعه کنیم.

نوشته شده در: 19 تير 1399
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر بازی Ghost of Tsushima
  • دانلود تریلر Ghost of Tsushima
  • دانلود تریلر Ghost of Tsushima
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

از فریم فریم این بازی عشق و خلاقیت میچکه...کوروساوا مود
عجب پایانی داشت این نسل هشتم
هنوز با نسل ۸ کار داریما سایبرپانک و E‌r فرامسافتور
دریمز
لست پارت ۲
گوست
سایبرپانک
Er میازاکی
حالت کوروساوا؟ خخخ واقعا مضحکه حتی تا جایی که شده از اسم هم سو.استفاده میکنن واقعا مسخرس
اینکه سیاه و سفید بشه و... هیچ ربطی به کوروساوا نداره اگه هم زنده بود وفیلم میساخت رنگی میساخت
قفسه بازی هام اگه یه بازی کم داشته باشه اونم گوست اف سوشیماست
این یکی ایشالا از اوناست که همه یک صدا عاشقش میشن.
"برای انجام این کار احساس کردیم که باید از ورثه او هم اجازه بگیریم و ببینیم آیا آن‌ها هم به این مورد علاقه‌مند هستند یا خیر. ما ویدیویی کوتاه فرستادیم که نشان می‌داد حس و ظاهر کلی آن چگونه است."
عجب کار زیبایی انجام دادن
"تیم صداگذاری ما یک ابزار داخلی و اختصاصی دارند که صداهای تلویزیون‌های قدیمی و مخصوصا بلندگوها، رادیوها و تلویزیون‌های دهه 50 میلادی را تقلید می‌کند."
اوج نوستالژی

کمتر از 8 روز برا تجربه این اثر هنری مونده. صبر کردن واقعا سخته ...
فردا صبح پیش دانلودش شروع میشه
بی صبرانه منتظرشم
@The lone ranger این حالت سیاه و سفیدش Samurai Cinema نام داشت بعد اینکه دیدم اسمشو حالت کوروساوا گذاشتن خیلی خوشحال شدم.
یوشیدا الان داره حال میکنه خودشم گفته بود این بازی براش امسال Goty هست :)))

کسانی که بازی رو تجربه کردن از روش تبلیغاتی Sucker Punch تحسین کردن چون بازی هیچگونه بخش داستانی رو تو تریلر ها و نمایش هاش لو نداده و هرکسی که انجام میده بازی رو شگفت زده شده ...
هرچی تو نمایش ها نشون دادن ماموریت های جانبی بوده ...
مترجم اسپانیایی بازی گفته داستان بازی خیلی حماسی و فوق العاده هست و زمانی که داشته ترجمه میکرده خیلی خیلی خوشش اومده از داستان بازی و به Sucker Punch تبریک گفته.

آقای کوراساوا کی فیلم ریش قرمز رو یادشه؟
نوستالژی مود بسیار عالی