فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
رابط کاربری Xbox Series X با کیفیت 4K اجرا نخواهد شد
صفحه شخصی من وبلاگ من - به نام خدا. با افتخار از سال 89 در سایت ...
User_image

Xbox Series X

به گزارش پردیس‌گیم، به عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید نزدیک می‌شویم و اطلاعات زیادی از رابط کاربری کنسول‌های مایکروسافت و سونی به دست آورده‌ایم. البته رابط کاربری مایکروسافت مدت‌ها پیش رونمایی شده بود و اخیراً اطلاعات جالب توجهی به اشتراک گذاشته شده است.
طبق بررسی‌های جان لینه‌من از دیجیتال فاندری، رابط کاربری ایکس‌باکس سری ایکس با کیفیت 1080p اجرا خواهد شد، دقیقاً مشابه کیفیت اجرایی وان ایکس، این نکته به این دلیل عجیب است که کنسول سری ایکس پرچم‌دار کنسول‌های مایکروسافت به شمار می‌رود و توانایی ارائه‌ی کیفیت 4K و حتی بیشتر را دارد.
البته منصفانه است که بگوییم کاربران مدت زیادی را در رابط کاربری کنسول به سر نخواهند برد و چیزی که اهمیت بیشتری دارد خود بازی‌ها هستند. ولی خب جهش بین بازی‌های 4K و آمدن به رابط کاربری 1080p عجیب و غیر مأنوس خواهد بود. این مشکل چندانی برای سری اس به وجود نخواهد آورد چرا که به کلی در کلاس دیگری قرار دارد.
سونی به تازگی از رابط کاربری PS5 رونمایی کرده است و تأیید کرد که کیفیت اجرایی آن 4K خواهد بود.
رابط کاربری جدید مایکروسافت قرار است اندکی قبل از عرضه‌ی کنسول‌های جدید و نسل بعدی عرضه شود و برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و وان ایکس نیز در دسترس قرار گیرد.
جان لینه‌من در این خصوص می‌گوید: مشکل اصلی من بیشتر از هر چیز با وضوح تصویر (رزولوشن) داشبورد (رابط کاربری) جدید مایکروسافت می‌باشد. من از کیفیت اجرایی 1080p رابط کاربری بر روی وان ایکس نا امید بودم، آن هم در حالی که کیفیت اجرایی رابط کاربری PS4 Pro به صورت 4K Native بود. حال برای سری ایکس نیز کیفیت 1080p ارائه می‌شود! اصلاً برای من قابل قبول نیست.

خب دوستان نظرتان چیست؟ این مورد برای شما حائز اهمیت است؟ لطفاً با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

نوشته شده در: 25 مهر 1399
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Monster Hunter Rise
  • DiRT 5
  • Hyrule Warriors: Age of Calamity
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

هنوز ش نیومده وضعش معلومه چی میخواد از اب دراد
نه میزان ۶۰۰ گیگ حافظه سونی و قدرت کمتر!! و ۴ کی فیکش خیلی خوبه و معلومه چی از آب در می آید!! خخخخ انصاف وجدان و صداقت و بادمجاد دور قاب نچیدن یعنی انسانیت که .

لعنتی من میخواستم ایکس باکس بگیرم چون رابطش 4 کی نیست دیگه نمیگیرم

تکذیب شد
قراره تا آخر ۲۰۲۱ تغییراتی بزرگی بینه و احتمالا 4k بشه
تکذیب نشد گفتن در طول زمان تغییرش میدیم

مشکلات جهان اولیارو(گفتم ترکیب نظرات به هم نریزه)
در این یه مورد اشتباهی مثبت دادن اشکالی نداره