فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
کنسول PS5 به‌روزرسانی بازی‌های Offline و فیزیکی را تحمیل نمی‌کند
صفحه شخصی من وبلاگ من - به نام خدا. با افتخار از سال 89 در سایت ...
User_image

PS5

به گزارش پردیس‌گیم، سونی دیشب بالأخره از رابط کاربری کنسول جدیدش یعنی PS5 رونمایی کرد. رابطی با قابلیت‌های ویژه و جذاب از جمله کارت‌های فعالیت (Activity Card) که ویژگی بسیار جذابی است و همچنین کنترل سنتر و دیگر بخش‌ها. همچنین این امکان برای بازیکنان فراهم است که در هنگام انجام بازی‌های آفلاین و فیزیکی، مجبور به به‌روزرسانی بازی به آخرین نسخه نباشند و PS5 به‌روزرسانی بازی‌ها را بر روی عناوین آفلاین تحمیل نخواهد کرد. این موارد را نائب رئیس بخش مدیریت و برنامه‌ریزی آقای هیداکی نیشینو، در مصاحبه با دیجیتال فاندری عنوان کردند.
این بدان معناست که دقیقاً به مانند PS4، شما می‌توانید دیسک بازی را وارد کنسول کنید و بلافاصله اقدام به اجرای آن کنید، بدون نیاز به این‌که آن را به‌روزرسانی کنید. شايان ذکر است که این قابلیت فقط برای عناوین آفلاین کاربردی است و عناوين آنلاین طبیعتاً برای اجرای نیاز به‌روزرسانی به آخرین نسخه دارند.
هنوز جزئیات زیادی از این رابط کاربری پیشرفته باقی مانده است که در آینده مشخص خواهد شد. با ما همراه باشید. کنسول PS5 قرار است در تاریخ 22 آبان‌ماه برای کشورهای معدودی عرضه شود و سپس در 27 آبان‌ماه عرضه جهانی خواهد شد.

خب دوستان نظرتان چیست؟ این قابلیت که پیش از این در PS4 نیز در دسترس بود، مورد توجهتان می‌باشد؟ لطفاً با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

نوشته شده در: 25 مهر 1399
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • DiRT 5
  • Demon's Souls Remake
  • Observer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

فعلا که باید حداقل چند ماهی صبر کنیم تا این کنسول به قیمت واقعی خودش برسه با قیمت بازار امروز این کنسول بین 15تا 16میلیون تومن قیمت واقعی خودش هست...؟
حتی اگر یکسالم صبر کنیم هم قیمتها معقول نمیشه!!‌ گلکسی ۱۰ اویل آمدنش ۱۱۰۰۰۰۰ بود
بهار ۹۸ الان شده ۲۶۰۰۰۰۰۰ تومان !!! فکرش بکن دیگه!! ‌
سونی فعلا سرعت اس اس دی و هیت سینگش خیلی خوب بنظر میرسه هیت سینگش ظاهرش قدرتمند نشون میده اگه درست کار کنه و مثل ۴ صدای بویینگ نده عالیه و اس اس دیش هم طبق ادعای سونی باشه ..!!!
فعلا که در عمل ثابت نشده چند هفته بعد انتشار معلوم میشه.
چقدر رابط کاربریش خوب بود جالبیش نحوه ورود به بازی بود
همین که تو منوی گیم ، پلی زد بدون لود وارد گیم شد ادم قافل گیر میشه
عزیزم شما همینکه به قلب خیلیها تحمیل شدی خودش کفایت میکنه برای بقیه موارد دیگه خود دانی
بامزه گفتی