فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
تماشا کنید: تریلر جدید Spider-Man: Miles Morales قسمت‌هایی از مخفی‌کاری و سیستم نبرد را نمایش می‌دهد

تماشا کنید؛ تریلر جدید Spider-Man: Miles Morales قسمت‌هایی از مخفی‌کاری و سیستم نبرد را نمایش می‌دهد

عنوان Marvel's Spider-Man: Miles Morales از استودیوی Insomniac یکی از عناوین روز عرضه‌ی PlayStation 5 می‌باشد (اگرچه طی بیانیه‌ای مشخص شد این بازی برای PlayStation 4 نیز منتشر می‌شود)  که یعنی کمتر از یک ماه تا از راه رسیدن آن فاصله داریم.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Game Informer، در ویدئوی جدید به اشتراک گذاشته شده Miles Morales را حین انجام مخفی کاری و جنگیدن با سبکی متفاوت از پیتر پارکر مشاهده می‌کنیم. ویدئوی مربوطه را در ادامه مشاهده می‌کنید؛

دانلود با کیفیت HD  - دانلود با کیفیت SD

نمایش به صورت تمام صفحه

در جدیدترین ماجراجویی در دنیای Marvel’s Spider-Man، مایلز مورالس نوجوان راه الگوی خود یعنی Peter Parker را به عنوان Spider-Man جدید ادامه می‌دهد.

ولی هنگامی که یک نیروی قدرمند خانه و شهر دوست داشتنی او را تهدید می‌کند؛ قهرمان داستان متوجه می‌شود که با قدرت زیاد، مسئولیت نیز زیاد می‌شود. برای نجات دادن تمام New York، مایلز باید از همه‌ی توانایی‌های مرد عنکبوتی استفاده کند.

قیام مایلز مورالس

«مایلز مورالس قدرت‌های انفجاری جدیدی کشف می‌کند که باعث تفاوت اون از مربی خودش پیتر پارکر می‌شود. با نیروی منحصر به فرد bio-electric venom و قدرت استتار او به همراه تار زنی آکروباتیک و گجت‌ها و مهارت‌ها با دشمنان رو به رو شوید.»

جنگ برای قدرت

«نبردی بزرگ برای به دست آوردن کنترل نیویورک بین شرکت تولید انرژی و ارتشی با تکنولوژی بالا به وجود آمده است. حالا که خانه‌ی جدید مایلز به قلب میدان جنگ تبدیل شده، او باید هزینه‌ی قهرمان بودن را تجربه کند و تصمیم بگیرد چه فداکاری‌هایی باید برای این کار انجام دهد.»

جهانی زنده و پویا

«در نقش Miles  خیابان‌های پر از برف را در نوردید. وقی خط ما بین زندگی خصوصی و ابرقهرمانی کم رنگ می‌شود، او متوجه خواهد شد که به چه کسی می‌تواند اعتماد کند و به ارزش واقعی خانه پی می‌برد.»

عنوان Marvel's Spider-Man: Miles Morales در حالت 'Performance Mode' روی PlayStation 5 از 60FPS و همچنین انعکاس‌های ری تریسنیگ، سرعت بارگذاری فوق‌العاده سریع، ویژگی haptic feedback و تریگرهای تطابقی کنترلر DualSens پشتیبانی خواهد کرد.

نوشته شده در: 25 مهر 1399
دسته: مطلب متفرقه، Spider Man
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تریلر insomniac games
  • Spiderman
  • دانلود تریلر Spider Man
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

با خودم میگفتم تابحال نمایش پشم ریزونی نداشته و ندیدیم
دیروز با اون گیمپلی کوتاه گیم اینفورمر قشنگ نابودم کرد
اون گربه هه باحال و فینیشرهاش ، لود ثانیه ای دنیای بازی وقتی مایلز از داخل اون ساختمون زد بیرون و و و
چقدر خوب میشد توی وب سویمینگ اماتور بودن مایلز و پاهاشو فهمید
الحق که سونی باید این استدیو رو زودتر میخرید
وای چقدر خوبه این بازی قشنگ ازادی عملش چند برابر بتمن هست
الان خواستی از اسپایدر من تعریف کنی یا بتمن رو تخریب کنی!!!!!!!! دوما چه ربطی داره این بازی انحصاریه بتمن برای همه کنسول ها (اگه اسپایدر من های قبل از این انحصاری رو بازی کرده باشی میفهمی بتمن از اون ها خیلی بهتره)