فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
فیل اسپنسر: در نسل نهم Xbox Series S بیش از Series X فروش خواهد رفت

1

آیا آزمایشی به نام Xbox Series S در نهایت به یک موفقیت برای Microsoft تبدیل خواهد شد؟ توسعه دهندگان و طرفداران به یک اندازه نگرانی خود را درمورد Series S و مانع بودن آن برای پیشرفت نسل جدید را اظهار کرده‌اند ولی جدای از این موضوع، یک سوال باقی می‌ماند؛ آیا اصلاً فروش قابل توجه‌ای خواهد داشت؟ یا گیمرهای تشنه به چیزهای جدید به سمت Xbox Series X گرایش پیدا می‌کنند؟ به گزارش پردیس گیم، طی مصاحبه‌ای با Kotaku، رئیس Xbox آقای فیل اسپنسر درمورد Series S صحبت‌هایی کرده و پیش بینی می‌کند که این کنسول ضعیف‌تر از لحاظ قدرت خام بیش از X خواهد فروخت.

«به نظرم تمام کنسول‌هایی که می‌توانیم طی این تعطیلات تأمین کنیم به فروش خواهند رفت. فکر می‌کنم پیش فروش‌ها از پس تقاضا بر نمی‌آیند. به نظر بنده برای ما و PlayStation، تأمین کردن زنجیره‌ی تولید بیش از هر چیزی سهم هر شرکت در بازار را کنترل می‌کند. من فکر می‌کنم، در طول نسل، باید انتظار داشته باشیم که قیمت تبدیل به موضوع مهمی شود و خواهیم دید که Series S فروش بیشتری خواهد داشت.»

علاوه بر این، به عقیده‌ی آقای اسپنسر وجود Series S مانع از پیشرفت بازی‌های نسل بعدی نخواهد شد، اگرچه او اعتراف می‌کند داشتن دو سخت افزار کار را برای توسعه دهندگان دشوارتر می‌کند...

«من نگران نیستم. همانطور که قبلاً هم گفته‌ایم، مدارک لازم برای اثبات این صحبت را نیز داریم، همانطور که می‌توان روی PC با سخت افزارهای فوق‌العاده بازی‌های چشم نوازی را داشته باشیم و همان بازی را با سخت افزارهای ضعیف‌تر سازگار کنیم. مسلماً این کار شدنی است. در این مورد شکی وجود ندارد. این یک حقیقت است که حالا دو مدل سخت افزار در اختیار دارید، نمی‌توانم همینطور اینجا بایستم و بگویم داشتن یک مدل با دو نوع هیچ تفاوتی ندارد. یک شکل نیست. ولی این کار را به علت گسترده‌تر کردن بازار انجام دادیم.»

معلوم نیست چند نفر با آقای اسپنسر هم عقیده هستند که Xbox Series S فروش بیشتری داشته باشد، چرا که گیمرها برای نسل جدید کنسول‌ها آماده‌اند و بعید است بخواهند به سخت‌افزار ضعیف‌تر رضایت دهند. حتماً، قیمت اهمیت دارد ولی تا یک حدی... برای مثال iPhone 11 بیش از iPhone SE فروش رفته و نسخه‌ی معمولی Switch همچنان بیش از Switch Lite به فروش می‌رسد. ارزان‌تر همیشه بهتر نیست. ولی به نظر باید صبر کنیم و با چشم‌های خودمان ببینیم.

هر دو کنسول Xbox Series X و S در بیستم آبان عرضه می‌شوند. شما چه فکر می‌کنید؟ Microsoft از کدام سخت افزار سود بیشتری خواهد برد؟

نوشته شده در: 26 مهر 1399
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Halo: The Master Chief Collection
  • Halo: The Master Chief Collection
  • دانلود تريلر Halo The Master Chief Collection
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من که شخصا بخاطر وضع فوق العاده ایران باید بجای ۵، سریز اس بخرم.
"اگرچه او اعتراف می‌کند داشتن دو سخت افزار کار را برای توسعه دهندگان دشوارتر می‌کند..."
لعنت به مایکروسافت
دندشون نر.. توسعه دهنده ها کم پول در میارن مگه؟؟ یکم بیشتر کار کنن..
به فکر خودت باش که میتونی با قیمت کمتر بازی کنی.. به جاش به فکر توسعه دهنده هایی؟؟ مثل ea و 2k مثلا که میخوان بازی ۷۰ دلاری بدن با اینکه نصف قبلا ها هم روش کار نکردن.؟؟
خدا خیرت بده مرد که چشم بسته غیب میگی! اصلن سیاست تولیدش از همون اول فروش بیشتر بوده. مشخصه کاملا
همین حالا فروشش تو کشورهای که از لحاظ اقتصادی ضعیف هستن تضمین شده هست
من نمیفهمم چرا مایکرو علاقه خاصی به گل به خودی زدن داره.
قدرت این کنسول رو در عمل دیدی ؟ نه من دیدم
نه تو سری ایکس دیدیدم نه پلی ۵ پس هر وقت اومد خیلی ضعیف بود اونوقت بیا اینو‌ بگو
تو پلی فایو ندیدی مربوط به چشم ضعیفته نه کنسول
من با تمام نداریم اگر قرار بود ایکس باکس بخرم به هیچ عنوان برام قابل قبول نبود که نسل جدید رو با یه ایکس باکس ضعیف تر شروع کنم هر طوری بود وبه هر سختی ایکس باکس قویتر رو میخریدم شما یک بار پول کنسول میدی برای حداقل 7سال حالا شما بگو چند بار پول بازی میدی توی این 7سال....
من هرگاه بخواهم یک ماشین بخرم با پراید شروع نمیکنم با هر بدبختی شده یه ضرب میرم مزدا 3 میخرم اگر هم پولش رو نتونستم جور کنم عکسش رو میزنم به دیوار اتاقم و آرزوی ماشین رو به گور میبرم ! (فرض کن پراید میتونیم بخریم الان چقدره 140 میلیون پراید هم دیگه نمیتونیم بخریم !)
به عقیده من اینو بخاطر این میگه وقتی که
xcloudفرا گیر بشه