فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت
رسمی: راه‌های جدیدی برای ذخیره‌ی بازی‌ها بر روی PS5 فراهم خواهد شد
صفحه شخصی من وبلاگ من - به نام خدا. با افتخار از سال 89 در سایت ...
User_image

 PS5

به گزارش پردیس‌گیم، همان‌طور که می‌دانید سونی چندی پیش اعلام کرد که تنها راه ذخیره‌ی بازی‌های PS5 فقط SSD داخلی کنسول می‌باشد و در هنگام عرضه نه خبری از ارتقاء‌ی این SSD هست و نه امکان ذخیره‌ی دیتای بازی‌ها بر روی هارد اکسترنال را خواهید داشت. احتمال می‌رفت که سونی این مشکل را با به‌روزرسانی برطرف کند، خوشبختانه حال این امیدواری قوت گرفت و سونی به صورت رسمی تأیید کرد.
سونی در خصوص استفاده از هاردهای اکسترنال گفته است که فعلاً امکان انتقال دیتای بازی‌های PS5 بر روی آن‌ها نیست ولی ما در حال بررسی هستیم که در به‌روزرسانی‌های آینده این امکان را فراهم کنیم. البته شما کماکان می‌توانید بازی‌های PS4 خودتان را بر روی هارد اکسترنال کپی کنید و حتی از روی همان هارد آن‌ها را اجرا کنید، بدون نیاز به انتقال به SSD داخلی PS5.
و اما در خصوص ارتقاءی SSD کنسول، سونی در این خصوص گفته است: کنسول PS5 دارای درگاه ارتقاءی SSD از نوع M.2 می‌باشد. امکان استفاده از این درگاه و ارتقاء حافظه‌ی PS5 پس از عرضه و توسط به‌روزرسانی‌های سیستمی فراهم خواهد شد. ما در آینده در خصوص این موضوع اطلاع‌رسانی خواهیم کرد و مدل‌های M.2 قابل پشتیبانی را معرفی خواهیم کرد.
با توجه به این‌که تأیید شد SSD داخلی کنسول تنها 670 گیگابایت حافظه‌ی قابل استفاده دارد، دادن انتخاب‌های بیشتر برای ارتقاء حافظه‌ی ذخیره‌سازی بدون شک خوشایند خواهد بود.

خب دوستان نظرتان چیست؟ لطفاً با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

نوشته شده در: 19 آبان 1399
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Hyrule Warriors: Age of Calamity
  • Demon's Souls Remake
  • Assassin’s Creed Valhalla
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

يك راه ديگر اجاره كردن انبار است
هر خبر از سونی ما را خوش حال تر از گذشته می کند
Valhalla برروی اکس‌باکس سری اکس نیز با رزولوشن Native 4K اجرا نخواهد شد
چه خبرا ؟
https://wccftech.com/assassins-creed-valhalla-cant-keep-4k60fps-on-an-rtx-3090-gpu/
حتی روی 3090 هم این بازی کاملا روی 4k/60 fps اجرا نمیشه اما LOL
Ubisoft officially said the game will run at 4K and 60 frames per second on the Xbox Series X, while the PS5 will do upscaled 4K and 60 frames per second.
مشاهده 1 پاسخ دیگر
نمرات انحصاری Xbox Series X پوشش بدید
عاشق این مدل پخش شدن خبر برای پلی استیشنم. یه مدته اول یه سری خبرای منفی پخش میشه و یه عده رو که عاشق ماهی گرفتن از آب گل آلودن خوشحال میکنه. بعد یه دفعه آب زلال میشه و اون یه عده نونشون آجر میشه