فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

METRO: Last Light خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
سازندگان Metro در حال کار بر روی یک پروژه جدید

استودیو 4A Games سازنده بازی Metro اعلام کرد آنها در حال کار بر روی یک پروژه جدید در جهان Metro هستند .

همچنین در کنفرانس مطبوعاتی این استودیو اوکراینی رسما اعلام شد علاوه بر دفتر مرکزی شهر کیف ، آنها یک دفتر جدید را نیز در کشور مالت تاسیس کرده اند و این موضوع باعث می شود و توانایی و پتانسیل آنها برای ساخت بازی چند برابر شود .

در گزارش استودیو 4A Games صراحتا به نام "Metro" اشاره نشده اما با توجه به اینکه آنها اعلام کرده اند بازی جدید در جهان مترو خواهد بود پس بدون شک این پروژه با سری بازیهای Metro نیز ارتباط دارد .

در مورد تاسیس دفتر جدید نیز همچنان دفتر کیف نقش اصلی این استودیو را ایفا خواهد کرد اما اشخاصی نظیر Andrew Prokhorov موسس و کارگردان 4A Games برای تقویت دفتر مالت به این کشور منتقل شده اند .

آقای Dean Sharpe مدیرکل و مسئول بخش تجارت و بازیابی استودیو 4A Games گفت :

" با تاسیس دفتر جدید ما در کشور مالت ، یکی از کشورهای اتحادیه اروپا ، ما می توانیم با قدرت بیشتری در رقابت های بین المللی حاضر شویم . تاسیس دفتر جدید ما در کشور مالت باعث می شود توسط استعدادهای نفهته بازیسازان اوکراین و مالت از این پس با اعتماد به نفس بیشتری به خلق عناوین جدید بپردازیم "

" این اتفاق سرآغاز فصل جدیدی در تاریخ 4A است . ما به عنوان یک استودیو کوچک موفقیت های بسیاری را بدست آوردیم و از این پس به دنبال موفقیت های بیشتر و ماجراجویی های جدیدتر خواهیم بود "

آخرین اثر استودیو 4A Games عنوان زیبای Metro Last Light بود . همچنین این استودیو قصد دارد نسخه کالکشن Metro را نیز در سال 2014 بر روی کنسول های نسل هشتم عرضه کند و در این شرایط احتمالا معرفی و عرضه پروژه جدید 4A Games به سال 2015 موکول خواهد شد .

 

نوشته شده در: 23 ارديبهشت 1393
دسته: خبر، METRO: Last Light
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • METRO: Last Light
  • METRO: Last Light
  • METRO: Last Light
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

عاشق این سریم..............
مترو بازیه مقدس...
وای خدا نسخه قبلش که عالی بود
last light که شاهکاره
اینم ایشالا خفن میشه
خیلی هم خوب...
دوست دارم بازیشو
وای خدای من عاشق مترو واستدیو 4A Gamesم من یعنی خدا کنه نسخه جدید مترو برای نسل بعدی باشه ای خدا چی میشه تو E3 این موضوع تایید بشه

اگر نسخه مترو جدید تو E3 تایید بشه به هر کدوم از بچه ها 1000 چوق میدم
من که با بازیش اصلا حال نکردم