فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا

Outlast خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
Outlast بر روی XBOX ONE عرضه شد

Outlast یکی از بهترین عناوین مستقل سال 2013 بود که توانست یک تجربه مناسب را در ژانر ترسناک رقم بزند . این بازی ابتدا بر روی PC و سپس بر روی Playstation 4 عرضه شد و اکنون دارندگان XBOX ONE نیز می توانند آنرا تجربه کنند .

براساس طرح  ID@Xbox شاهد معرفی و عرضه عناوین مستقل بیشتری بر روی XBOX ONE هستیم و با حمایت های مایکروسافت احتمالا دیگر شاهد عرضه دیرهنگام یک بازی مستقل بر روی XBOX ONE نخواهیم بود .  Outlast به همراه DLC خود یعنی Whistleblower بر روی XBOX ONE عرضه خواهد شد و دارندگان این کنسول از هم اکنون می توانند این مجموعه را با قیمت 20$ از XBOX Live تهیه کنند .

داستان Outlast در رابطه با یک تیمارستان است که در منطقه ای دور افتاده در ایالت Colorado در کشور آمریکا واقع شده است . این تیمارستان به دستور دولت بعد از جنگ جهانی تعطیل و پلمپ شده بود و بیش از ۷۰ سال در تاریکی و سکوت به صورت متروکه باقی ماند تا اینکه Miles Upshur یک روزنامه نگار مشهور اطلاعاتی محرمانه از آن را بدست می آورد و پای گذاشتن Miles Upshur به تیمارستان شروع داستان مخوف بازی است .

نوشته شده در: 29 خرداد 1393
دسته: خبر، Outlast
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Outlast
  • Outlast 2
  • OUTLAST
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بازی عالیه هرکس ایکس وان داره حتما انجامش بده
یکی از ترسناک ترین بازی هایی که تو این چند وقت اخیر کردمه
خیلی هیجانی شدم
بابا خدا شاهده از زمانی که بازی کردم شبا خوابم نمی برد
(مشاوره سیستم های گیمینگ حرفه ای)
عالی بود مخصوصا وقتی که کریس واکر می میره خیلی خوش حال مشی! ( DLC رو دارم تموم می کنم.)
اما با این تفاصیر باید قشنگ باشه!
با این تفاسیر رفتم که بگیرمش
ايول
باحاله....
#TheKnight اتفاقا من هم بچه كه بودم مرتال كمبات رو ديدم به لرزه افتادم ، بعد وقتي كله اش رو كند با ستون فقراتش كپ كردم ، وقتي كه گفت Fatality فقط از ترس دويدم ! اين بازي هم خيلي باحال و ترسناكه ، همين غافلگيريش ...