نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
در DLC جدید Borderlands: The Pre-Sequel به جای Handsome Jack بازی کنید
نویسنده:
User_image

Gearbox و 2K Australia اعلام کردند که اولین بسته الحاثی Borderlands: The Pre-Sequel به نام Handsome Jack Doppelganger Pack، اجازه می‌دهد که جای شخصیت اصلی منفی Borderlands 2 یعنی Handsome Jack به عنوان یک کاراکتر قابل بازی بازی کنید.

البته از نظر تکنیکی، شما جای خود Handsome Jack بازی نمی‌کنید، بلکه جای کلونی از او بازی می‌کنید. به عنوان «Jack»، شما می‌توانید چند «Digi-Jack» احضار کنید که برای شما می‌جنگند، و همچنین می‌تواند قابلیت های مختلفی بسته به اینکه چگونه درخت مهارت خود را ارتقا می‌دهید داشته باشند. «Jack» می‌تواند به دشمنان با لیزر های مچی اش شلید کند، می‌تواند هر بار که پول بر می‌دارید buff بگیرید، و با استفاده از اسلحه هایی که توسط سازنده های خاصی تولید می‌توانید ارتقا های ویژه بدست آورید.

Gearbox و 2K Australia گفتندکه آن ها بعد از کامل کردند بازی اصلی در حال کار بر روی DLC بودند. سه DLC دیگر که به Season Pass اضافه می‌شوند هنوز در دست تولید هستند، ولی قرار است که یک کاراکتر قابل بازی دیگر اضافه شود، level cap افزایش یابد، و یک کمپین جدید اضافه شود.

شما می‌توانید DLC ها را به صورت جدا با 10 دلار خریداری کنید، یا Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass را خریداری کنید که با آن شما می‌توانید هر سه DLC را به قیمت 30 دلار داشته باشید.

The Handsome Jack Doppelganger Pack در یازدهم نوامبر برای Xbox 360، PS3 و PC عرضه می‌شود.

نوشته شده در: 12 آبان 1393
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

بردر لند بازی جالبه و گرافیکش به بازیهای تالت گیم سازنده واکینگ دد میخوره ..