فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
معرفی Eidos از موتور بازیسازی جدیدش و پروژه بعدی
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - توسعه دهنده نرم افزار ( وب و سیستم )، مت...
User_image

لامپ های فِلورسِنت ، پلان های سیاه و زرد ، آینده گرایی مبهم همه و همه یک چیز را تداعی می کند ، آن هم عنوان Deus Ex است . مشخص نیست که تصویر بالا مربوط به عنوان بعدیِ Deus Ex است ، اما موتوری در پس این تصویر وجود دارد که آن را Dawn Engine خطاب می کنند ، این موتور اصلاح شده ی موتور قدرتمند IO's Glacier 2 است ، همان موتور گرافیکیی که عنوان موفق Hitman: Absolution را تولید کرد.

ساشا رامتوهل "Sacha Ramtohul" از شرکت Eidos در این رابطه می گوید :

" در گذشته ما به موتورهای موجود برای ساخت بازی هایمان متکی بودیم ، اما در آخر متوجه شدیم که خلاقیت ما با محدودیت مواجه شده و به همین علت بروی موتوری مناسب با نیازهایمان سرمایه گذاری کردیم."

" به خاطر داشته باشید که ممکن است شما با توجه به نکاتی که در تصویر منتشر شده نمایان است این را بخشی از نسخه بعدیِ  Deus Ex تلقی کنید اما صادقانه بگویم نه ... این مربوط به این عنوان نیست اما بخشی از جزئیات پروژه های جهان "Universe" ماست" وی همینطور ادامه داد " موتور Dawn Engine پایه و اساس پروژه های بعدی عنوان Deus Ex توسط استودیوی Eidos-Montréal خواهد بود و بعضی از شما معنی جهان "Universe" را سبک MMO تلقی می کنید که قاطعانه بگویم ، نه اینطور نیست. Deus Ex Universe یا جهانِ Deus Ex نامی است که به دنیایی دارای داستانِ افسانه ای و قومی برای Deus Ex خطاب می کنیم که همینطور شامل بازی های فرازمینی دیگر و پروژه های مربوط به آن هم می باشد."

طبق صحبت های آقای راموتهل ، بنظر Eidos برنامه هایی برای آینده در سر دارد اما هنوز نمی خواهد بطور کامل و روشنی از آن پرده بردارد....

شما چه فکری می کنید؟ آیا عنوان بزرگی پشت این سخنان دست و پا شکسته Eidos موجود است؟


منبع : PCgamer.com


نوشته شده در: 13 آذر 1393
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود موسیقی متن بازی Deus Ex Game of the Year Edition
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

ظاهرش که خوبه هر چند هنوز قضاوت زوده
ببینم یا شما با همه مخالفی که منفی میدی یا این که قاطی کردی و یا اینکه دستت میخوره اشتباه منفی میدی
خیلی معرکس
مخصوصا جزیات!!
عکس که خیلی خفن , جزئیات همه معلومه , موتورش خیلی خوبه
یاد کاماندوز میوفتم وقتی آرمشو میبینم ...