فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

METRO: Last Light خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
آخرالزمان در اعماق اقیانوس با پروژه کنسل شده سازندگان Metro + تریلر

استودیو اوکراینی 4A Games با خلق آثاری نظیر Metro 2033 و Metro Last Light توانایی خود در خلق بازیهای شوتر با تم آخرالزمانی را ثابت کرد . این استودیو در گذشته تحت مالکیت شرکت THQ فعالیت می کرد اما با ورشکستگی THQ حق انتشار سری بازی Metro بدست Deep Silver آفتاد . بتازگی اطلاعات جالبی از یک پروژه مهم و کنسل شده استودیو 4A Games منتشر شده است ، پروژه ای که به نظرم می رسد پس از Metro 2033 در حال ساخت بوده است اما در مراحل ابتدایی تولید کنسل شده است .

داستان از این قرار است که شرکت THQ به استودیو 4A Games پس از موفقیت در ساخت Metro 2033 توصیه می کند که ایده Deep6 را به یک بازی ویدئویی تبدیل کند . داستان Deep6 شباهت فراوانی به Metro دارد و در آخرالزمان روایت می شود . پس از حمله موجودات ناشناخته فضایی به زمین و شکست انسان ها ، سیاره زمین به مرز نابودی رسیده و به زیر اقیانوس ها می رود فضایی شبیه به بازی Bioshock . در این زمان مردم کمی زنده مانده اند و منابع آبی بسیار ناچیزی باقی مانده است تا اینکه انسان ها متوجه منبع فعالیت و قدرت موجودات ناشناخته در زیر زمین می شوند و داستان ، روایت تلاش و مبارزه شخصیت اصلی برای دستیابی به این منبع و نابود کردن آن است .

آنطور که از اطلاعات انتشار شده بر می آید بازی با کیت توسعه Xbox 360 در حال ساخت بوده است و احتمالا کنسول مایکروسافت لید پلتفرم بازی بود . پس از این فرآیند طی رویدادهایی که هنوز دلیل آن مشخص نیست پروژه به طور کامل کنسل می شود . در این مورد نباید فراموش کرد که آقای "دنی بیلسن(Danny Bilson)" یکی از مدیران سابق THQ در سال 2013 مصاحبه ای را مجله EDGE داشته است و در این مصاحبه ایشان در مورد پروژه Deep6 اعلام کرد که این پروژه قبل از اینکه به طور رسمی به 4A Games واگذار شود از طرف ناشر کنسل شد به همین دلیل آنها به سمت خلق Metro Last Light رفتند .

هنوز دلیل اصلی کنسل شده این پروژه مشخص نیست . آیا مشکلات مالی THQ مانع خلق Deep 6 شد و یا وجود رقیبی نظیر Bioshock با همان شکل و اتمسفر سبب تردید THQ در ساخت این اثر شده است ؟ در هر صورت مسئله مهم کنسل شدن بازی است و این کنسل شدن زمینه ساز خلق بازی بسیار زیبای Metro Last Light شد . در همین رابطه کاربری در Youtube موفق به کشف یک تریلر شده است که گفته می شود مربوط به Deep 6 است . البته تریلر کیفیت مناسبی ندارد اما با این وجود برای علاقه مندان به فضای بازی می تواند جالب باشد . در ادامه شما را به دیدن این نمایش دعوت می کنیم :

دانلود نمایش با کیفیت SD

دانلود نمایش با کیفیت HD

در نهایت لطفا دیدگاه خود در مورد این خبر را به اشتراک بگذارید ...

نوشته شده در: 5 مرداد 1394
دسته: خبر، METRO: Last Light
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • METRO: Last Light
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

ایستگاه گرفتی ما رو پردیس ؟؟؟؟؟
نه صدا داره نه فریم !!!!
تازش شبیه تست 3d mark نه گیم این چیه میذاری اخه.