شاتل لند

جنگ خان‌ها

موضوع: 3DS | بحث و گفتگو

برو به صفحه از 3

گیمر باش !
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
31 ارديبهشت 1391 ساعت 23:52:58 (2577 روز پيش)
KKZK
kkkz رمز گم شده! :|

تشکر کرده: 197
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps3  x360 
 3DS | بحث و گفتگو

سلام بر همه ی اهالی پــردیــــس گـــــیــــــــم!!

3DS کنسولیه که با وجود قابلیت های فراوان و فروش جهانی استثنایی متاسفانه در کشور ما نه به اندازه کافی شناخته شده و نه ازش پشتیبانی لازم میشه...

توب این تاپیک (خواهشن بدون جر و بحث و فن بازی) در مورد این کنسول بحث میکنیم و اخبار کنسول گذاشته میشه.ممنون از همکاری همگیتون...

اول باید یک توضیح مختصر در مورد 3DS بدم:

==============================================================================================================================

نینتندو 3DS که با نام N3DS نیز شناخته میشود نام آخرین کنسول دستی ساخته شرکت ژاپنی Nintendo است.همچنین این کنسول دستی پنجمین عضو خانواده کنسولهای دستی DS نیز هست.

3DS اولین کنسولی است که بدون نیاز به وسایل اضافی مانند عینک و... میتواند حس یک بازی کاملا سه بعدی را به دارنده القاء کند و علاوه بر آن ترکیبی از این تکنولوژی و سایر اضافات دستگاه مانند دوربین نیز خود

میتواند نوع جدیدی از گیمینگ سه بعدی را که بسیار واقعی تر است ارائه دهد.

اولین عرضه رسمی این کنسول در 26 فبریه سال 2011 در کشور ژاپن انجام گرفت و از آن استقبال بسیار خوبی از آن شد.استقبالی که در مناطق دیگر جهان نیز ادامه یافت و حاصل آن فروش بیش از 17 میلیونی این کنسول

تا کنون بوده است.

بدانید!:

-این کنسول تا کنون به پنج رنگ آبی ، قرمز ، مشکی ، سبز و بنفش عرضه شده و ظاهرا نینتندو فقط با این پنج رنگ 3DS میسازد.

-نینتندو 3DS بازی های پیشین DS به صورت غیر سه بعدی نیز پیشتیبانی میکند.

-در زمان عرضه جهانی کنسول قیمت جهانی آن 249,000 $ بوده است و در حال حاضر به قیمت 169,99 $ آمریکا به فروش می رسد.(قیمت کنسول در ایران بین 370 تا 410 تومان است)

-3DS دارای کلیدی برای سویچ از حالت سه بعدی به معمولی و همچنین کم و زیاد کردن افکت سه بعدی است.

-صفحه نمایش بالایی 3DS سه بعدی بوده و پایینی غیر سه بعدی است.صفحه نمایش بالایی پهن بوده تا قدرتی مشابه Wii را به وجود آورد.

-نینتندو توصیه میکند که کودکان زیر 7 سال از این کنسول استفاده نکنند.

-مدت زمان روشن بودن باطری 3 الی 5 ساعت برای بازی های مخصوص 3DS و برای بازی های DS بین 5 الی 8 ساعت کار میکند.مدت زمان شارژ کامل باطری 3.5 ساعت است.

-این کنسول از لحاظ کیفیت جلوه های گرافیکی HD مانند XBOX360 و PS3 عمل می کند.

-Nintendo eShop سرویس اینترنتی است که خدمات 3DS را ارائه می دهد.از جمله آپدیت.

-تا کنون تمام اخبار درباره هک شدن این کنسول کذب بوده و تمام گروه های هکر مدعی تا کنون موفق به کاری نشده اند.تا به حالا فقط میتوان بازی های کپی DS را روی 3DS اجرا کرد.

-برای خرید این کنسول در ایران اول سراغ ریجن uc بروید.بعدPAL

ویژگی ها:

وزن:235 گرم

قابلیت اجرای بازی های DS و DSi و حتی GameBoy

اندازه صفحات نمایش:

بالایی 800 × 240 px

پایینی 320 × 240

هر دو با قابلیت نمایش بیش از 16 میلیون رنگ 32 بیتی

دو دوربین پشت و یکی جلوی کنسول هر دو با قابلیت با قدرت 0.3 مگاپیکسل

ژیروسکوپ و اکلرومتر 3-axis

Wi-Fi

پردازنده:دوهسته ای 800MHz ساختARM

پردازنده گرافیکی:PICA200 ساخته Digital Media Professionals

امکان دانلود و انجام بازی های دانلودی

Nintendo eShop ، Nintendo Video و Nintendo Zone

روی سه‌دی‌اس دوربینی سه‌بعدی تعبیه شده که ساخت شرکت شارپ است.

قابلیت StreetPass

و...

==============================================================================================================================

لیست بازی های 3DS تا کنون:اینجا

حالا ببحثید!نیشخند

KKZK آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
10 کاربر از KKZK بابت این پست تشکر کرده اند.
sadeghh , alireza y , Unifier , AC 2 EZIO , Heavy Rain 78 , Milad xbox 360 , mohsen05 , sinan , Gray_Fox , salamatism 
8 خرداد 1391 ساعت 19:10:40 (2569 روز پيش)
alireza y
no response? middle finger

تشکر کرده: 301
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  x360  ds  psp  iphone 
alireza yousefi 

اینجا هیشکی این کنسول رو نداره....واقعا اشتباه میکنید که این کنسولو دست کم می گیرید.من که دارم میگم عالیه

alireza y آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از alireza y بابت این پست تشکر کرده است.
Bknight1987 

8 خرداد 1391 ساعت 21:11:53 (2569 روز پيش)
KKZK

احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps3  x360 

alireza y نوشته:
اینجا هیشکی این کنسول رو نداره....واقعا اشتباه میکنید که این کنسولو دست کم می گیرید.من که دارم میگم عالیه

چه عجب یکی این تاپیک رو تکونی داد!نیشخند

درسته این کنسول و سار کنسول های نینتندو توی ایران اصلا به شمار نمی یان در حالی که توی بسیاری از کشور های دنیا پرفروش ترین کنسول هستند.نمونه اش ژاپنکه فروشش بیش از 2 برابر

فروش کنسول دوم هست.
خیلی از ایرانی ها خودشون رو هاردکور گیمر میدونن ولی چسبیدن به سونی و مایکرو و فن بازی در میارنقهر

واقعا Nintendo همیشه پیشروی خلاقیت بوده...
KKZK آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
4 کاربر از KKZK بابت این پست تشکر کرده اند.
Unifier , AC 2 EZIO , smm9 , Ardalan007 

10 خرداد 1391 ساعت 20:02:29 (2567 روز پيش)
smm9
تشکر کرده: 3

اق منم دارم خدایی کنسول خوبیه نه از نظر سخت افزاری بلکه بخاطر ساپورت خوبی که نینتندو داره ازش میکنه و بازیساز های خلاقی که داره

کسی اینجا کید ایکاروس رو نداره؟

smm9 آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از smm9 بابت این پست تشکر کرده است.
Bknight1987 

3 تير 1391 ساعت 01:35:08 (2543 روز پيش)
shayanzare

تشکر کرده: 1
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps3  psp 

تاحالا فرق 3DS و DS رو نمیدونستم.ممنون که توضیح دادین.

shayanzare آفلاین
 نقل قول 

5 مرداد 1391 ساعت 10:57:44 (2509 روز پيش)
miladsaw
milad

تشکر کرده: 0
احساس امروزم:

pc  ps2  x360  psp 
miladsaw 

3d نینتندو تا چه حد واقعیه؟

miladsaw آفلاین
 نقل قول 

11 مرداد 1391 ساعت 22:21:02 (2502 روز پيش)
ghost 666
تشکر کرده: 220
 pc  ps3  ps4 

من نمیدونم کی حاضره پولش رو به این آشغال بده.بعد از 4 سال هنوز نفهمیده یه پد دیگه باید به دستگاه اضافه کنه.آدم مگه دیوانست uncharted و god of war و این همه عنوان بزرگ رو ول کنه بیاد ماریو بازی کنه؟؟ماریو رو تو هر گوشی آشغالی میشه بازی کرد.نو آوری یعنی ویتا با پد دوم.صفحه oled .صفحه تاچ جلو و عقب و سنسور حرکت.نه فقط 3d .وقتی بازی و گرافیکش آشغاله 3d میخوای چیکار؟؟؟فقط ویتاقلب

ghost 666 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

11 مرداد 1391 ساعت 23:25:01 (2502 روز پيش)
KKZK

احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps3  x360 

ghost 666 نوشته:
من نمیدونم کی حاضره پولش رو به این آشغال بده.بعد از 4 سال هنوز نفهمیده یه پد دیگه باید به دستگاه اضافه کنه.آدم مگه دیوانست uncharted و god of war و این همه عنوان بزرگ رو ول کنه بیاد ماریو بازی کنه؟؟ماریو رو تو هر گوشی آشغالی میشه بازی کرد.نو آوری یعنی ویتا با پد دوم.صفحه oled .صفحه تاچ جلو و عقب و سنسور حرکت.نه فقط 3d .وقتی بازی و گرافیکش آشغاله 3d میخوای چیکار؟؟؟فقط ویتاقلب

متاسفانه تا وقتی که 90 درصد گیمر های ایرانی این فکر رو میکنند نینتندو تو ایران به همین روال خواهد موند.
فکر نمیکنم که یک بازی فقط گرافیک باشه.در محصولات نینتندو خلاقیت چاشنی کار شده تا گیم پلی ناب تری رو
عرضه کنه که قبلا نبوده و یک حس نو رو به وجود میاره.
والا شما میتونید آنچارتد و GoW رو بر روی PS3 و با گرافیک برابر یا بهتر بازی کنید و دیگه نیازی هم به خرج پول برای خرید بازی و کنسول جدید نیست.
در عوض روی 3DS بازی های ناب و انحصاری زیادی وجود دارند که نمونش روی هیچ کنسول دیگه ای پیدا نمیشه.
در حال حاضر هم بازی های 3DS خیلی بیشتر از ویتا هستند.عناوینی مثل RE: Mercenariews و RE: Revelations و Ghost Recon و Splinter Cell و Castlevania و  Driver و
چنیدین و چند ماریو و صد ها بازی جذاب دیگه هستند که هیچکدوم رو به جز با 3DS نمیشه تجربه کرد
متاسفانه خیلی از ما ایرانی ها حتی وقتی این کنسول رو ندیدیم میایم و قضاوت میکنیم که بله 3DS آشغاله! و این هم متاسفانه دلیلش نا آگاهی و چسبیدن به سونی و مایکرو هستش!
امیدوارم دیگه شاهد این قضاوت های عجیب نباشیم!
متن پنهان: 
KKZK آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
4 کاربر از KKZK بابت این پست تشکر کرده اند.
Unifier , Ardalan007 , amin scorpion , Bknight1987 

11 مرداد 1391 ساعت 23:58:33 (2502 روز پيش)
Milad xbox 360
Anti mason

تشکر کرده: 162
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  x360 

اگه قیمتش تو ایران واقعی بود مثلا بدون تورم ۲۵۰ تومن بود ، دوست داشتم تجربش کنم.

Milad xbox 360 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

12 مرداد 1391 ساعت 00:36:26 (2502 روز پيش)
ghost 666
تشکر کرده: 220
 pc  ps3  ps4 

KKZK نوشته:

ghost 666 نوشته:

متاسفانه تا وقتی که 90 درصد گیمر های ایرانی این فکر رو میکنند نینتندو تو ایران به همین روال خواهد موند.
فکر نمیکنم که یک بازی فقط گرافیک باشه.در محصولات نینتندو خلاقیت چاشنی کار شده تا گیم پلی ناب تری رو
عرضه کنه که قبلا نبوده و یک حس نو رو به وجود میاره.
والا شما میتونید آنچارتد و GoW رو بر روی PS3 و با گرافیک برابر یا بهتر بازی کنید و دیگه نیازی هم به خرج پول برای خرید بازی و کنسول جدید نیست.
در عوض روی 3DS بازی های ناب و انحصاری زیادی وجود دارند که نمونش روی هیچ کنسول دیگه ای پیدا نمیشه.
در حال حاضر هم بازی های 3DS خیلی بیشتر از ویتا هستند.عناوینی مثل RE: Mercenariews و RE: Revelations و Ghost Recon و Splinter Cell و Castlevania و  Driver و
چنیدین و چند ماریو و صد ها بازی جذاب دیگه هستند که هیچکدوم رو به جز با 3DS نمیشه تجربه کرد
متاسفانه خیلی از ما ایرانی ها حتی وقتی این کنسول رو ندیدیم میایم و قضاوت میکنیم که بله 3DS آشغاله! و این هم متاسفانه دلیلش نا آگاهی و چسبیدن به سونی و مایکرو هستش!
امیدوارم دیگه شاهد این قضاوت های عجیب نباشیم!
متن پنهان: 

اولا من گفتم خودش نفهمیده پد دوم بذاره.دوما من نگفتم گرافیک مهمترینه.سوما ویتا از لحاظ گیم پلی هیچی کم نداره.بعدشم اسمش روشه کنسول دستی هر جا بری میتونی بازی کنی.این قیمت اصلا نمیارزه واسه همچین کنسولی.پد دومش هم 50 هزار تومنه.تو که این تایپیک رو گذاشتی اینقدر شعور نداری که نظر همه قابل احترامه؟؟؟به تو چه ربطی داره که میگی:امیدوارم دیگه شاهد این قضاوت های عجیب نباشیم؟؟؟عجیب تر تویی که 600 هزار تومنتو ریختی تو جوب.نا آگاه هم تویی بدبخت.من نزدیک به 30 تا تریلر مقایسه ویتا با 3ds دیدم و توی مجله در این مورد خوندم.حالا تو که آگاهی اینقدر ضریب هوشیت پایینه که میای کنسول خونگی رو با پرتابل مقایسه میکنی...اصلا مگه تو با ویتا بازی کردی که داری به من میگی با 3ds بازی نکردم.بچه کوچولو یه 3ds باباش واسش خریده الان فکرکرده کارشناس کنسوله.همش mario .تو سگا هم میشه ماریو بازی کرد.دانشجو دیپلمه رشته کامپپیوتر هم میتونه ماریو بسازه.ghost recon و splinter cell هم با ساخت بازی واسه 3ds آبرو خودشون رو میبرن.iq چنده.ps3 چه ربطی به vita داره؟؟اون خونگی این دستی...ps3 دوربین داره ؟؟؟میتونی دستت بگیری بری بیرون بازی کنی چت کنی وب گردی کنی؟؟ps3 صفحه تاچ داره یا rear touch pad ؟؟یا سنسور حرکت؟؟مقایسه هاتو نگه دار واسه خودت...
ghost 666 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ