شاتل لند

جنگ خان‌ها

موضوع: wii U ...پیروزی دوباره یا شکست سیاست نینتندو؟

گیمر باش !
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
2 آذر 1391 ساعت 07:33:12 (2388 روز پيش)
ghost 666
تشکر کرده: 220
 pc  ps3  ps4 
 wii U ...پیروزی دوباره یا شکست سیاست نینتندو؟

همونطور که می دونید کنسول جدید نینتندو با نام wii U چند روزی هست که وارد بازار شده و شرکت های بازیسازی در مورد اون بحث های زیادی انجام دادند.من چند تاشون رو براتون میذارم.

مسئول ارشد بخش فنی 4A GAMES:پردازنده WII U افتضاح است:

میگوید نسل بعدی کنسول نینتندو یک CPU افتضاح و کند دارد و نهایتا تایید کرد که نسخه WII U در آینده وجود ندارد.

4A games شرکت سازنده بازی Metro: Last Light تایید کرده است که به علت محدودیتهای فنی عاقبت آنرا روی نسل بعدی کنسول نینتندو نخواهد آورد.

طی سخنانی به NOW GAMER:مسئول ارشد فنی این شرکت Oles Shishkovtsov که انتشار یافت گفته که WII U دارای یک CPU کند و افتضاح است.

همکار او Huw Beynon گفته"تمایلی برای عرضه Metro: Last Light نسخه WII U وجود ندارد زیرا استدیو تلاش های مورد نیاز را نمیتواند قابل توجیه کند.

در نگاه اولیه مان"ما فکر میکردیم میتوانیم آنرا انجام دهیم"اما در صورت استفاده,ما بر کیفیت کلی بازی تاثیر میگذاشتیم و بطور بالقوه به ضرر خودش تمام میشد.هدف ما پیگیری چنین شکلی از کیفیت بازی در این زمان"قابل ارزش و دنبال کردن نیست.

در ادامه مصاحبه گفت:این چیزیست که ما ممکن است به آن بازگردیم اما من واقعا نمی توانم در حال حاضر وعده ساخت آنرا بدهم,به هر حال...

با توجه به اندازه معین گروه"و در مقایسه ما با آخرین بار"علاوه بر آن"فقط در حال توسعه بازی برای PlayStation 3 قابل توجه خواهد بود.

این بازی اوایل 2013 برای PS3"X360 و PC در نظر گرفته شده است.

و حالا بشنوید از dice :

یکی از اعضا DICE و طراح گیم پلی در بازی BF 3 و DLC هایش در مورد Wii U در توییتر خود می گوید:

"چیزی که من دیدم این بود، CPU این کنسول برای نسل جدید کم کوتاه و محدودی خواهد داشت.

CPU این کنسول برای نسل جدید عمری کوتاهی دارد ولی GPU و حافظه قدرتمندی دارد و تکسچرها را کامل بارگزاری می کند. فیزیک و گیم پلی هستند که بر روی CPU پیاده سازی می شوند و این باعث می شود تعداد بازیکنان در بازی محدود شوند."

تا به حال این اولین باری نیست که یک شرکت بازیسازی از سخت افزار ضعیف wii U شکایت می کند.

اما شرکت 2K در این مورد نظر دیگری دارد:

مدیر کل شرکت 2K Games آقای Christoph Hartmann می گوید: کنسول Wii U بدون تردید موفق خواهد شد.

مدیر کل شرکت 2K Games آقای Christoph Hartmann باور دارد "کنسول Wii U موفق خواهد بود زیرا "Nintendo همیشه طرفداران و مشتریان خود را پیدا می کند."

Hartmann اعتراف کرده که قبلا در مورد موفقیت این کنسول داشته است، اما در مورد Wii U دیگر نگران نیست.

او اضافه کرد:" Nintendo همیشه خارق العاده و سورپرایز ککنده بوده است. این تیم دانش بسیار بسیار زیادی در ساخت ساخت و توسعه در طی این سال ها داشته است. مردم در مورد موفقیت Wii U شک دارند ولی به درستی آنان متوجه نیستند. من در مورد Wii اشتباه کردم و این اشتباه برای من اثبات گردید، این اشتباه توسط کارمندان خود من صورت گرفت. من علاقه زیادی به فروش بازی هایمان در این کارناوال دارم.

" من اعتقاد دارم Wii U امکانات مخصوصی رو نمایش خواهد داد همچنین ما و مصرف کنندگان را سورپرایز خواهد کرد. چیزی برای گفتن ندارم فقط یک جمله است آن هم این است Wii U بدون تردید موفق خواهد شد."

نظر شما در مورد این کنسول چیه؟؟

ghost 666 آفلاین
 وبلاگ 
9 کاربر از ghost 666 بابت این پست تشکر کرده اند.
BOss720 , mj77 , Niko 1 , alidanken , mamad street , Icy Veins , مهران گیمر , alcatraz , salamatism , 
2 آذر 1391 ساعت 11:38:21 (2387 روز پيش)
BOss720
تحریریه گیمرز هلپر

تشکر کرده: 110
احساس امروزم:
غافلگیر

pc  x360 

WII U

کنسول شاخیه!

assassins Creed IIIهم براش عرضه شده با چه کیفیتی

همونی که با 360بازی میکنیم

اینا چرا نمی خوان پیشرفت کنن؟فقط یه کنسول رو کوچیک بزرگش میکنن

بابا این720وps4رو بسازین دیگه!

BOss720 آفلاین

2 آذر 1391 ساعت 13:21:36 (2387 روز پيش)
mj77
I am ALL you've ever SLAIN

تشکر کرده: 268
احساس امروزم:
خونسرد

این شرکت هایی که نظر به ضعیفی کنسول دادن با کنسولای قبلی نیتندو همکاری ای نداشتند.

و تخصص همشونم بازی های هاردکور هست.

نمیدونم چرا هیچکس توجه نمیکنه که هدف نینتندو یه کنسول هاردکور نیست.سیاست های شرقی رو دنبال میکنه و برای بالا بردن ضریب امنیت فروشش سیاستشو تغییر نداده و قشر خاصی از خونواده هارو که با بازی های هاردکور زیاد موافق نیستند برای بازارش هدف گرفته.

البته ظاهرا خواسته به بازار دو کنسول دیگه (که زیاد رقابتی هم با اونا نداره) با دادن چند بازی اون سبکی دست درازی کنه که خودم فکر نمیکنم موفق بشه.

من خودم موفقیت ویی یو رو به اندازی کنسول قبلیش حتمی ارزیابی میکنم.

ولی اینکه بیشتر موفق بشه شدیدا زیر سواله.چون با سیاست های جدید کمی بازار قبلیشو ضعیف میکنه عوضش شانس برای موفقیت توی یه بازار جدید داره.حالا باید دید کدوم به دیگری میچربه و کنسول جدیدش "یکم موفق میشه" یا "خیلی موفق میشه".

its hard to close my eyes in the dark

when do we go from here

when do you wake up for me

arise
i invoke thee

mj77 آفلاین
 وبلاگ 
3 کاربر از mj77 بابت این پست تشکر کرده اند.
Niko 1 , Ardalan47 , king gamexx 

2 آذر 1391 ساعت 14:29:39 (2387 روز پيش)
Niko 1
اخراج شده

تشکر کرده: 2083
احساس امروزم:
مهربون

pc  ds  psp  iphone 

موفقیت این کنسول تضمین شده است!

بیشتر منتقدان سر wii هم همین نظراتو داشتند.ولی نظرشون اشتباه بود.

Niko 1 آفلاین
 وبلاگ 
1 کاربر از Niko 1 بابت این پست تشکر کرده است.
mj77 

2 آذر 1391 ساعت 16:34:57 (2387 روز پيش)
Van Dancer
یک کاربره قدیمی

تشکر کرده: 672
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps3  ps4  iphone 

منم شنیده بودم که cpu ضعیفی داره کلا به درده این نسل نمیخوره

امضای پویای پردیس گیم

Van Dancer آفلاین
 وبلاگ 

2 آذر 1391 ساعت 17:09:24 (2387 روز پيش)
gamelive

تشکر کرده: 156
احساس امروزم:
حالم بده

pc  x360  xbox1 
assassingunone 

من از قدرت cpu این کنسول خبر ندارم ولی وقتی گیم اسپات جعبه این کنسول رو باز کرد من به خریدن این کنسول به شدت علاقه مند شدم و وقتی هم بازی زامبی یو رو دیدم فهمیدم با این کنسول میشه بیشتر از ایکس باکس و... سرگرم شد و با کسی که با هاش بازی میکنی بیشتر تعامل داشته باشی.

امضای پویای پردیس گیم

gamelive آفلاین
 وبلاگ 

2 آذر 1391 ساعت 17:37:19 (2387 روز پيش)
alidanken
(-_-)
تشکر کرده: 2358
احساس امروزم:
عاشق

pc  ps2  ps4  iphone 
Ali_Danken 
alidanken 

من که فقط با 3بعدی بودنش حال کردم.نیشخند

فک نکنم تو نسل بعد دووم بیاره تو این نسل شاید موفق باشه.

متن پنهان: 

alidanken آفلاین
 وبلاگ 

22 آذر 1391 ساعت 11:59:40 (2367 روز پيش)
DarkZoom
King Of G@me

تشکر کرده: 69
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4  iphone 
Rezamokarami 

فک کنم کنسول خوبی باشه

(ولی به پای کنسول امپراطور نمیرسه)

امضای پویای پردیس گیم

DarkZoom آفلاین
 وبلاگ 

14 بهمن 1392 ساعت 21:22:59 (1940 روز پيش)
نظامی پور

تشکر کرده: 0
 pc  x360  ds 

بابا سی پی یو و سخت افرا رو وللش

فقط بازیهای اختصاصیس رو عشقه....!!!!

نظامی پور آفلاین

14 بهمن 1392 ساعت 21:35:30 (1940 روز پيش)
MIZ188
US Marshal

تشکر کرده: 3041
احساس امروزم:
حالم بده

pc 

نظامی پور نوشته:
بابا سی پی یو و سخت افرا رو وللش
فقط بازیهای اختصاصیس رو عشقه....!!!!

بزرگوار آپ کردن تاپیک های قدیمی خلاف قوانین هست !!!! واقعا در طول این مدت هنوز این رو نمیدونید جای بسی تعجب داره ! :|||

Return of the white wolf

Geralt of rivia : people like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves. When they get blind-drunk, cheat, steal, beat their wives, starve an old woman, when they kill a trapped fox with an axe or riddle the last existing unicorn with arrows, they like to think that the Bane entering cottages at daybreak is more monstrous than they are. They feel better then. They find it easier to live

MIZ188 آفلاین