شاتل‌لند - گیم‌سنتر

فروش محصولات MSI

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4 UE4

آموزش بازی سازی اندرویدآموزش بازی سازی اندروید

آموزش گیم میکر استودیوآموزش گیم میکر استودیو

آموزش سی شارپ یونیتیآموزش سی شارپ یونیتی

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدی Unity2Dآموزش یونیتی دو بعدی Unity2D

آموزش واقعیت مجازی یونیتیآموزش واقعیت مجازی یونیتی

موضوع: پاسخ به سوالات عمومی در مورد PS4

برو به صفحه از 31

کمک 24
فروش گیفت کارت
اجاره‌ی آنلاین
22 ارديبهشت 1393 ساعت 20:05:16 (1312 روز پيش)
Armstyle
Dean Winchester

تشکر کرده: 73
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4 
Armstyle4650 
 پاسخ به سوالات عمومی در مورد PS4

سلام . در این تاپیک قصد داریم به سوالات متداول و پیش پا افتاده کاربران پاسخ بدیم . لطفا در تاپیک های دیگر در صورت مشاهده چنین سوالاتی , کاربر را به این تاپیک ارجا دهید تا هم فرهنگ سازی بشه و هم از سوالات تکراری جلوگیری بشه و هم سطح دانش افراد افزایش یابد . همچنین اگر سوالات متداول دیگری مد نظرتون بود بگیر تا با نام کاربریتون اضافه کنیم :) ممنون

بازی ها :

1. ایا بازی کپی برای کنسول ps4 وجود دارد ؟ خیر . این کنسول در حال حاظر از هیچ عنوان بازی غیر اوریجینال استفاده نمیکند . در اینده نیز احتمال عرضه بازی کپی و هک کنسول بسیار کم میباشد .

2. ایا ریجن بازی با ریجن دستگاه باید یکی باشد ؟ خیر . هیچ رابطه ای بین ریجن دستگاه و ریجن بازی وجود ندارد و از هر بازی با هر ریجنی میتوان بر روی هر دستگاهی با هر ریجنی استفاده نمود

3. ایا برای بازی انلاین باید ریجن اکانت و بازی یکی باشد ؟ خیر . تنها در صورتی ریجن بازی و اکانت باید یکی باشد که شما بخواهید DLC یا بسته افزودنی برای بازی خریداری و دانلود نمایید . برای بازی انلاین محدودیتی موجود نیست .

4. ایا بازی های دسته دوم بر روی کنسول اجرا میشوند ؟ بله . هیچ محدودیتی موجود نیست .

5. ایا هنگامی که کد انلاین بازی توسط فرد دیگری استفاده شده باشد نمیتوان انلاین بازی کرد ؟ خیر . اینطور نیست . برای انلاین بازی کردن نیازی به کد انلاین نیست . در این نسل تنها اشتراک plus کافی است .

6. ایا بازی های ps1 ps2 ps3 بر روی کنسول به طور فیزیکی اجرا میشود ؟ خیر . به هیچ عنوان به طور فیزیکی بازی های نسل های گذشته بر روی کنسول اجرا نمیشوند اما در اینده از طریق plus و اینترنت میتوانید در کنسول به صورت انلاین بازی هارا تجربه کنید البته به اینترنت بسیار قوی احتیاج دارید . ( از طریق برنامه PS NOW )

7. ایا برای بازی کردن به صورت افلاین به اینترنت نیاز است ؟ خیر . چنین محدودیتی وجود ندارد .

8. ایا ps4 بازی 3D اجرا میکند ؟ بله 100 درصد اما فعلا بازی زیادی برای کنسول به صورت 3D موجو نمیباشد

9. ایا بازی ها تاریخ انقضا دارند ؟ خیر

10 . ایا میتوان بازی را بر روی یک کنسول نصب کرد و سپس بر روی کنسول دیگری استفاده نمود ؟ خیر . برای اجرای بازی حتما به دیسک احتیاج دارید .

----------------

اکانت plus :

برای بازی انلاین باید حتما عضو پلاس باشیم ؟ بله برای بازی انلاین عضویت پلاس لازم است .

ریجن اکانت با ریجن پلاس باید یکی باشد ؟ بله . 100% باید ریجن اکانت و پلاس یکی باشد پس در موقع خرید توجه نمایید .

ایا باید برای تمام اکانت ها روی دستگاه پلاس جداگانه تهیه نمود ؟ خیر . اشتراک پلاس شما از یک اکانت بر دیگر اکانت ها شیر میشود .

plus تنها برای بازی انلاین است ؟ خیر . امکانات دیگری از جمه دانلود بازی های رایگان پلاس در هر ماه و تخفیف در خرید بازی ها و بسیاری از امکانات دیگر شامل عضوهای این اکانت میشود .

-----------

ریجن دستگاه :

ایا ریجن های 1 . 2 . 3 اختلافی با یکدیگر دارند ؟  خیر کنسول های ریجن های مختلف هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند تنها در ریجن 2 ژاپن و ریجن 3 ما شاهد عملکرد برعکس دکمه o و x در منو دستگاه هستیم .

ایا راست است که میگویند ریجن 2 کیفیت ساخت بالاتری دارد ؟ ریجن ها فرقی از نظر کیفیت ساخت یا کارخانه سازنده و ... ندارن . همگی استاندارد هاشون یکی هست و از یک نوع سخت افزار و MATERIAL با کیفیت یکسان ساخته شدن . تنها مدل های جدید که در اواخر 2014 عرضه شدن طراحی داخلی و سخت افزاریشون دچار تغییراتی بسیار جزیی شده که در عملکرد فرقی ندارن و تنها باعث کاهش هزینه های ساخت کنسول شده و مشکلاتی که در بعضی کنسول های سری لانچ 2013 بود مثل عدم خروجی تصویر بدلیل مشکل پورت HDMI یا AUTO EJECT و .... نیز برطرف گردیده به همین دلیل پیشنهاد میشه اگر قصد خرید کنسول دارید کنسولی که میخرید تولیدش بعد از سال 2014 و مخصوصا اواسط 2014 به بعد باشه .
از نظر ریجن ها هم هیچ فرق اساسی ندارن فقط ریجن 2 ژاپن و ریجن 3 اسیا عملکرد دکمه های X و O دسته در منوی کنسول برعکسه ریجن های دیگ هست . در ریجن 2 ژاپن O تایید و X کنسل هست که در ریجن های دیگ عملکردش دقیقا برعکسه .

گارانتی خاور میانه در ایران چگونه است ؟ هیچ ارزشی ندارد . درواقع هیچ گارانتی این کنسول در ایران ارزش ندارد . چون برای استفاده از گارانتی کنسول باید ابتدا به کشور هایی مانند دبی و سپس به کارخانه سونی ارجاه داده بشه و پس از مدت ها دوباره کنسول با پست بین المل و غیره برای شما فرستاده بشه که چنین چیزی اصلا مشاهده نشده .

چرا قیمت کنسول ریجن 2 از 1 و 3 بیشتر است ؟ همانطور که گفتم تنها در بازار ایران اینگونه است . دلیلش هم میتواند تفاوت ارزش ارز های دلار و یورو و پوند و ... باشد . همچنین فراوان بودن یک ریجن خاص و طرفدار داشتن ان نیز بر قیمت تاثیر دارد .

چند ریجن از این دستگاه وجود دارد ؟ 4 ریجن . ریجن 1 برای us . ریجن 2 برای uk  و ریجن 3 برای خاور میانه و اسیا و ریجن 4 برای استرالیا

ریجن کنسول در کجا زده شده ؟ در زیر کارتن دستگاه بصورت عددی در یک کره زمین نوشته شده است .

ایا امکان عوض کردن جعبه وجود دارد ؟ بله . امروزه همه چیز وجود دارد . در هنگام خرید از صحت سریال کنسول و مطابق بودن و یکی بودن سریال زیر دستگاه و جعبه اطمینان حاصل نمایید .

----------------------------------

تولید دستگاه .

کارخانه تولید کننده کنسول ps4 چه نام دارد : این کارخانه در چنی قرار دارد و نام ان FOX است .

ایا صحت دارد که کنسول ریجن 2 ژاپن ساخت کارخانه ژاپن هست ؟ خیر . همه کنسول ها در FOX و در چین تولید میشوند و تنها تعداد محدودی ساخت ژاپن وجود دارد که به ندرت مشاهده شده است

تاریخ ساخت کنسول در کجا زده شده ؟ در زیر دستگاه . در جعبه درج نشده است .

پلمپ و سلفون قضیش چیه ؟ پلمپ در تولیدات سال 2014 به صورت یک چسب شیشه ای دایره ای شکل است  و سلفونی که بر روی کنسول ها در بعضی فروشگاه ها مشاهده میشود به دست خود فروشنده برای فریب افکار و افزایش قیمت بر روی کنسول کشیده شده است .

---------------------------------

DLC و بسته های الحاقی کنسول :

ایا ریجن DLC با ریجن بازی و اکانت باید یکی باشد ؟ بله . در اینجا ریجن اکانت و DLC و ریجن بازی باید یکی باشد . تنها در مورد DLC و بسته های الحاقی .

ایا میتوان DLC هارا از طریق کامپیوتر دانلود کرده و به کنسول منتقل نمود ؟ بله . از طریق برنامه PSX DOWNLOAD HELPER .

-------------------

اپدیت دستگاه :

ایا ریجن اپدیت با دستگاه باید یکی باشد ؟ بله 100% ریجن اپدیت و دستگاه باید یکی باشد .

ایا میتوان اپدیت را از طریق کامپیوتر دانلود کرده و بر روی PS4 انتقال داد ؟ بله . در این مورد میتوان . شما هم از طریق کنسول میتوانید انلاین کنسول رو اپدیت کنید از طریق اینترنت . و هم میتوانید اپدیت را از طریق کامپیوتر دانلود کرده و بوسیله فلش به کنسول منتقل کنید .

ایا اپدیت درون دیسک بازی ها موجود هست ؟ بله ولی اخرین اپدیت نیست .

------------

موارد متفرقه :

ایا میتوان هارد کنسول را عوض کرد ؟ بله . میتوان هارد کنسول را با هاری مشابه تا حافظه 2T تعویض کرد .

ایا کنسول از کیفیت 4K پشتیبانی میکند ؟ خیر هنوز نه . فیلم های 4k اجرا میشوند اما نه در ان کیفیت . به هر حال این امکان به زودی به کنسول اضافه خواهد شد طی اپدیت های بعد

ایا میتوان دستگاه را بطور ایستاده قرار داد ؟ بله . با استفاده از پایه  دستگاه را میتوان ایستاده قرار داد .

ایا PS4 به ادابتور برق و تبدیل نیاز دارد ؟ خیر . هیچ ریجن کنسول به تبدیل نیاز ندارد . برخلاف Xone

برای اجرای بازی بصورت افلاین به اپدیت کنسول نیاز هست ؟ خیر .

--------------------

ویرایش :

عده ای از دوستان میپرسن در زمان خرید به چه چیز هایی توجه کنیم . خب من براتون چند مورد رو ذکر میکنم :
1. پلمپ دستگاه به هیچ عنوان خراشیدگی و باز شدگی نداشته باشه .

2. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .

3. سریال کنسول و جعبه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه

5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .

6. تا حد ممکن از فروشنده محلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .

7. متعلقات کنسول به طور منظم در جعبه کنسول قرار گرفته باشن .

بعضی از دوستان دیدم داخل سایت های دیگه مخصوصا داخل فروشگاه ها و سایت های فروش کنسول دارن به طور فجیهی بهشون اطلاعات غلط میدن به طور مثال :

2. اپدیت کنسول مرحله ای حساس و خیلی خطرناکه به همین دلیل ما خودمون اپدیت رو انجام میدیم و بعد کنسول رو ضمانت میکنیم !!! این حرف مثل جوکه . باز طرف این سایت هم نمیرم

3. باید تبدیل بخرید !!! عزیزان هیچ نیازی به تبدیل نیست .

4. ریجن 2 ژاپن تولید کارخانه ژاپن هست و قطعاتش ساخت ژاپنه !!!! خدا من چی بگم اخه ؟ اصلا اینطور نیست .

---------

اپدیت 30 خرداد ماه :

دوستانی که تمایل دارن بازی اجاره کنن میتونن به این سایت برن و با قبول شرایط به طور بسیار ویژه و عالی بازی هارو اجاره کنن هرچندتا که بخوان . من وظیفه خودم دونستم در این تاپیک فقط جهت اطلاع دوستان این مورد رو متذکر بشم .

سایت :http://newgenclub.com

اپدیت 12 ابان ماه :

1. ایا در سری جدید کنسول های PS4 شاهد تغییری در سخت افزار بوده ایم ؟ بله . تغییری جزیی که برای کاهش قیمت و هزینه تمام شده PS4 صورت گرفته و همچنین باعث بهبود بعضی قطعات کنسول مانند قطعه WIFI یا سینک تهویه شده است البته تغییر بسیار کم هست و کنسول های گذشته هیچ مشکلی نداشتند به همین دلیل سونی نیز از بیان این تغییرات به صورت جدی و گستره خودداری کرده است .

2. ایا قابلیت SHAREPLAy در ایران امکان پذیر است ؟ بستگی به نوع اینترنت و سرعت دانلود و اپلود دارد اما در کل 70% افراد در ایران موفق به استفاده از این قابلین نمیشوند .

3. ایا به اشتراک گذاری بازی ها و ریختن دیتا از طریق PC به کنسول مشکلی دارد ؟ خیر . فعلا مشکل قانونی یا ... وجود ندارد و این طرح قابل استفاده است اما در اینده هیچ چیز مشخص نیست .

4. ایا میتوان به وسیله کنسول اهنگ اجرا کرد : بله . اموزش در تاپیک اموزش های متداول قرار خواهد گرفت

5. PS4 از چه فرمت هایی پشتیبانی میکند : از فرمت هایی مانند Mp4 و MKV و ... پس از اپدیت 2.51 پشتیبانی میکند البته باید MEDIA PLAYER ان را نصب و دانلود کنید .

6. چگونه میتوان با کنسول فیلم تماشا کرد ؟ تنها از طریق دی وی دی و بلوری یا استفاده از برنامه خود کنسول که نیاز به هزینه و دانلود فیلم ها دارد .

7. ..... به تدریج اپدیت میشود ....

اپدیت 2 :

یه 2 تا مسئله رو بگم توی تاپیک سوالات متداول هم میزارم اما کلا این 2 تا مسئله رو اینجا میگم که سوالات تا حدی بر طرف شه چون دیدم خیلی این نمونه سوالات هست  :

1. از لحاظ فن و ... که بعضیا میگن سرعت فن پس از مدتی میره بالا یا میاد پایین یا صدا نداره یا خیلی صدا داره و .... . 

صدای فن به خیلی چیزا بستگی داره و مهمترینش تهویه هست . اگه دمای اتاق خنک باشه مثلا کولری روشن باشه شاید اصلا صداش رو نشنوید . اما اگه دمای اتاق گرم باشه مخصوصا الان که تابستونه و بعله . در این صورت هوای گرم وارد کنسول میشه . در نتیجه کنسول به این راحتیا خنک نمیشه و دماش میره بالا و خب فن ها بیشتر کار میکنن . از لحاظ صدا و اینا هم هیچ مشکلی نداره . کنسول فنش برای خنک کردن ممکنه صداش بالا بره . بعضی بازی ها هم مثل AC UNITY اینا و خیلی از بازی های سنگین دور فن رو خیلی میبرن بالا . من به شخصه توی منو های این بازی به قدری سرعت فن میرفت بالا که صداش تا راهرو میومد . اینا همش طبیعیه . اگر مشکلی یا اختلالی صورت بگیره کنسول خاموش میشه و LIGHT BAR کنسول هم قرمز . توی بازی کردن هم دچار مشکل میشید . توصیم اینه نزارید روی کنسول خاک بشه و تهویه و هوای اتاق هم مناسب باشه .

2. انتقال سیو از ps3 به Ps4 یا همچنین از یه کنسول ps4 به کنسول دیگ غیر ممکن هست . تنها بعضی بازی ها مثل DIABLO III هستن که از طریق اینترنت و CLOUD سیو رو فرمت میکنن و انتقال میدن . اونم باید قابلیتش روی بازی باشه و نیازمند داشتن اکانت های اون شرکت مثل اکانت BLIZZARD یا SOCIALCLUB و اینا هست که با اکانت PSN کانکت و SYNC شده باشه . پس انتقال سیو از یوزر به یوزر دیگ یا کنسول به کنسول دیگ امکان پذیر نیست .

اگر کسی مشکلی داشت بهم پیام بده توضیح میدم براش در مورد هر چیزی بجز مواردی که مربوط به یه بازی خاص یا برنامه هایی مثل PSX DOWNLOADHELPER میشه .

Armstyle آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
66 کاربر از Armstyle بابت این پست تشکر کرده اند.
ctu123 , illigamer , mohamaad mehdi , siayas , vahab14 , conor2000 , AMIR ARYA , RockStar , footballpng , miladhero , alcatraz , zegmo , yashar_silverboy , alidanken , The bat , marlow , GOD OF JUMP , alipahlavi , Mocap , King of shadows , et zi o , faraz cod , maximum of pain , Sina R , hitman001 , max mans , alireza3350 , kiarash nazari , GEIL , magsuod , AC IIII , Deviance , Legend Warrior , EZIO 5 , عارف360 , mohammadseraji , AmirAli2020 , BOBO1379 , gLAdiat0R , saw2 , javidss , PardisGame , UN4GIV3N , mohamadfc , arshiasaberi , amin619 , MILAD22558800 , sina 12 , parhamgamer , pepsicoola , CrytrOn , Alireza22IRAN , sedasima20 , Amin_Evil_Dead , ali_ngb , rezamen , marshal7X , LEONARDO2013 , sina sa , A Dude , mohamd MGSV , Castervania , Hans , armiran , forklift , salamatism , 
22 ارديبهشت 1393 ساعت 20:40:23 (1312 روز پيش)
ETZIO
Watch Out

تشکر کرده: 279
احساس امروزم:
خوشحال

pc 

مرسی دادا کار خوبی کردی سوالات عمومی رو قرار دادی ..فقط یه سوال دارم Limited edition قضیش چیه؟

ETZIO آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از ETZIO بابت این پست تشکر کرده است.
mohamad1373 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:00:00 (1312 روز پيش)
Armstyle
Dean Winchester

احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4 
Armstyle4650 

ETZIO نوشته:
مرسی دادا کار خوبی کردی سوالات عمومی رو قرار دادی ..فقط یه سوال دارم Limited edition قضیش چیه؟

خواهش وظیفس .
limited edition یعنی یه نسخه از بازی که برای زمانی محدود و به تعدادی محدود منتشر میشه و دارای قابلیت ها یا امکانات و یا در بعضی مواقع محتوای بیشتریه
Armstyle آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
3 کاربر از Armstyle بابت این پست تشکر کرده اند.
amirair2 , Alireza22IRAN , behradhiden 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:05:48 (1312 روز پيش)
شهاب20
Vito

تشکر کرده: 1220
احساس امروزم:
خوشحال

pc 
shahab47262 

ببخشید من میخام بدونم سرعت CPU PS4 چند است؟

...  LOOKING FOR GOD

شهاب20 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:10:16 (1312 روز پيش)
behdad 47
Look for The Gray Chapter

تشکر کرده: 535
احساس امروزم:
گریم گرفته

pc  ps2  ps3  psp  iphone 
ingoingbehdad47 
behdad47 
behdad47 

من هم کمک میکنم اگر کسی سوالی داره

البته با اجازه صاحب تاپیک

نیشخندنیشخندنیشخندلامصب تشكر بزن صفايي كنيم ديگهنیشخندنیشخندنیشخند

توی استیم و اوریجین اددم کنید تا باهم بازی کنیم

امضای پویای پردیس گیم

behdad 47 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
2 کاربر از behdad 47 بابت این پست تشکر کرده اند.
DaRK-KiLLer-1 , Alireza22IRAN 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:17:36 (1312 روز پيش)
siayas
siavash

تشکر کرده: 133
احساس امروزم:
سپاسگذار

BLOODYxSTONE 
BLOODYxSTONE_ 
siayas 

سلام داداش من میخوام ps4 بخرم . من خودم پی اس 4 عادی با دوربین ویک بازی infamouse پسند کردم که جمعش شد 2300. ولی یه نوع دیگر هست به اسم 

PS4 First Limited Pack with PlayStation Camera - Region 2

که یه دوربین هم همراهش هست و بازی infamouse هم براش بخرم کلا میشه 2060 . حالا به نظر شما من کدوم رو بخرم ؟ اگه خبر داشته باشی تو این نوع جا x و o عوض شده ؟

امضای پویای پردیس گیم

siayas آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:19:35 (1312 روز پيش)
mohamaad mehdi
(^ــ^)

تشکر کرده: 1243
احساس امروزم:
خوابم میاد!

ps4 

شهاب20 نوشته:
ببخشید من میخام بدونم سرعت CPU PS4 چند است؟

با اجازه صاحب تاپیک

این مورد از طرف سونی جواب داده نشده قبل از انتنشار PS4 شایعه شده بود که 1.6GHZهستش  ولی بعدا مشخص شد تا 2.75Ghz میتونه بره بالا . حتی گفته شده بود این سرعت بالا میتونه واسه PS4 مشکل درست کنه که خدا رو شکر اینطوری نشد !

این مقالش
www.nowgamer.com

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/e823ce5c3edfb4231.jpg

تاپیک خوبیه دست شما درد نکنه

mohamaad mehdi آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از mohamaad mehdi بابت این پست تشکر کرده است.
HamedHamedHamed 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:41:52 (1312 روز پيش)
Armstyle
Dean Winchester

احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4 
Armstyle4650 

behdad 47 نوشته:
من هم کمک میکنم اگر کسی سوالی داره
البته با اجازه صاحب تاپیک

شما صاحب اجازه هستی ولی فک کنم قوانین میگه باید توی سوالات عمومی پیرامون ps4 سوالای دیگه رو جواب بدین . البته اگه شما هم سوالای مهم و متداول دیگری رو مد نظرتون هست بگید اضافه کنم به سوالات متداول :X

سلام داداش من میخوام ps4 بخرم . من خودم پی اس 4 عادی با دوربین ویک بازی infamouse پسند کردم که جمعش شد 2300. ولی یه نوع دیگر هست به اسم 

PS4 First Limited Pack with PlayStation Camera - Region 2

که یه دوربین هم همراهش هست و بازی infamouse هم براش بخرم کلا میشه 2060 . حالا به نظر شما من کدوم رو بخرم ؟ اگه خبر داشته باشی تو این نوع جا x و o عوض شده ؟

سلام . دوست عزیز من مطمعا نیستم ولی معمولا این چنین پکی ریجن 2 ژاپن هست . عکس بازی knack هم روش کشیده شده . . باز شما میتونید از فروشنده سوال کنید و یا در زیر جعبه ریجن رو بخونید .
با اجازه صاحب تاپیک

این مورد از طرف سونی جواب داده نشده قبل از انتنشار PS4 شایعه شده بود که 1.6GHZهستش  ولی بعدا مشخص شد تا 2.75Ghz میتونه بره بالا . حتی گفته شده بود این سرعت بالا میتونه واسه PS4 مشکل درست کنه که خدا رو شکر اینطوری نشد !

این مقالش
www.nowgamer.com

صاحب اختیار هستی شما :دی
Armstyle آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Armstyle بابت این پست تشکر کرده است.
Alireza22IRAN 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:44:20 (1312 روز پيش)
behdad 47
Look for The Gray Chapter

تشکر کرده: 535
احساس امروزم:
گریم گرفته

pc  ps2  ps3  psp  iphone 
ingoingbehdad47 
behdad47 
behdad47 

حالا قبل از اینکه ما جواب دادنو شروع کنیم خودم بپرسم

امکان وصل شدن ps4 به کامپیوتر از طریق ftp یا کابل لن هست؟

نیشخندنیشخندنیشخندلامصب تشكر بزن صفايي كنيم ديگهنیشخندنیشخندنیشخند

توی استیم و اوریجین اددم کنید تا باهم بازی کنیم

امضای پویای پردیس گیم

behdad 47 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

22 ارديبهشت 1393 ساعت 21:48:42 (1312 روز پيش)
Armstyle
Dean Winchester

احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4 
Armstyle4650 

behdad 47 نوشته:
حالا قبل از اینکه ما جواب دادنو شروع کنیم خودم بپرسم
امکان وصل شدن ps4 به کامپیوتر از طریق ftp یا کابل لن هست؟

بله معمولا برای شیر V _ P _ n اینکار رو انجام میدن و امکان پذیره اما برای کارای دیگه اطلاعی ندارم :دی
Armstyle آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Armstyle بابت این پست تشکر کرده است.
Alireza22IRAN