فروش انواع گیفت کارت،وبمانی،پرفکت مانی،آیتونز،گوگل پلی،پلی استیشن

موضوع: پیداکن, ساخت و ساز کن , از جانت دفاع کن!!!!!!, پیش نمایش Fortnite

برو به صفحه از 3

گیفت کارت پلی استیشن
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
21 خرداد 1393 ساعت 17:16:09 (2270 روز پيش)
Ken Levine
Worthless.

تشکر کرده: 625
 ps4 
 پیداکن, ساخت و ساز کن , از جانت دفاع کن!!!!!!, پیش نمایش Fortnite

به نام خداوند یکتا و متعال

سعی میکنم در این پست ، اطلاعات نسبتا خوبی از بازی Fortniteدر اختیار دوستان بگذارم :

گیمپلی بازی به این صورت هست که درطول روز باید قلعه خودتون رو بسازید و در طول شب درمقابل هیولاها دفاع کنید و البته عناصر Crafting هم وجود داره

گرافیک بازی تقریبا شبیه Team Fortress 2 هست (کسی که بازی کرده میشه ، بخوبی میفهمه ) و این اولین بازی هست که توسط خود Epic با موتور قدرتمند UE4 تولید میشه

فعلا شبکه ای که بازی در اون منتشر میشه معلوم نیست و درضمن بازی F2P هست . دوستان دقت کنند که Free to play با Free کاملا فرق داره ! 

به شخصه اصلا نمیتونستم تصور کنم که Epic Games کبیر ، بازی به این عظمت که از زمان E3 2012 تا الان توجه خیلی ها رو جلب کرده بود ، f2p بکنه

3 کلاس اصلی در بازی به شرح Commando ، Ninja و Constructor وجود داره. همه کاراکترهای بازی میتونند ساخت و ساز انجام بدند و اکتشاف کنند اما بعضی ها 

بواسطه Class ی که دارند ، توانا تر هستند. برای مثال Commando مهارت بیشتری در شلیک داره.

به گفته Epic هم با یه سیستم Mid-Range براحتی میتونید بازی رو اجرا کنید. Mod های مختلفی برای بخش چند نفره بازی وجود داره از جمله PvP و...

Closed Beta بازی هم شروع شده و باید در سایت بازی ثبت نام کنید. همچنین زمان زیادی تا تکمیل قابلیت های شخصیت ها مونده

Commando :

برای طرفداران بازیهای شوتر توصیه میشه ، قابلیت Debilitating Shots برای شروع داره که بواسطه اون میتونه Damage بیشتری بگیره.

قابلیت بعدی که Unlock میشه Make it Rain هست که بعد از Headshot کردن دشمن ، سرعت شلیک بالاتر میره.

همچنین بازی کن میتونه Grenade و Proximity Mine هم تولید و از اون استفاده کنه 

سیستم Crafting بازی طوری هست که هیچ وقت دچار کمبود مهمات نمیشید. با استفاده از وسایل ساده ای که در محیط بازی وجود داره میتونید سلاح خودتون رو تولید کنید.

همچنین بعد از اتمام یک ماموریت بهتون Blueprint تولید سلاح داده میشه. سیستم مبارزات بازی شبیه Gears of War هست و همون نمای بالای شانه ای وجود داره.

کارکتر بعدی Ninja هست :

سیستم مبارزات Ninja درگیری نزدیک هست (همینطور که در عکس واضحه) و بیشتر مورد پسند عشاق سرعت و تکنیک هست.

قابلیتی که برای شروع داره Mantis Leap هست ، که میتونه از بالای دیوارها و صخره ها Double Jump بزنه.

قابلیت بعدی که Unlock میشه Assassination هست که بعد از هربار قتل با شمشیر Damage اضافه تری وارد میکنه که این حلقه تا 7 بار تکرار میشه.

یه سری قابلیت دیگه هم به این شرح داره :

Throwing Stars که با استفاده از اون میتونید سلاح رو در فاصله متوسط پرتاب کنید.

Smoke Bomb که با پرتاب ، دشمنان برای مدت کوتاهی دچار گیجی میشند.

Shadow Stance ، بعد از کشتن دشمن ، به صورت سایه در میاید و Damage کمتری از بقیه دشمنان میگیرید.

Dragon Slash ، ضربه قدرتمندی که به دشمنان در مسیرتون میتونید وارد کنید .

نسبت به بقیه شخصیت ها با استفاده از سرعت و تکنیکی که داره میتونه مهلک تر باشه. موقع استفاده از Ninja از محیط اطراف تون باید بخوبی استفاده کنید

منتقد Gameinformer زمان بازی کردن به واسطه سرعت Ninja کمتر نیاز به استفاده از گلوله داشته که بنظرم فوق العاده است.

Ninja بخاطر سرعت زیاد و استفاده از Smoke Bomb برای جمع آوری منابع مورد نیاز ، ایده آل هست . 

آخرین Character انسان بازی Constructor هست .

در Craft کردن ، مهارت فوق العاده ای داره و برای بازیکنانی مناسب هست که بیشتر به ساخت و ساز علاقه مند هستند تا تخریب.

قابلیت شروع B.A.S.E (GameInformer از fortnite رونمایی کرد ، کاش شما یه توضیح بیشتری درمورد Unreal Tournament و Gears میدادی تا مقاله تون بهتر باشه.

سعی میکنم در این پست ، اطلاعات نسبتا خوبی از بازی در اختیار دوستان بگذارم :

گیمپلی بازی به این صورت هست که درطول روز باید قلعه خودتون رو بسازید و در طول شب درمقابل هیولاها دفاع کنید و البته عناصر Crafting هم وجود داره

گرافیک بازی تقریبا شبیه Team Fortress 2 هست (کسی که بازی کرده میشه ، بخوبی میفهمه ) و این اولین بازی هست که توسط خود Epic با موتور قدرتمند UE4 تولید میشه

فعلا شبکه ای که بازی در اون منتشر میشه معلوم نیست و درضمن بازی F2P هست . دوستان دقت کنند که Free to play با Free کاملا فرق داره ! 

به شخصه اصلا نمیتونستم تصور کنم که Epic Games کبیر ، بازی به این عظمت که از زمان E3 2012 تا الان توجه خیلی ها رو جلب کرده بود ، f2p بکنه

3 کلاس اصلی در بازی به شرح Commando ، Ninja و Constructor وجود داره. همه کاراکترهای بازی میتونند ساخت و ساز انجام بدند و اکتشاف کنند اما بعضی ها 

بواسطه Class ی که دارند ، توانا تر هستند. برای مثال Commando مهارت بیشتری در شلیک داره.

به گفته Epic هم با یه سیستم Mid-Range براحتی میتونید بازی رو اجرا کنید. Mod های مختلفی برای بخش چند نفره بازی وجود داره از جمله PvP و...

Closed Beta بازی هم شروع شده و باید در سایت بازی ثبت نام کنید. همچنین زمان زیادی تا تکمیل قابلیت های شخصیت ها مونده

همچنین Epic از قدرت موتو UE4 برای نمایش گله دشمن ها استفاده میکنه !!! همچنین بهتره ذکر کنم که تمام اجزای محیط و ساختمان ها قابل تخریب هستند.

Commando :

برای طرفداران بازیهای شوتر توصیه میشه ، قابلیت Debilitating Shots برای شروع داره که بواسطه اون میتونه Damage بیشتری بگیره.

قابلیت بعدی که Unlock میشه Make it Rain هست که بعد از Headshot کردن دشمن ، سرعت شلیک بالاتر میره.

همچنین بازی کن میتونه Grenade و Proximity Mine هم تولید و از اون استفاده کنه 

سیستم Crafting بازی طوری هست که هیچ وقت دچار کمبود مهمات نمیشید. با استفاده از وسایل ساده ای که در محیط بازی وجود داره میتونید سلاح خودتون رو تولید کنید.

همچنین بعد از اتمام یک ماموریت بهتون Blueprint تولید سلاح داده میشه. سیستم مبارزات بازی شبیه Gears of War هست و همون نمای بالای شانه ای وجود داره.

کارکتر بعدی Ninja هست :

سیستم مبارزات Ninja درگیری نزدیک هست (همینطور که در عکس واضحه) و بیشتر مورد پسند عشاق سرعت و تکنیک هست.

قابلیتی که برای شروع داره Mantis Leap هست ، که میتونه از بالای دیوارها و صخره ها Double Jump بزنه.

قابلیت بعدی که Unlock میشه Assassination هست که بعد از هربار قتل با شمشیر Damage اضافه تری وارد میکنه که این حلقه تا 7 بار تکرار میشه.

یه سری قابلیت دیگه هم به این شرح داره :

Throwing Stars که با استفاده از اون میتونید سلاح رو در فاصله متوسط پرتاب کنید.

Smoke Bomb که با پرتاب ، دشمنان برای مدت کوتاهی دچار گیجی میشند.

Shadow Stance ، بعد از کشتن دشمن ، به صورت سایه در میاید و Damage کمتری از بقیه دشمنان میگیرید.

Dragon Slash ، ضربه قدرتمندی که به دشمنان در مسیرتون میتونید وارد کنید .

نسبت به بقیه شخصیت ها با استفاده از سرعت و تکنیکی که داره میتونه مهلک تر باشه. موقع استفاده از Ninja از محیط اطراف تون باید بخوبی استفاده کنید

منتقد Gameinformer زمان بازی کردن به واسطه سرعت Ninja کمتر نیاز به استفاده از گلوله داشته که بنظرم فوق العاده است.

Ninja بخاطر سرعت زیاد و استفاده از Smoke Bomb برای جمع آوری منابع مورد نیاز ، ایده آل هست . 

آخرین Character انسان بازی Constructor هست .

در Craft کردن ، مهارت فوق العاده ای داره و برای بازیکنانی مناسب هست که بیشتر به ساخت و ساز علاقه مند هستند تا تخریب.

قابلیت شروع B.A.S.E یا به اختصار Basic Automated Sentinel Edifice هست که یک مکعب بزرگ سه بعدی در بازی Deploy میشه و هرچیزی که داخل اون بسازید

خرج کمتری داره. 

قابلیت بعدی که Unlock میشه Pre-Planning هست و ساختمان هایی که Constructor میسازه ، مستحکم تر میشند. 

قابلیت بعدی Containment Unit هست ، درداخل مکعبی که ذکر کردم ، به دشمنان Damage بیشتری وارد میکنه. و باید در محل قرارگذاشتنش دقت کنید.

قابلیت آخر Plasma Pulse هست که برای زمان کوتاهی Damage وارد میکنه. و برای دشمنانی که به داخل استحکامات شما نفوذ کردند گزینه مناسبی هست.

Constructor نسبت به بقیه شخصیت های انسان بازی ، بزرگتر و کند تر هست . همچنین قادر هست تا بهتر از هر شخصیت دیگه ای بناها رو ترمیم کنه.

و میتونه تا لول 3 ارتقا بده . برخلاف ظاهر بزرگش ، کسانی که انتخابش کنند ، دائم مشغول هستند. برخلاف Minecraft یه در یا پنجره روی هوا معلق نمیمونه

بنابراین ساخت و محافظت از قلعه اهمیت زیادی داره. 

حالا نوبت به هیولاهای بازی میرسه 

برخلاف دشمنان اکثر بازیها در Fortnite ، روش خاصی برای نفوذ و ضربه زدن داره. 

Husk :

Husk ساده ترین دشمن بازی هست. و Melee Damage وارد میکنه . فقط هم زمانی خطرناک هستند که تعدادشون زیاد باشه.

درجه تهدید : کم ! 

Pitcher Husk 

استخوان های خودش رو به ساختمان های شما برای ضربه زدن استفاده میکنه . تهدید ضعیفی هم محسوب میشند.ولی برای Constructor و Ninja 

میتونه خطر جدی باشه. 

درجه تهدید : کم !

Exploding Husk :

برای Ninja خطر خیلی جدی محسوب میشه و یه جورایی همون انتحاری خودمونه  ولی Commando براحتی با شلیک به Propane که حمل میکنند ، یه راست 

به Heaven روانه میکننه این برادران رو  و بعد از برخورد به قلعه به اون آسیب وارد میکنه.

درجه تهدید : متوسط! 

Flinger :

روش عملکردش به این ترتیب هست که Husk رو به سمت قلعه شما پرتاب میکنه . یه چالش منحصر به فردی محسوب میشه.

برخلاف جثه بزرگ ، از فاصله نزدیک به راحتی میشه اونها رو کشت.

درجه تهدید : متوسط !

Lobber Husk :

برخلاف هیکل ، یکی از مخرب ترین هاست . فلفل نبین چه ریزه ، بشکن ببین چه تیزه 

به این صورت عمل میکنه که از یک فاصله معین به سمت استحکامات بازیکنان ، Flaming Heads پرتاب میکنه و به محض برخورد ، منفجر میشه.

با Damage زیادی هم که وارد میکنه قادر به تخریب دیوارها و سقف هست.

درجه تهدید : زیاد ! 

Smasher :

از بازوی بزرگشون برای له کردن دیوارها و همچنین بازیکنان استفاده میکنه. و به دودسته تقسیم میشند : اونهایی که به قلعه حمله میکنند و 

اون هایی که بازیکن رو هدف میگیرند. مبارزه مستقیم هم با Smasher عاقبت خوشی نداره  برای کشتن Smasher ، همکاری تیمی به شدت مورد نیاز هست.

درجه تهدید : زیاد ! 

البته این ها تمام هیولاهای بازی نیستند ! . و تعداد بیشتر از اینها است. 

ساخت و ساز در Fortnite : 

تمام آیتم های بازی از سه عنصر سنگ ، چوب و فلز تولید میشه . و میتونید یه لیست بلند بالایی از ایتم رو بسازید. 

کلنگ میتونه ، هر چیزی رو به عناصر اصلیش ، تبدیل کنه . هر ضربه باعث میشه عناصر اصلیش فرو بریزه و حرکت نشانه گر موس به سمت یه هدفی که کاملا

اتفاقی ظاهر میشه ، فرایند تخریب رو سرعت میبخشه. در بازی میتونید 4 نوع سازه یعنی دیوار ، سقف اتاق یا کف ، سقف ساختمان و سطح شیب دار بسازید

اون مکعبی که گفتم ، برای دیوار ها ، سقف بطور مربع های 3 * 3 هست .(ولی برای سطوح شیب دار 2 * 2 هست) که با انتخاب این مربع ها میشه نوع سازه رو مشخص کرد. 

بعد از ساختن قطعه مورد نظر میتونید هر چقدر که میخواهید تکرارش کنید. بعد از اتمام ساخت و ساز میشه به لول 2 ارتقا داد تا تخریبش سخت تر باشه.

برخلاف Minecraft ، اگر یه سازه به زمین متصل نباشه ، سقوط میکنه . 

هر بازیکنی میتونه ایتم بسازه که به راحتی این عمل از یک menu ساده قابل انجام هست. مثل سلاح ها ، بازیکن ها میتونند به راحتی تله های زیادی رو تولید کنند.

که بر روی دیوارها ، سقف داخل ساختمان و خارج قرار میگیره و شامل Spike plates ، Charged orbs و Electrocute opponnents میشه 

همچنین میشه تله های ترکیبی هم ساخت .

پایان 

نویسنده : Miz188

Ken Levine آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
19 کاربر از Ken Levine بابت این پست تشکر کرده اند.
MIZ188 , pro ps3 gamer , mani mms , ManaviErfan , senator7676 , Sina R , kj95 , sinaps4 , فرزاد2012 , شهاب20 , EZIO 74 , Only Football Games , amirxbk , مهران گیمر , dark knight 4 , blackeyed , illigamer , youswf , alidanken , 
21 خرداد 1393 ساعت 17:54:25 (2270 روز پيش)
senator7676
Ghost of Sparta

تشکر کرده: 3439
 pc 
senator7676 
abbas157811 

بنده که از زمان معرفیش بهش امیدوار شدم

فکر کنم خیلی جذاب باشه(مطمینم)

زیبا نوشتی آفرین

منتظر سومی ام

senator7676 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از senator7676 بابت این پست تشکر کرده است.
Ken Levine 

21 خرداد 1393 ساعت 17:56:06 (2270 روز پيش)
Ken Levine
Worthless.

ps4 

senator7676 نوشته:
بنده که از زمان معرفیش بهش امیدوار شدم
فکر کنم خیلی جذاب باشه(مطمینم)
زیبا نوشتی آفرین
منتظر سومی ام

سپاس گزارم. زیبایی از خودتونه که همه را زیبا می بینید.
باتشکر
Ken Levine آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Ken Levine بابت این پست تشکر کرده است.
senator7676 

21 خرداد 1393 ساعت 17:56:29 (2270 روز پيش)
pro ps3 gamer
اخراج شده

تشکر کرده: 917
احساس امروزم:
حالم بده

ps4 
pro_sca 

خیلی خوب بود.

ولی جای پیشرفت داری عزیز.

یک سری نکات میگم

1.سعی کن مقدمه رو با یک بیت شعر شروع نکنی،چرا که حالت کلیشه ای میگیره و مقاله رو از رسمی بودن در میاره،همون به نام خدا کافیه.

2.سعی کن همه ی عکس هارو از یک منبعی بگیری که پایینش نوشته ی منبع ذکر نشده باشه.

3.بهتره که تیتر هارو با فونت درشت و سایز فونت 12 بنویسی.منظور از  تیتر های جزئیات،سخن پایانی،مقدمه و ... هست.چون این کار باعث میشه مقالت بهتر پارت بندی بشه.

این نکات هم در نظر بگیری مقالت کامل میشه،موفق باشی.

pro ps3 gamer آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از pro ps3 gamer بابت این پست تشکر کرده است.
Ken Levine 

21 خرداد 1393 ساعت 17:58:22 (2270 روز پيش)
MIZ188
US Marshal

تشکر کرده: 3041
احساس امروزم:
حالم بده

pc 

ویرایش

Return of the white wolf

Geralt of rivia : people like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves. When they get blind-drunk, cheat, steal, beat their wives, starve an old woman, when they kill a trapped fox with an axe or riddle the last existing unicorn with arrows, they like to think that the Bane entering cottages at daybreak is more monstrous than they are. They feel better then. They find it easier to live

MIZ188 آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از MIZ188 بابت این پست تشکر کرده است.
Ken Levine 

21 خرداد 1393 ساعت 18:35:29 (2270 روز پيش)
kj95
$harpLook FOR eVer

تشکر کرده: 1069
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps2  ps3  ps4 
senso66 

خیلی هم عالی ولی حیف که pc من زغالی شده دیگه هم نمیصرفه برم پول بدم برای ارتقا ولی مقاله خوبی بود داداش خسته نباشی

امضای پویای پردیس گیم

kj95 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از kj95 بابت این پست تشکر کرده است.
Ken Levine 

21 خرداد 1393 ساعت 18:49:16 (2270 روز پيش)
mani mms
No Mercy

تشکر کرده: 2613
mms1378 
manimms 

با توجه به مهارت ها Epic تو بخش چند نفره حتما یکی از بهترین کارهاشون میشه!

من یه چند سوال داشتم میخواستم مطرح کنم شاید به جوابی برسم!

اولیش بحث F2p بودن یا پولی بودن بازیه هنوز چیزه مشخص نیست؟!

بعدش کسی اینجا بتا ثبت نام کرده؟!

بخش Crafing و Level کاراکتر هم داره؟!

Hannibal Lecter: People don't always tell you what they are thinking. They just see to it that you don't advance in life.

The Silence Of The Lambs 1991

mani mms آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از mani mms بابت این پست تشکر کرده است.
Ken Levine 

21 خرداد 1393 ساعت 19:04:42 (2270 روز پيش)
Ken Levine
Worthless.

ps4 

mani mms نوشته:
با توجه به مهارت ها Epic تو بخش چند نفره حتما یکی از بهترین کارهاشون میشه!
من یه چند سوال داشتم میخواستم مطرح کنم شاید به جوابی برسم!
اولیش بحث F2p بودن یا پولی بودن بازیه هنوز چیزه مشخص نیست؟!
بعدش کسی اینجا بتا ثبت نام کرده؟!
بخش Crafing و Level کاراکتر هم داره؟!

1-اولش خدممتوت عرض کردم این عنون تازه شروع به ساختش و شده هنوز اون جوری اطلاعاتی ازش منتشر نشده در این باره ولی به احتمال خیلی زیاد بازی پولیه ولی احتمال اینکه بازی Free to play بشه خیلی کمه
2-من که بتا ثبت نام نکردم ولی بقیه رو نمیدونم
3- بخش Level کاراکتر رو بعید میدونم نداشته باشه حتما داره ولی Carfing مشخص نیست
با تشکر
Ken Levine آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Ken Levine بابت این پست تشکر کرده است.
mani mms 

21 خرداد 1393 ساعت 19:07:54 (2270 روز پيش)
Ken Levine
Worthless.

ps4 

kj95 نوشته:
خیلی هم عالی ولی حیف که pc من زغالی شده دیگه هم نمیصرفه برم پول بدم برای ارتقا ولی مقاله خوبی بود داداش خسته نباشی

مشخصات pc تونو نمیدونم ولی بعید میدونم نیاز به ارتقا داشته باشه.
هنوز سیستم مورد نیازش مشخص نشده ولی حدس من اینه حتی بشه با رم 2-3 گیگ با گرافیک 512 -1 Gb هم بشه اجراش کرد.
Ken Levine آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

21 خرداد 1393 ساعت 19:16:01 (2270 روز پيش)
MIZ188
US Marshal

تشکر کرده: 3041
احساس امروزم:
حالم بده

pc 

آقا ، الان در یه پست جامع توضیح میدم ، دندون رو جیگر بگذارید . یک ساعته دارم تایپ میکنم  

دوران 512 مگ هم به سر اومده ، اولین بازی هست که از UE4 استفاده میکنه وبه یه سیستم متوسط نیاز داره 

Return of the white wolf

Geralt of rivia : people like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves. When they get blind-drunk, cheat, steal, beat their wives, starve an old woman, when they kill a trapped fox with an axe or riddle the last existing unicorn with arrows, they like to think that the Bane entering cottages at daybreak is more monstrous than they are. They feel better then. They find it easier to live

MIZ188 آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از MIZ188 بابت این پست تشکر کرده است.
Ken Levine