موضوع: بتا آپدیت |ایکس باکس وان

برو به صفحه از 2

فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
13 مرداد 1393 ساعت 22:51:32 (1998 روز پيش)
KING_DARKNESS
xböx õñë fôr êvérÿ øñé

تشکر کرده: 2367
احساس امروزم:
از خودراضی

x360  xbox1 
Acalypca 
NEVER 
 بتا آپدیت |ایکس باکس وان

سلام بر دوستان!

خیلی از دوستان در ایکس باکس وان خیلی مشتاق هستن که ببینند در آپدیت های جدید ایکس باکس وان چه خواهد گذشت و من هم فرصت رو از دست نمی دم و چون یکی از تسترهای آپدیت های ایکس باکس وان هستم و همیشه بتای اون ها رو قبل از همه دریافت و از تغییرات حاصل شده بر روی محیط ایکس باکس وان و ... با خبر می شوم  بد نیست تا دوستان نیز از این رخداد ها آگاه سازم !

بتای آپدیت ماه  جولای 2014 هم چندی پیش منتشر شد ! که یکیش 260 مگابایت بود و جدیدترینش  370 مگابایت!

تصاویری از تغییرات عمده این آپدیت:

072920141606.jpg

در اینجا شاهد یک لوکشین اضافی در بخش داشبورد و در زیر مشخصات پروفایل خود هستید  (این بخش مربوط به اکتیویتی آلرتس هستش و از آخرین فیدبک ها و ... شما رو مطلع می کند!

073020141608.jpg

این هم مربوط به بخش فرند  ایکس باکس وان هستش که نسبت به قبل تغییرات عمده ای کرده است و بخش های فال اورز و  فرند و اخرین افرادی که باهاشون بازی کردین  رو در یک پرونده جاگذاری کرده است! در ضمن از این به بعد راحت تر میتونید پی ببرید که پلیر در پارتی چت هستش یا در پارتی گیمز و ...! 

073020141609.jpg

باز هم در بخش فرند  هستیم و در سمت  چپ تصویر لاست اکتیویتی وجود داره که از اخرین فعالیت های دوستان شما, شما رو مطلع می سازد! در سمت راست هم بیشترین بازی های آنجام شده دوستان خود را در طی 10 روز گذشته رو مشاهده می کنید!

073020141610.jpg

وارد همون بخش پرمخاطب ترین بازی های 10 روز گذشته دوستان شما می شویم و  اگر شرحی در ارتباطش ندم بهتره! 

073020141611.jpg

خوب از اون بخش وارد صفحه اصلی فرند میشیم و در بخش وسطش که به اسم اکتیویتی فید میشید! در اینجا می تونید پست بزارید  و نظرات اطرافیان رو در ارتباط با باهاش بسنجید ! پست می تونه نوشته خالی یا در ارتباط با ویدئو یا اچیومنت و همراه با عکس باشه!

073020141612.jpg

خوب وقتی هم میخواید نظر بنویسید در ارتباط با پست  با این صفحه روبرو می شید که می تونید لایک کنید و یا به اشتراک بزارید و یا نظر خودتون رو بزارید یا محتویات پست راضی نیستید و میتونید گزارش بدین!

073020141613.jpg

بخش مای کلیپس دچار تغییراتی شده و میتونید تعداد بازدید های ویدئو و یا لایک  های ویدئوهاتون رو ببینید و نکته دیگه اخرین ویدئوی ضبط شده شما از ویدئوهای دیگه سایز بزرگ تری داره!

073020141614.jpg

وقتی هم روی یکی از کلیپ ها دکمه استارت رو بزنید با این گزینه ها مواجهه میشین! که توضیح ندم بهتره و خودتون بهتر از من میدونین! :)

073020141615.jpg

وقتی هم می خواین ویدئوتون و یا اچیومنت و ... رو به اشتراک بزارین با این گزینه ها مواجهه میشین که یکیش در ارتباط با اینه که شما ویدئوتون رو در لاست اکتیوتی به اشتراک بزارین و یا به طور خصوصی به افرادی که مد نظرتونه در قالب پیام به اشتراک بزارین!

073020141617.jpg

خوب اینجا هم وقتی هستش که میخواین ویدئو رو در لاست اکتیویتی به اشتراک بزارین! 

073020141618.jpg

اینجا هم بخش اکتیویتی آلرتس هستش که میبینید ! 

073020141619.jpg

اینجا هم بخش اکتیوتی فید پروفایل شما هستش که می تونید اخرین فعالیت های خود و بازی هایی که در 30 روز گذشته  انجام دادین رو ببینید!

+

وقتی دستتون رو بر روی دکمه گاید دسته ایکس باکس وان نگه می دارید یک لرزش خفیف به وجود می آید!

اخرین زمان آنلاین شدن دوست خودتون رو میبینید!

امیدوارم توضیح مختصری در ارتباط با آپدیت  ماه جولای  ایکس باکس وان داده باشم!

با تشکر شایان وزیری

KING_DARKNESS آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
19 کاربر از KING_DARKNESS بابت این پست تشکر کرده اند.
A L I G A M E R , ps3 sony , Black_Flag , M A N U T D , magsuod , youswf , cole phels , EZIO 74 , mt punk , redskullkd , behdad 47 , saeidf , ARYANF , illigamer , senator7676 , mohammad_nifgi , Deviance , 0157 , vivaz 
14 مرداد 1393 ساعت 13:10:26 (1997 روز پيش)
mehrda_d

تشکر کرده: 2229
 pc 

کاربر bbc1357 ، لازم دونستم که همینجا به شما اخطار جدی بدم و بگم که تاپیک های دیگر رو منحرف نکنید و فن بازی بچگانه انجام ندید.

در صورت تکرار با شما برخورد میشود.

همینطور هم بعضی از کاربران ادب رو رعایت کنن تا مشکلی پیش نیاد!

و از طرف دیگر هم به جای پاسخ دادن به اسپم ها،بر روی گزارش کلیک کنید تا مدیران رسیدگی کنند.

موفق باشید

mehrda_d آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
3 کاربر از mehrda_d بابت این پست تشکر کرده اند.
ps3 sony , 0157 , vivaz 

14 مرداد 1393 ساعت 13:27:46 (1997 روز پيش)
behdad 47
Look for The Gray Chapter

تشکر کرده: 535
احساس امروزم:
گریم گرفته

pc  ps2  ps3  psp  iphone 
ingoingbehdad47 
behdad47 
behdad47 

فن سونی ام ولی چقدر قشنگ و کاربردی شده.

در ضمن  لست اکتیویتی بنویسی بهتره چون من داشتم با lost activity اشتباه میگرفتم

نیشخندنیشخندنیشخندلامصب تشكر بزن صفايي كنيم ديگهنیشخندنیشخندنیشخند

توی استیم و اوریجین اددم کنید تا باهم بازی کنیم

امضای پویای پردیس گیم

behdad 47 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
2 کاربر از behdad 47 بابت این پست تشکر کرده اند.
mohammad_nifgi , vivaz 

15 مرداد 1393 ساعت 07:48:48 (1996 روز پيش)
R3DR4N9ER
God

تشکر کرده: 495
احساس امروزم:
سپاسگذار

xbox  x360  xbox1  iphone 
R3D R4N9ER 
R3DR3SISST 

مايكرو يه Social Network راه انداخته به مولا!

Bioshock Infinite

R3DR4N9ER آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

26 مرداد 1393 ساعت 23:11:13 (1984 روز پيش)
KING_DARKNESS
xböx õñë fôr êvérÿ øñé

احساس امروزم:
از خودراضی

x360  xbox1 
Acalypca 
NEVER 

خوب بچه ها جدیدا یک بتای آپدیت با حجم 2 گیگابایت به بنده داده شد که برم دانلود کنم و در عرض یک ساعت تونستم دانلود کنم 2 گیگ !

ظاهرا تو این آپدیت جدیدی که می آید! میتونید به بخش settings ایکس باکس وان خود برید و بعد به خش نت ورک اونجا یک گزینه (به اسم باند ویت  نمی دونم چی چی) اضافه شده  که اونجا اگر دارین یک چیزی رو دانلود میکنید بهتون میگه با چه سرعتی درحال دانلودش هستین و یا میتونید ببینید از pm11 تا 12pm چقدر حجم دانلود کردین!

محیط پارتی چت هم کمی سرزنده تر شده و  که فرق های کلی تری داشته!

در بخش سیتینگ جیدمان بخش ها تغییر کرده و به 10 بخش تقسیم شده در این بخش تازه که نامشو یادم نیست میتونید کنترلر و مشکلاتی که برای شناسایی داره رو برطرف کنید!

KING_DARKNESS آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
4 کاربر از KING_DARKNESS بابت این پست تشکر کرده اند.
illigamer , R3DR4N9ER , megamamdal , vivaz 

27 مرداد 1393 ساعت 00:03:51 (1984 روز پيش)
faraz cod
کاربر معمولی
تشکر کرده: 94
احساس امروزم:
ناراحتم

pc  x360 
fA cod13 

KING_DARKNESS نوشته:
خوب بچه ها جدیدا یک بتای آپدیت با حجم 2 گیگابایت به بنده داده شد که برم دانلود کنم و در عرض یک ساعت تونستم دانلود کنم 2 گیگ !
ظاهرا تو این آپدیت جدیدی که می آید! میتونید به بخش settings ایکس باکس وان خود برید و بعد به خش نت ورک اونجا یک گزینه (به اسم باند ویت  نمی دونم چی چی) اضافه شده  که اونجا اگر دارین یک چیزی رو دانلود میکنید بهتون میگه با چه سرعتی درحال دانلودش هستین و یا میتونید ببینید از pm11 تا 12pm چقدر حجم دانلود کردین!
در بخش سیتینگ جیدمان بخش ها تغییر کرده و به 10 بخش تقسیم شده در این بخش تازه که نامشو یادم نیست میتونید کنترلر و مشکلاتی که برای شناسایی داره رو برطرف کنید!

دمت پرم. با اینکه سونی تو سخت افزار بهتر عملکرده و مایکرو تو نرم افزار گل کاشته.اینطور که معلومه مایکرو داره ورق رو به سمت خودش برمیگردونه اما فکر کنم سونی یه سری سور پرایز ها برا طرفداراش داشته باشه.
میشه بگی از چه اینترنتی استفاده میکنی؟قیمت و کلا همه چی؟

پینگ بنده ی حقیر در 1 دی 1392 حیفناراحت

faraz cod آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 مرداد 1393 ساعت 11:40:45 (1984 روز پيش)
KING_DARKNESS
xböx õñë fôr êvérÿ øñé

احساس امروزم:
از خودراضی

x360  xbox1 
Acalypca 
NEVER 

faraz cod نوشته:

KING_DARKNESS نوشته:

دمت پرم. با اینکه سونی تو سخت افزار بهتر عملکرده و مایکرو تو نرم افزار گل کاشته.اینطور که معلومه مایکرو داره ورق رو به سمت خودش برمیگردونه اما فکر کنم سونی یه سری سور پرایز ها برا طرفداراش داشته باشه.

9مگابایت پارس انلاین 24 تومن ماهی ولی بهتره این سوال های شخصی رو در قالب پیام خصوصی با بنده در میان بزارین

KING_DARKNESS آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 مرداد 1393 ساعت 12:19:20 (1984 روز پيش)
violet alien
PSn ID=ShinyThund3r

تشکر کرده: 57
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps4  iphone 
ShinyThund3r 

KING_DARKNESS نوشته:

faraz cod نوشته:

KING_DARKNESS نوشته:

9مگابایت پارس انلاین 24 تومن ماهی ولی بهتره این سوال های شخصی رو در قالب پیام خصوصی با بنده در میان بزارین

9مگ؟؟؟سرعت ای دی ام چنده؟نامحدود؟
من می خوام تمدید کنم بیش تر از 2 مگ نداره

violet alien آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 مرداد 1393 ساعت 12:37:22 (1984 روز پيش)
senator7676
Ghost of Sparta

تشکر کرده: 3430
احساس امروزم:
مریضم

pc  ps4 
senator7676 
abbas157811 

کاربران  violet alien و faraz cod چنین سوالات را به صورت پیام خصوصی از شایان جان بپرسید!

senator7676 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از senator7676 بابت این پست تشکر کرده است.
megamamdal 

19 شهريور 1393 ساعت 18:20:44 (1960 روز پيش)
KING_DARKNESS
xböx õñë fôr êvérÿ øñé

احساس امروزم:
از خودراضی

x360  xbox1 
Acalypca 
NEVER 

بتای آپدیت جدیدی که قراره به زودی منتشر بشه دانلود کردم و بگم دارای حجم 270 مگابایتی بود!

در داشبورد بخش فرندس هم اضافه شده که این بخش شما شاهد فعالیت های دوستان خود در محیط ایکس باکس لایو خواهید بود و همچنین میتوانید ببینید که یک بازی چند نفر از دوستان خود سرگرم بازی هستن! همچنین بخش گیمر اسکور لیدربورد اومده که در مدت 30 روز گذشته بیشترین افرادی که گیمر اسکور کسب کرده اند را نشان می دهد و همچنین جایگاه شما در این آمار را به اطلاع می رساند!

بخش home هم که میبینید با حذف بخش مستطیلی مربوط به فرندس همراه بوده!

اگر درون بازی باشید دو بار پشت سر هم روی دکمه گاید (لوگوی ایکس باکس) بر روی دسته کنسول بزنید با این صفحه روبرو می شوید! اگر دوباره دکمه گاید و سپس دکمه X را بزنید می توانید 30 ثانیه قبل را ضبط کنید!

KING_DARKNESS آفلاین
 نقل قول  وبلاگ