موضوع: Batman: Arkham Knight | XboxOne

فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
2 دي 1393 ساعت 16:16:32 (1849 روز پيش)
EZIO 74
?Kept You Waiting, Huh

تشکر کرده: 3573
 pc  x360 
no 
 Batman: Arkham Knight | XboxOne

Batman: Arkham Knight

سازنده: Rocksteady Studios

ناشر: Warner Bros

سبک: Action-Adventure

Batman: Arkham Knight جدیدترین عنوان اکشن ماجراجویی Rocksteady Studios است که به وسیله ی Warner Bros انتشار می یابد

شوالیه ی آرکام چهارمین نسخه از سری Batman: Arkham است و برای عرضه در سال 2015 میلادی برنامه ریزی شده است

داستان بازی ادامه دهنده ی خط داستانی Batman: Arkham City است. شخصیت مترسک (Scarecrow) بار دیگر به شهر Gotham بازگشته تا با دشمنان شوالیه ی تاریکی متحد و او را از بین ببرد

بسیاری از عناصر گیم پلی مشابه نسخه های قبلی است. قلاب، Batrang،Detective Vision و ...

نکته ی جالب حضور اتومبیل بتمن (Batmobile) در این نسخه به عنوان یک وسیله ی نقلیه است.

بت موبیل می تواند در هر محلی که بازیکن قرار دارد احضار شود. این اتومبیل قابلیت جهش، پرتاب موشک، حرکت با سرعت زیاد، چرخش در یک نقطه، نابودی اشیای محیط مثل درختان و موانع و ... را دارا می باشد

این نسخه به دلیل عرضه با حداکثر توان گرافیکی بر روی کنسول های نسل قبل منتشر نمی شود. بنا به گفته ی Albert Feliu تنها یکی از کاراکترهای این نسخه تعداد polygonهای بیشتری از تمام محیط Arkham Asylum داشته باشد

شهر گاتهام در شوالیه ی آرکام 5 برابر بزرگتر از شهر گاتهام در Arkham City است که این شهر نیز به سه بخش تقسیم شده

این بازی دارار بخش چند نفره نیست. Sefton Hill (کارگردان) توضیح می دهد که این یک بازی single-player است و بخش مولتی پلیری ندارد

Kevin Conroy بار دیگر صداگذاری شخصیت بتمن را بر عهده خواهد داشت

با توجه به کارنامه ی سازندگان این اثر و نیز جوایزی که این بازی تاکنون کسب کرده، Batman: Arkham Knight هم اکنون یکی از کاندیداهای اصلی در کسب عنوان بهترین بازی سال است

درست است که این بازی هم اکنون برترین عنوان ساخته شده از کاراکترهای ابرقهرمانی محسوب می شود اما برای رقابت با عناوین بزرگ و قدرتمند سال 2015 راه سختی را در پیش دارد...

تصاویر:

EZIO 74 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
7 کاربر از EZIO 74 بابت این پست تشکر کرده اند.
A L I G A M E R , E M I N E M , parsalona , Only Football Games , NIKAN , Matin_Mafia , arshiasaberi 
4 تير 1394 ساعت 21:23:03 (1661 روز پيش)
Matin_Mafia

تشکر کرده: 3456
 ps4  xbox1 
Matin Mafia 
Matin_Mafia 

این تصاویر توسط mst به صورت مستقیم از روی نسخه Xbox One گرفته شده

w5u6w2davlrrpulcuj4r.jpg96jdq6k9amtb9nfwdr3h.jpggen4ygudgywuew6mjic2.jpgsnpe8cgw6c8ptyklgaix.jpg7lkqm6vbgq6ksccnakbi.jpg 

z2j5ka2rjocdrqfna96g.jpgle0fctc3mpwufe6y0fwv.jpgupwdl4i7yf9garg6d71s.jpggn0oj0z01b9irybpuy52.jpggnyhgcaujmce49rbrr2n.jpg 

66to711ntkkj2kkyd6ux.jpg2kbcr9bi4nsxpyw9zsl2.jpgxx33r8lu4itjsbnjhkvg.jpg3pasrys22gbc3vwdm98x.jpgykgbmso6kyenh61jt3t6.jpg

Matin_Mafia آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
6 کاربر از Matin_Mafia بابت این پست تشکر کرده اند.
Haytham Templar , mst , Iraj npr , Slender , arshiasaberi , Im Batman 

4 تير 1394 ساعت 22:06:47 (1661 روز پيش)
mst
God Slayer

تشکر کرده: 4089
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps4  xbox1 
Kingsadegh 
kootlas 
MST_DEAD 

تازه حوصله شات گرفتن زیادم نداشتم ولی حس میکنم بعضیاش نیومده یا نگرفتی ... به قول خودت بازی سوراخ کردم تو این دوروز که تموم شد و اینکه بگم در موردش ... Batman : AK اون چیزی نبود که تصورش داشتیم حس میکنم واقعا متای 89 حقش نه بیشتر !!! بازی سرشار گرافیک، گرافیک هنری و جلوه ها شدیدا عالی کار شده ولی چه فایده وقتی گیم پلی بازی نابود شده باشه. رسما با Batmobile بازی تبدیل به Need For Speed که با ماشین جنگی های قدیمی ترکیب شده باشه تبدیل شده و اون حس پرواز کردن قدیم گرفته از مخاطب. فک نکنم کسی دیگه بیاد و 1500 متر پرواز کنه !! و جدای از این استفاده از Batmobile تو گیم پلی بازی شدیدا توصیه شده و بخواین یا نخواین باید ازش استفاده کنید.

در مورد داستان هم چیزی نمیتونم بگم چون اسپویل میشه ولی خب از عکسا ی چیزایی مشاهده میشه که باز باید خودتون تجربش کنید تا بهتر متوجه بشین ... بازی دوتا پایان داره، پایان اول که با تموم کردن بخش داستانی بوجود میاد ولی پایان اصلی و به عبارتی True Ending زمانی رخ میده که کل جنایتکار های گاتهام دستگیر کرده باشین.

مرسی متین واسه عکسا

mst آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
3 کاربر از mst بابت این پست تشکر کرده اند.
Matin_Mafia , MAN U , The bat 

15 تير 1394 ساعت 13:55:12 (1650 روز پيش)
Xbox_One BoY

تشکر کرده: 0

بازی خیلی خوبی بود , Map بزرگ و گرافیک خیلی خوبی داره

Xbox_One BoY آفلاین
 نقل قول 

15 تير 1394 ساعت 19:56:43 (1650 روز پيش)
n_z100
تشکر کرده: 0

سلام داداش من تو قسمت 37% گیر کردم بعد از تحیویل دادن اون دشمنی که یه طرف صورتش سوخته بعد از اون میرم رو scarecrow  کلید میکنم هیچی مییر نمیده که برم دنباش همینطوری دارم میچرخم اگه چیزی به زهنت رسید ممنون میشم راهنمایم کنی؟

n_z100 آفلاین
 نقل قول 

15 تير 1394 ساعت 21:34:01 (1649 روز پيش)
Captan Soap

تشکر کرده: 324
 pc  ps4  x360  xbox1  iphone 
MasterChief333x 
NathanDrake3x 

چندتا Screen از نسخه PS4 این بازی زیبا :

لازم به ذکر که کیفیت ScreenShot هایی که PS4 ثبت میکنه بیش از ٪30 از Screen های XBOX ONE پایین تر هست.کیفیت بازی تقریبا دوبرابر کیفیت تصاویر هستش !

Captan Soap آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Captan Soap بابت این پست تشکر کرده است.
Matin_Mafia