شاتل لند

موضوع: Mass Effect Andromeda

برو به صفحه از 3

گیمر باش !
فروش گیفت کارت
فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
26 خرداد 1394 ساعت 22:07:25 (1271 روز پيش)
Only Football Games
...We are at War

تشکر کرده: 10868
احساس امروزم:
عصبانی

pc 
 Mass Effect Andromeda | PC Thread

جدید ترین نسخه ی سری Mass Effect در کنفرانس EA در E3 2015 معرفی شد، درحالی که پیش از آن ساخت نسخه ی جدید تایید شده بود. Andromeda یک نسخه ی فرعی به حساب می آید و توسط تیم اصلی Bioware و سازندگان سه گانه ی Mass Effect در نسل هفتم ساخته نمیشود. ساخت بازی بر عهده ی Bioware Montreal نهاده شده که در کارنامه ی آنها ساخت بخش Multiplayer مس افکت3 به چشم میخورد.

اطلاعات تایید شده:

- فرمانده شپرد، شخصیت اصلی سه گانه در این نسخه حضور نخواهد داشت.

- بازی با انجین Frostbite 3 ساخته خواهد شد.

- Mako ، وسیله ی نقلیه ی محبوب نسخه ی اول به این نسخه بازگشته است. همانند نسخه ی اول، شما میتوانید وارد بعضی از سیاره ها شده و به گشت و گذار بپردازید. استفاده از Mako یکی از اصلی ترین بخش های بازی خواهد بود، درحالی که شخصی سازی و ارتقای Mako نیز تایید شده است.

- تاریخ عرضه ی بازی سال 2016 اعلام شده است، و اعلام شده که ساخت بازی از سال 2012 شروع شده.

- شخصیت اصلی انسان خواهد بود! در مورد احتمال قابل بازی بودن نژادهای دیگر چیزی تایید نشده.

- شایعه ی وجود جت پک در بازی با نمایش تریلر بازی تایید شده به نظر می آید.

اطلاعاتی قبل از معرفی کامل بازی در فضای مجازی پخش شد، مواردی از قبیل بازگشت Loyalty Mission ها، وجود 7نفر به عنوان Squad قابل انتخاب برای ماموریت ها، امکان تسخیر سیاره ها و ساخت کلونی های مختلف، فرستادن افراد خودی به ماموریت های مختلف (مشابه DragonAge Inquistion ) و غیره که باتوجه به غیررسمی بودن به آنها نمیپردازیم.

تصاویری از بازی: (تصاویر از تریلر بازی گرفته شده اند که تایید شده به صورت In Engine بوده است) :

تریلر معرفی بازی: Mass Effect Andromeda

آپدیت:

- تایید شد که هیچکدام از شخصیت های نسخه های قبل در بازی حضور ندارن. داستان و شخصیت های بازی کلا متفاوت و جدا از سه گانه خواهد بود.

- از تریلر N7 Day بازی، کشف شده که اسم شخصیت اصلی Rider هست! اولین زن فضانورد آمریکایی Sally Ride نام داشت، همونطور که اسم شپرد در سه گانه ی اصلی، از اولین مرد فضانور آمریکایی Alan Shepard برگرفته شده بود. (جالبه که آهنگ پخش شده در تریلر معرفی بازی هم Ghost Riders in the Sky نام داشت! )

- بازی تا سال 2017 تاخیر خورد

آپدیت:

در مراسم EA Play 2016 تریلر جدیدی از بازی به نمایش دراومد:  Mass Effect Andromeda - EA Play 2016

- تو تریلر نکات جالبی دیده میشه! از قبیل محیطهای مختلف، هدایت Mako ، و حضور نژاد Asari در بازی! بنابراین علاوه بر انسان، Krogan و Salarian ، شاهد حضور Asari ها هم هستیم. البته تایید شده که نژادهای جدیدی رو در بازی شاهد خواهیم بود.

در صورت انتشار اطلاعات جدید حتما تاپیک به روز خواهد شد

Only Football Games آنلاین
 نقل قول 
17 کاربر از Only Football Games بابت این پست تشکر کرده اند.
EZIO 74 , senator7676 , SMB2VF , mani mms , Alireza Farmany , AlirezaHVC , Iraj npr , illigamer , price058 , prince persia , PDAVARZANI , mersad2010 , Shakhseat , A Dude , پرایس , UN4GIV3N , ThreeDog , 
26 خرداد 1394 ساعت 23:53:37 (1271 روز پيش)
sina66
N7

تشکر کرده: 20
احساس امروزم:
خوشحال

pc  x360  iphone 

با سلام
می خواستم ببینم که این برای pc هم میاد چون تو کنفرانش چیزی درباره این که برای کدوم کنسول ها میاد چیزی نگفت یا من متوجه نشدم البته هیچ سایت خارجی هم درباره اینه که برای کدام کنسول های یا انحصاری بودن صحبت نکرده کسی میدون یا نه؟

امضای پویای پردیس گیم

CPU Intel Core 2 Quad CPU Q9650 3.00GHz        Graphic : NVIDIA GeForce GTX 550 Ti 1GB GDDR5        RAM : 12GB DDR3 1333            M.B : EP45T-DS3R Gigabyte            OS : WINDOWS 7 Ultimate Service Pack 1 64 Bit

sina66 آفلاین
 نقل قول 

27 خرداد 1394 ساعت 00:16:16 (1271 روز پيش)
Only Football Games
...We are at War

احساس امروزم:
عصبانی

pc 

sina66 نوشته:
با سلام
می خواستم ببینم که این برای pc هم میاد چون تو کنفرانش چیزی درباره این که برای کدوم کنسول ها میاد چیزی نگفت یا من متوجه نشدم البته هیچ سایت خارجی هم درباره اینه که برای کدام کنسول های یا انحصاری بودن صحبت نکرده کسی میدون یا نه؟

سلام. همون موقع تایید ساخت بازی (چندماه پیش) گفتن که بازی برای نسل هشتم و PC عرضه میشه، و برای نسل7 هم نمیاد.

نقل قول 

27 خرداد 1394 ساعت 11:30:01 (1270 روز پيش)
masoud TiAmOoO
TaK uLdUz

تشکر کرده: 472
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  iphone 

وای این سری از بهترین بازی های عمرم بود

همین الان برا بار چهارم دارم 2 رو بازی میکنم

کاش بتونن شخصیتی در حد SHepherd خلق کنن

داستانم چون Bioware روش کار میکنه تصمین شدست

masoud TiAmOoO آفلاین
 نقل قول 

27 خرداد 1394 ساعت 12:07:37 (1270 روز پيش)
prince persia
PREDATOR
تشکر کرده: 176
احساس امروزم:
ناراحتم

pc  ps4  psvita 

چنتا سوال  دارم

همون طور که می دونیم ریپرها ایلوسیو نمو کنترل می کردن و ایلوسو من هم می تونست شپردو کنترل کنه و ریپرا هم می دونستن شپرد می خواد اونارو نا بود کنه پس چرا اجازه دادن به ایلوسیو من شپرد زنده کنه ؟اصلا چرا گذاشتن کروسیبل ساخته شه؟ چرا کتلیست در آخر بازی به شپرد کمک کرد؟

و یه سوال دیگه چرا کتلیست به شکل بچه به چشم شپرد ظاهر شد؟

و سوال آخر به نظرتون سازنده ها کدوم 4 پایان مس افکت 3 در تظر گرفتن و مس افکت جدیدو می سازن؟

لطفا اگه می شه نظراتونو بگین

امضای پویای پردیس گیم

prince persia آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 خرداد 1394 ساعت 13:34:51 (1270 روز پيش)
Only Football Games
...We are at War

احساس امروزم:
عصبانی

pc 

همون طور که می دونیم ریپرها ایلوسیو نمو کنترل می کردن و ایلوسو من هم می تونست شپردو کنترل کنه و ریپرا هم می دونستن شپرد می خواد اونارو نا بود کنه پس چرا اجازه دادن به ایلوسیو من شپرد زنده کنه ؟اصلا چرا گذاشتن کروسیبل ساخته شه؟ چرا کتلیست در آخر بازی به شپرد کمک کرد؟

نکته ی مهم اینه که Illusive Man همیشه تحت کنترل ریپرها نبوده. اون زمانی که شپرد رو زنده کرد و فرستادش برای ماموریت های مختلف تحت فرمان ریپرها نبود، برطبق اهداف خودش بود. دقت کنید که فرآیند Indoctrination ریپرها وقتی کامل هست که فرد کاملا به صورت یک هاسک دربیاد(یا انواع دیگر موجودات تحت فرمان ریپرها از نژادهای مختلف که تو بازی دیدید هیچ تسلطی روی خودشون ندارن و عملا تحت فرمان ریپرهان)

Illusive Man در گذشته به طور خفیف تحت تاثیر نیروی ریپرها قرار گرفته بود( دلیل رنگ آبی چشمهاش که شبیه هاسک ها هست هم همین هست) و میدونست داره چه اتفاقی براش میفته. اما فکر نمیکرد که ریپرها به این زودی بتونن کنترلش رو به دست بگیرن، تو پایان ME3 میبینید که دیگه کاملا شکل و حالت انسانیش رو از دست داده بود و شبیه به یک هاسک شده بود:

با این وجود، بازهم کاملا تحت تاثیر ریپرها نبود چون فرآیند Indoctrination کامل نشده بود. اگه مقدار Paragonـتون خیلی بالا باشه، شپرد میتونه متقاعدش کنه که ریپرها دارن کنترلش میکنن. وقتی متوجه این قضیه میشه میگه من سعی میکنم اجازه ندم کنترلم کنن و خودش رو میکشه. (ویدئوش رو سرچ کنید میاره حتما) وقتی متوجه شد ریپرها به اعمالش تسلط پیدا کردن خودش رو کشت چون هنوز کاملا اختیارش رو از دست نداده بود.

چرا کتلیست در آخر بازی به شپرد کمک کرد؟

ساخت Crucible و اتصالش به سیتادل باعث ایجاد تغییراتی در Catalyst شد و راه هایی رو برای پایان چرخه ارائه کرد. اینکه عملکرد Crucible چطور هست خود انسان ها و موجودات دیگه هم نمیدونن چون چیزی هست که همینطور چرخه به چرخه منتقل شده و تو هرچرخه توسط موجودات پیشرفته روش کار شده بوده. Prothean ها موفق شدن عملکرد Crucible رو کامل کنن ولی دیگه امکان ساختن و اتصالش به سیتادل رو نداشتن چون سیتادل کاملا توسط ریپرها تصرف شده بود. (اینا همه تو DLCها مطرح شده بود)

یه سوال دیگه چرا کتلیست به شکل بچه به چشم شپرد ظاهر شد؟

Catalyst به شکل شخصی ظاهر میشه که تاثیر احساسی زیادی روی شپرد گذاشته بود. شپرد بارها و بارها خواب اون پسربچه رو دید که نتونست نجاتش بده به همین دلیل Catalyst به اون شکل دراومد تا بتونه با شپرد ارتباط بهتری برقرار کنه.

(جالبه بدونید که اگه تمام درخواست های Catalyst رو رد کنید و تصمیم به استفاده از Crucible نگیرید، Catalyst با صدای Harbinger (همون Reaper معروف کنترل کننده ی Collecter ها تو مس افکت2 ) صحبت میکنه که برای تاثیر گذاشتن روی شپرد هست)

و سوال آخر به نظرتون سازنده ها کدوم 4 پایان مس افکت 3 در تظر گرفتن و مس افکت جدیدو می سازن؟

چیزی قطعی اعلام نشده ولی احتمالا هیچکدوم. شایعات قوی اینه که بازی کلا تو یه کهکشان دیگه باشه و دور از اتفاقات سه گانه ی اصلی.

نقل قول 
6 کاربر از Only Football Games بابت این پست تشکر کرده اند.
prince persia , SMB2VF , PDAVARZANI , mersad2010 , noble six , A Dude 

27 خرداد 1394 ساعت 13:43:09 (1270 روز پيش)
prince persia
PREDATOR
احساس امروزم:
ناراحتم

pc  ps4  psvita 

Only Football Games نوشته:

نکته ی مهم اینه که Illusive Man همیشه تحت کنترل ریپرها نبوده. اون زمانی که شپرد رو زنده کرد و فرستادش برای ماموریت های مختلف تحت فرمان ریپرها نبود، برطبق اهداف خودش بود. دقت کنید که فرآیند Indoctrination ریپرها وقتی کامل هست که فرد کاملا به صورت یک هاسک دربیاد(یا انواع دیگر موجودات تحت فرمان ریپرها از نژادهای مختلف که تو بازی دیدید هیچ تسلطی روی خودشون ندارن و عملا تحت فرمان ریپرهان)
Illusive Man در گذشته به طور خفیف تحت تاثیر نیروی ریپرها قرار گرفته بود( دلیل رنگ آبی چشمهاش که شبیه هاسک ها هست هم همین هست) و میدونست داره چه اتفاقی براش میفته. اما فکر نمیکرد که ریپرها به این زودی بتونن کنترلش رو به دست بگیرن، تو پایان ME3 میبینید که دیگه کاملا شکل و حالت انسانیش رو از دست داده بود و شبیه به یک هاسک شده بود:

با این وجود، بازهم کاملا تحت تاثیر ریپرها نبود چون فرآیند Indoctrination کامل نشده بود. اگه مقدار Paragonـتون خیلی بالا باشه، شپرد میتونه متقاعدش کنه که ریپرها دارن کنترلش میکنن. وقتی متوجه این قضیه میشه میگه من سعی میکنم اجازه ندم کنترلم کنن و خودش رو میکشه. (ویدئوش رو سرچ کنید میاره حتما) وقتی متوجه شد ریپرها به اعمالش تسلط پیدا کردن خودش رو کشت چون هنوز کاملا اختیارش رو از دست نداده بود.

چرا کتلیست در آخر بازی به شپرد کمک کرد؟

ساخت Crucible و اتصالش به سیتادل باعث ایجاد تغییراتی در Catalyst شد و راه هایی رو برای پایان چرخه ارائه کرد. اینکه عملکرد Crucible چطور هست خود انسان ها و موجودات دیگه هم نمیدونن چون چیزی هست که همینطور چرخه به چرخه منتقل شده و تو هرچرخه توسط موجودات پیشرفته روش کار شده بوده. Prothean ها موفق شدن عملکرد Crucible رو کامل کنن ولی دیگه امکان ساختن و اتصالش به سیتادل رو نداشتن چون سیتادل کاملا توسط ریپرها تصرف شده بود. (اینا همه تو DLCها مطرح شده بود)
یه سوال دیگه چرا کتلیست به شکل بچه به چشم شپرد ظاهر شد؟

Catalyst به شکل شخصی ظاهر میشه که تاثیر احساسی زیادی روی شپرد گذاشته بود. شپرد بارها و بارها خواب اون پسربچه رو دید که نتونست نجاتش بده به همین دلیل Catalyst به اون شکل دراومد تا بتونه با شپرد ارتباط بهتری برقرار کنه.
(جالبه بدونید که اگه تمام درخواست های Catalyst رو رد کنید و تصمیم به استفاده از Crucible نگیرید، Catalyst با صدای Harbinger (همون Reaper معروف کنترل کننده ی Collecter ها تو مس افکت2 صحبت میکنه) که برای تاثیر گذاشتن روی شپرد هست)

چیزی قطعی اعلام نشده ولی احتمالا هیچکدوم. شایعات قوی اینه که بازی کلا تو یه کهکشان دیگه باشه و دور از اتفاقات سه گانه ی اصلی.

مرسی بابت اطلاعات در ضمن من متقاعد کردمش
تا به حال قیافه quarian ها رو دیدی؟  

امضای پویای پردیس گیم

prince persia آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 خرداد 1394 ساعت 13:45:51 (1270 روز پيش)
prince persia
PREDATOR
احساس امروزم:
ناراحتم

pc  ps4  psvita 

یه سوال 

جایی هست همهی dlc ها رو بخرم؟(منظورم سایتی هست؟)

امضای پویای پردیس گیم

prince persia آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 خرداد 1394 ساعت 13:47:41 (1270 روز پيش)
prince persia
PREDATOR
احساس امروزم:
ناراحتم

pc  ps4  psvita 

مس افکت دیگه تو کهکشان دیگست یعنی اینکه ریپر ها نمی تونن به کهکشانای دیگه برن؟

امضای پویای پردیس گیم

prince persia آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 خرداد 1394 ساعت 13:51:53 (1270 روز پيش)
Only Football Games
...We are at War

احساس امروزم:
عصبانی

pc 

تا به حال قیافه quarian ها رو دیدی؟ 

تنها عکس رسمی از قیاقه ی quarian ها عکسی هست که از تالی داریم:

متن پنهان: 

بقیه فیک ـن

جایی هست همهی dlc ها رو بخرم؟(منظورم سایتی هست؟)

آره سایت های اینترنتی دارن. یکی از این دوتا نسخه رو بگیر: Mass Effect 3 Ultimate Collectors Edition یا Mass effect 3 AGB Golden Edition . جفتشون کاملن.

مس افکت دیگه تو کهکشان دیگست یعنی اینکه ریپر ها نمی تونن به کهکشانای دیگه برن؟

این چیزی که گفتم شایعه هست فعلا. هنوز تایید نشده. شاید اول یک کهکشان رو نابود میکنن و بعد میرن سراغ کهکشان بعدی. میگم هنوز هیچ منبع رسمی نداریم.

میشه سایتی و معرفی کنی که نسخه کاملو می فروشه ؟

داداش مس افکتو آنلاین بازی کردی تا به حال؟

همینایی که گفتم سرچ کن میاره. خیر بخش آنلاین رو تجربه نکردم.

نقل قول 
2 کاربر از Only Football Games بابت این پست تشکر کرده اند.
prince persia , A Dude