شاتل‌لند - گیم‌سنتر

فروش محصولات MSI

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4 UE4

آموزش بازی سازی اندرویدآموزش بازی سازی اندروید

آموزش گیم میکر استودیوآموزش گیم میکر استودیو

آموزش سی شارپ یونیتیآموزش سی شارپ یونیتی

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدی Unity2Dآموزش یونیتی دو بعدی Unity2D

آموزش واقعیت مجازی یونیتیآموزش واقعیت مجازی یونیتی

موضوع: هشدار:تجربه خرید اکانت ترکیبی ...

برو به صفحه از 7

کمک 24
فروش گیفت کارت
اجاره‌ی آنلاین
15 ارديبهشت 1395 ساعت 03:01:02 (518 روز پيش)
salehp

تشکر کرده: 179
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps4  xbox1 
CapitanSaleh 
saleh6490 
 هشدار:تجربه خرید اکانت ترکیبی ...

دوستان سلام

اخیر ان چند هفته می شد اکانت ترکیبی خریدم و جدید ترین بازیها رو بازی میکردم اما به چه قیمت ای !

Error Code:    WS-37338-4

This PS4 console has been permanently banned from the PlayStation Network

This console has been permanently banned from accessing PSN services for violating our Terms of Service and User Agreement. Please refer to this support article for more information on bans and suspensions.

این ارور بعد 3 هفته استفاده مکرر از اکانت های ترکیبی دیدم/ کنسول ام به طور دائم بن شد.

بازی ها هیچ کدام بلاک نشدن حتی اکانت اصلی خودم` فقط دسترسی به PSN ب صورت دائم قطع شده و تنها بازیها که دارم میشه اجرا کرد و بازی های دیسکی.

(طی تحقیقات که کردم یک راه برای بن دائم شدن وجود داره اون هم حکم قانونی دادگاهه که این حکم واسه کنسول من صادر شده متاسفانه)

داشتم The Division بازی میکردم آنلاین چند روزی که اتفاق رخ داد.

قضد تخریب یا منع کردن خرید اکانت ها ترکیبی (هکی) ندارم اما این اتفاق دیر یا زود رخ میده کسی که استفاده کنه از این اکانت ها.

اگر آنلاین پلیر بازی نمی کنین مشکلی اسفاده کنین :d

این از تجربه و توصیه من.

به امید روزی که همه قشر جامعه گیم و کنسول که دوست دارن بازی کنن بدون زره ای مشکل ...

لینک چت لایو پشتیبانی سونی برای رفع بن ای دستگاه:

https://scea.secure.force.com/LiveChatRequest/?lang=en_US

salehp آفلاین
 نقل قول 
18 کاربر از salehp بابت این پست تشکر کرده اند.
Esi Sartala , soroush73 , terover-gta v , arshiasaberi , Serious Sam HD , hkp123 , Matin_Mafia , تهران , SPONG BOB , senator7676 , NIKAN , pedram007 , HAMiD67S , CM Punk Chicago , alcatraz , ArmanGamer , soroosh 23 , Alireza Mah , 
15 ارديبهشت 1395 ساعت 07:50:20 (517 روز پيش)
terover-gta v
تشکر کرده: 30

ممنون که تجربه خودتو به بقیه هم انتقال دادی .اما خدایی این ارزششو داشت؟ میتونستی همون اول بری بازی اورجینال بخری که کار به اینجا نکشه میدونم قیمت بازیها زیاده امااین راهش نیس .یعنی اصلا برای کنسول این راهش نیس چون باعث بن شدن میشه ( امیدوارم منظورمو گرفتی چی میگم) الان باید 12 برابر خرج کنی تا بتونی یه کنسول دیگه بخری ( منظورم باندل معمولی ps 4 هسته که قیمتش توی بازار 1.200.000 هزار  تومنه) البته من کنسول باز نیستم با این حال ترسیم ندارم که اگه اکانت های هکی رو بخرم برای pc که بن بشه یا غیره .اما بازم جرات نمیکنم .درسته خارجیا فکر میکنن خونشون از ما رنگین تره اما حق کسی خوردن نداره.

اره منم میدونم توی جامعه برای اورجنیال باز ها جای زیادی ( کسایی که پول دارن میتونن بخرن که نه زیادن نه کم هستن)ولی اونایی که ندارن مجبورن اینجوری کنن ولی بازم این راهش نیس .یه بار سر همین موضوع یه یارویی میگفت کسی که پول نداره و نمیتونه اورجینال باز بشه حق نداره بازی کنه اصلا حق نداره اسم خودشو گمیر بزاره .بنظر من این حرف چرت ترین حرفی بود که شنیدم . خیلی مسخره بود مث این میمونه که به طرف بگی برو بمیر . من اسم این راهو دزدی نمیزارم اصلا اسمی نمیشه روش گذاشت حتی بهش نمیشه گفت روش فقیر فقرا .کسی میخواد بازی های اورجینالو داشته باید بره کار کنه بعد بازی مورد علاقشو اورجینال بخره از استیم .این بهترین روشه که توش هیچ ترسی نیس

terover-gta v آفلاین
 نقل قول 
5 کاربر از terover-gta v بابت این پست تشکر کرده اند.
salehp , slimkhan , pedram007 , CM Punk Chicago , Alireza Mah 

15 ارديبهشت 1395 ساعت 09:55:46 (517 روز پيش)
salehp

احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps4  xbox1 
CapitanSaleh 
saleh6490 

terover-gta v نوشته:
ممنون که تجربه خودتو به بقیه هم انتقال دادی .اما خدایی این ارزششو داشت؟ میتونستی همون اول بری بازی اورجینال بخری که کار به اینجا نکشه میدونم قیمت بازیها زیاده امااین راهش نیس .یعنی اصلا برای کنسول این راهش نیس چون باعث بن شدن میشه ( امیدوارم منظورمو گرفتی چی میگم) الان باید 12 برابر خرج کنی تا بتونی یه کنسول دیگه بخری ( منظورم باندل معمولی ps 4 هسته که قیمتش توی بازار 1.200.000 هزار  تومنه) البته من کنسول باز نیستم با این حال ترسیم ندارم که اگه اکانت های هکی رو بخرم برای pc که بن بشه یا غیره .اما بازم جرات نمیکنم .درسته خارجیا فکر میکنن خونشون از ما رنگین تره اما حق ...

به شخضه خودم اورجینال بازی میکردم از وقتی کنسول خریدم اما این اوخر به دلیل کمبود بازی و مالی مجبور شدم اکانت بخرم با اینکه آنلان پلیر خوشم نمیاد اما تجربه بازی The Division از دست دادم.
باز هم جا شکر اش باقی بازی های فیزیکی دیسکی اجرا میشه!

salehp آفلاین
 نقل قول 
2 کاربر از salehp بابت این پست تشکر کرده اند.
SPONG BOB , CM Punk Chicago 

15 ارديبهشت 1395 ساعت 12:03:15 (517 روز پيش)
bbc1357
اخراج شده

تشکر کرده: 33
احساس امروزم:
ناامید شدم

pc  ps4  iphone 
bbc135789 

شما بدون شک ایمیل و پسوورد اکانتی رو که خریدی تو کنسولت عوض کردی و به همین خاطر اون طرف ازت نزد سونی شکایت کرده و این اتفاق واست افتاده

.

ولی خوب نگران نباش این مشکلت بعد از یکماه تا 3 ماه برطرف میشه و میتونی دوباره بدون مشکل آنلاین بازی کنی

bbc1357 آفلاین
 نقل قول 
5 کاربر از bbc1357 بابت این پست تشکر کرده اند.
salehp , arshiasaberi , pedram007 , CM Punk Chicago , Alireza Mah 

15 ارديبهشت 1395 ساعت 20:08:52 (517 روز پيش)
Matin_Mafia

تشکر کرده: 3439
احساس امروزم:
سپاسگذار

ps4  xbox1 
Matin Mafia 
Matin_Mafia 

اکانت های ترکیبی، قیمت های شیرینی دارند که با گذر زمان به تلخی تبدیل میشه ...

به اکانت های ترکیبی، روش های دور زدن قانون و ... هرگز اعتقاد نکنید. سالم بازی کنید تا سالم باهاتون برخورد بشه.

دوست عزیز، امیدوارم اکانت شما هر چه زودتر از بن دائم در بیاد و مثل قبل، به عنوان یک کاربر خوب به انجام بازی هات بپردازی...

Matin_Mafia آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
8 کاربر از Matin_Mafia بابت این پست تشکر کرده اند.
SPONG BOB , salehp , arshiasaberi , NIKAN , pedram007 , HAMiD67S , connor77 , Alireza Mah 

15 ارديبهشت 1395 ساعت 22:40:53 (517 روز پيش)
mst
God Slayer

تشکر کرده: 4089
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps4  xbox1 
Kingsadegh 
kootlas 
MST_DEAD 

تو همین سایت سونی و بخش قوانین که لینک کردین نوشته شده یکی از دلایل بن شدن کنسول این که مشخصات اکانت هایی که از دوستانتون میگیرین و شیر میکنید عوض کنید. در این صورت راحت میشه کنسولتون بن کرد و از شما شکایت کنند.

هیچ چیزی بی دلیل نیست ! بار ها این اتفاق افتاده کنسول فرد بن شده و از هرکدوم هم بپرسی میگن پسوورد یا ایمیل عوض کردیم

mst آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
4 کاربر از mst بابت این پست تشکر کرده اند.
salehp , arshiasaberi , SPONG BOB , Alireza Mah 

15 ارديبهشت 1395 ساعت 22:51:31 (517 روز پيش)
ali mahmoudian
game is my Life

تشکر کرده: 314
احساس امروزم:
گریم گرفته

pc  ps2  ps4  x360  psp  iphone 
lOooALIooOl 
lOoALIoOl 

من يه سوالي دارم من سه تا اكانت دارم كه يكيش اصليه بقيه برا دي ال سي ريجن هاي ديگه گذاشتم تا حالا اكانتم رو به كسي ندادم و نخواهم داد و تو كنسولم هست امكان بن وجود داره؟

ali mahmoudian آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

17 ارديبهشت 1395 ساعت 22:36:20 (515 روز پيش)
arshiasaberi
Arkham Knight

تشکر کرده: 619
احساس امروزم:
شاد و سرحال

pc  ps4  x360  xbox1  psp  iphone 
ArshiaSniper 
ArshiaSniper 

ali mahmoudian نوشته:
من يه سوالي دارم من سه تا اكانت دارم كه يكيش اصليه بقيه برا دي ال سي ريجن هاي ديگه گذاشتم تا حالا اكانتم رو به كسي ندادم و نخواهم داد و تو كنسولم هست امكان بن وجود داره؟

تا زمانی که اکانت ها بر روی یک کنسول استفاده شوند امکان بن شدن وجود ندارد.

arshiasaberi آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از arshiasaberi بابت این پست تشکر کرده است.
SPONG BOB 

18 ارديبهشت 1395 ساعت 01:53:57 (515 روز پيش)
NIKAN
Living 4 Play _ Playing 4 Living

تشکر کرده: 2288
احساس امروزم:
شاد و سرحال

pc  x360  xbox1  iphone 
WoodsMussel9253 

امكانش هست رمز اكانت رو عوض كرده باشي يا مثلا اون اكانت رو بعد از دانلود بازي هاش از كنسولت حذف نكرده باشي ؟؟

چون ميگن حتما بايد خارج شي ازش بلافاصله و ديگه هم واردش نشي... اونطوري مثل اينكه بن نميشدي ، 

NIKAN آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

29 خرداد 1395 ساعت 10:32:33 (471 روز پيش)
salehp

احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps4  xbox1 
CapitanSaleh 
saleh6490 

بعد از 45 روزبالاخره کنسول ام از بن در اومد! البته اوایل بن  شدن با پشتیبان بخش Psn چت کردم. ☺

salehp آفلاین
 نقل قول 
4 کاربر از salehp بابت این پست تشکر کرده اند.
SPONG BOB , meysamakb , ehsas1 , Alireza Mah