نماوا

MSI

دیجی ااکانت

موضوع: مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر ( پست اول تاپیک خوانده شود)

برو به صفحه از 9

تلگرام pardisgame
فروش گیفت کارت
14 تير 1395 ساعت 19:19:59 (794 روز پيش)
Capitan Mactavish

تشکر کرده: 4127
احساس امروزم:
مهربون

pc 
 مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر (پست اول مطالعه شود)

به نام خدا

خرید یک PC به دلیل انعطاف در انتخاب قطعات می تواند یکی از سخت ترین خرید های هر فرد باشد. وجود برند های رنگارنگ، اختلاف قیمت هایی گاه عجیب و توصیه های فروشندگاه همه و همه باعث سردرگمی بیش از حد خریدار می شود. مهمترین نکته ای که در این مواقع باید توجه کرد این است که باید به هیچ وجه عجله نکرد. برای خرید باید حتما ابتدا کار اصلی خود را با سیستم مشخص کنید. هر کاری قطعات متفاوتی نیاز دارد. برای مثال سیستم یک برنامه نویس به پردازنده قویتری نیاز دارد در حالی که سیستم یک گیمر به کارت گرافیک قوی تری نیاز دارد. پس از مشخص کردن هدف باید درباره قطعات تحقیق کنید تا قطعات مطلوب را انتخاب کنید و پس از آن اقدام به خرید کنید. بهترین راه تحقیق استفاده از افراد متخصص در این زمینه و همینطوری تجربیات دیگران درباره قطعات است. به هیچ وجه حرف های فروشندگان را ملاکی برای راهنمایی قرار ندهید و از تبلیغات های رنگارنگ و اغلب کاذب نیز بپرهیزید.

در پردیس گیم نیز با توجه به نیاز کاربران سایت، یعنی گیمینگ هر ماه مقاله ای در این ضمینه ارائه داده می شود. در این مقاله 4 سیستم بر اساس 4 بودجه مختلف ارائه داده می شود تا دوستانی که قصد خرید سیستم دارند را راهنمایی کرده باشیم. علاوه بر این مقاله در این تاپیک نیز می توانید سوالات و درخواست های خود را مطرح کنید تا علاوه بر پاسخ متخصصان سایت از تجربیات دیگر افراد نیز مطلع شوید تا خرید مناسبی داشته باشید.

توجه کنید این تاپیک صرفا جهت مشاوره در ضمینه سخت افزار و قطعات اصلی یک سیستم (کیس و مطعلقات آن) است لذا خواهشمندیم به هیچ وجه سوالات مربوط به لوازم جانبی را در این تاپیک مطرح نکنید، برای مشاوره در خرید لوازم جانبی از تاپیک "مشاوره برای خرید لوازم جانبی کامپیوتر" استفاده کنید.

در این تاپیک مقالات 3 ماه گذشته راهنمای خرید کامپیوتر قرار خواهد گرفت و هر ماه با مقاله جدید این تاپیک به روز رسانی می شود.

راهنمای خرید کامپیوتر آبان 95

حافظه SSD چیست؟ آشنایی کامل با روند کار حافظه های SSD

امضای پویای پردیس گیم

Capitan Mactavish آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
8 کاربر از Capitan Mactavish بابت این پست تشکر کرده اند.
Sina R , فرزاد2012 , Slender , crysis75 , Shakhseat , forklift , salamatism , Man V To , 
20 مرداد 1395 ساعت 13:09:11 (756 روز پيش)
alizarei15
تشکر کرده: 4

سلام من یه لپ تاپ ایسوس دارم که 2سال پیش خریدم 2میلیون مشخصاتش داخل عکس زیر است(تازه ویندوزم را کردم 7قبلا 8بود)

من می خوام باسیستمم فقطpes با چند تا بازی دیگه بازی کنم   من الان فکر کنم باید cpu را ارتقاع بدم چهcpu بگیرم و ایا دیگه نیاز است سخت افزار های دیگه لپ تاپم را ببرم بالا چون pes2016 گیر می زنه

alizarei15 آفلاین
 نقل قول 

20 مرداد 1395 ساعت 15:37:20 (756 روز پيش)
Capitan Mactavish

احساس امروزم:
مهربون

pc 

alizarei15 نوشته:
سلام من یه لپ تاپ ایسوس دارم که 2سال پیش خریدم 2میلیون مشخصاتش داخل عکس زیر است(تازه ویندوزم را کردم 7قبلا 8بود)

من می خوام باسیستمم فقطpes با چند تا بازی دیگه بازی کنم   من الان فکر کنم باید cpu را ارتقاع بدم چهcpu بگیرم و ایا دیگه نیاز است سخت افزار های دیگه لپ تاپم را ببرم بالا چون pes2016 گیر می زنه
سلام.
دوست عزیز لپ تاپ پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکش قابل تغییر نیست که ارتقاء بدیدش. تنها ارتقاء یی که میشه داد افزایش رمه. 

امضای پویای پردیس گیم

Capitan Mactavish آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Capitan Mactavish بابت این پست تشکر کرده است.
alizarei15 

20 مرداد 1395 ساعت 18:46:44 (756 روز پيش)
alizarei15

Capitan Mactavish نوشته:

alizarei15 نوشته:

سلام.
دوست عزیز لپ تاپ پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکش قابل تغییر نیست که ارتقاء بدیدش. تنها ارتقاء یی که میشه داد افزایش رمه. 

یعنی نمیتونم cpu را ببرم بالا
alizarei15 آفلاین
 نقل قول 

20 مرداد 1395 ساعت 19:32:19 (756 روز پيش)
alizarei15

الان داداش من باید چه چیز لپ تاپبم که قابل ارتقاع ارتقاع بدم تا pes2016 و pes2017 داره میاد بدون باگ اجرا بشه

اگه رمم را کنم چند و چه مدل

یا کلا لپ تاپ را بفروشم اگه بخوام لپ تاپ را بفروشم چند می خرند

alizarei15 آفلاین
 نقل قول 

20 مرداد 1395 ساعت 21:20:47 (756 روز پيش)
Capitan Mactavish

احساس امروزم:
مهربون

pc 

alizarei15 نوشته:
الان داداش من باید چه چیز لپ تاپبم که قابل ارتقاع ارتقاع بدم تا pes2016 و pes2017 داره میاد بدون باگ اجرا بشه

اگه رمم را کنم چند و چه مدل

یا کلا لپ تاپ را بفروشم اگه بخوام لپ تاپ را بفروشم چند می خرند
هیچ چیز لپ تاپ قابل ارتقاء نیست جز رمش. 
با این مشخصات لپ تاپتون اگر پردازنده گرافیکی مجزا نداشته باشه هر چقدر رم هم بهش اضافه کنید تاثیری نداره. ولی اگه پردازنده گرافیکی مجزا داشته باشه و اگر هم ضعیف نباشه با اضافه کردن 4 گیگ رم شاید بشه در حد بدون لگ اجرا کنه. 
در مورد قطعات و وسایل دست دوم هم بنده اطلاعی ندارم

امضای پویای پردیس گیم

Capitan Mactavish آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

23 مرداد 1395 ساعت 14:23:13 (753 روز پيش)
METAL-SNACK

تشکر کرده: 1
احساس امروزم:
حالم بده

ps3  ps4  x360  xbox1  psp 
OMID413 

Capitan Mactavish نوشته:
به نام خدا

خرید یک PC به دلیل انعطاف در انتخاب قطعات می تواند یکی از سخت ترین خرید های هر فرد باشد. وجود برند های رنگارنگ، اختلاف قیمت هایی گاه عجیب و توصیه های فروشندگاه همه و همه باعث سردرگمی بیش از حد خریدار می شود. مهمترین نکته ای که در این مواقع باید توجه کرد این است که باید به هیچ وجه عجله نکرد. برای خرید باید حتما ابتدا کار اصلی خود را با سیستم مشخص کنید. هر کاری قطعات متفاوتی نیاز دارد. برای مثال سیستم یک برنامه نویس به پردازنده قویتری نیاز دارد در حالی که سیستم یک گیمر به کارت گرافیک قوی تری نیاز دارد. پس از مشخص کردن هدف باید درباره قطعات تحقیق کنید تا قطعات مطلوب را انتخاب کنید و پس از آن اقدام به خرید کنید. بهترین راه تحقیق استفاده از افراد متخصص در این زمینه و همینطوری تجربیات دیگران درباره قطعات است. به هیچ وجه حرف های فروشندگان را ملاکی برای راهنمایی قرار ندهید و از تبلیغات های رنگارنگ و اغلب کاذب نیز بپرهیزید.

در پردیس گیم نیز با توجه به نیاز کاربران سایت، یعنی گیمینگ هر ماه مقاله ای در این ضمینه ارائه داده می شود. در این مقاله 4 سیستم بر اساس 4 بودجه مختلف ارائه داده می شود تا دوستانی که قصد خرید سیستم دارند را راهنمایی کرده باشیم. علاوه بر این مقاله در این تاپیک نیز می توانید سوالات و درخواست های خود را مطرح کنید تا علاوه بر پاسخ متخصصان سایت از تجربیات دیگر افراد نیز مطلع شوید تا خرید مناسبی داشته باشید.

توجه کنید این تاپیک صرفا جهت مشاوره در ضمینه سخت افزار و قطعات اصلی یک سیستم (کیس و مطعلقات آن) است لذا خواهشمندیم به هیچ وجه سوالات مربوط به لوازم جانبی را در این تاپیک مطرح نکنید، برای مشاوره در خرید لوازم جانبی از تاپیک "مشاوره برای خرید لوازم جانبی کامپیوتر" استفاده کنید.

در این تاپیک مقالات 3 ماه گذشته راهنمای خرید کامپیوتر قرار خواهد گرفت و هر ماه با مقاله جدید این تاپیک به روز رسانی می شود.

راهنمای خرید کامپیوتر تیر 95
حافظه SSD چیست؟ آشنایی کامل با روند کار حافظه های SSD

امضای پویای پردیس گیم

METAL-SNACK آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

23 مرداد 1395 ساعت 14:24:42 (753 روز پيش)
METAL-SNACK

تشکر کرده: 1
احساس امروزم:
حالم بده

ps3  ps4  x360  xbox1  psp 
OMID413 

از لیون کامپیوتر بگیر

امضای پویای پردیس گیم

METAL-SNACK آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

26 مرداد 1395 ساعت 12:27:59 (750 روز پيش)
end_of_supermax
تشکر کرده: 0

دوست عزیز لپ تاپی که بخوای باهاش گیم بازی کنی قیمتش بالای 5 تمونه با لپ تاپ دو تومنی میتونی گیمهای سگارو بازی کنی 

end_of_supermax آفلاین
 نقل قول 

4 شهريور 1395 ساعت 13:39:47 (741 روز پيش)
hector2015

تشکر کرده: 5
احساس امروزم:
زود رنج

pc 
 سوال

سلام دوستان .بهترین کارت گرافیک تا مبلغ 1500000 تومن چی میتونم بگیرم؟ممنون

الان گرافیکمgeforce gt 740  هستش

hector2015 آفلاین
 نقل قول