جنگ خان‌ها
 
 
موضوع: فروش بازی های PC روی هارد (جدید ترین عناوین)
 
برو به صفحه از 16
 
گیمر باش !
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
#1
15 مهر 1395 ساعت 02:43:07 (1015 روز پيش)
kamoj
تاریخ عضویت:1395/02/16
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 فروش بازی های PC روی هارد (جدید ترین عناوین)جدید ترین بازی های PC و همچنین آرشیوی از بازی های قدیمی PC بر روی هارد به فروش می رسد.
لیست در زیر همین پس آمده است.


- چرا خرید بازی روی هارد؟
خرید بازی بر روی هارد مزایای بسیار عمده ای دارد. در زیر تنها به بیان چند نمونه از آن ها می پردازیم:
1) بزرگ ترین مزیت خرید بازی بر روی هارد، کاهش قابل ملاحظه ی هزینه ی خرید بازی ها می باشد. امروزه با توجه به افزایش حجم بازی های جدید، خرید تنها دو بازی بر روی دیسک های دی وی دی هزینه ای بیش از 20 هزار تومان را برای
خریدار در پی دارد. اما با خرید بازی روی هارد از گروه ما، این مقدار هزینه بیش از 80 درصد کاهش می یابد.
بله درست خواندید. خرید بازی روی هارد، بیش از 80 درصد هزینه ی خرید بازی شما را کاهش می دهد.

بگذارید با یک مثال برایتان توضیح دهیم.
به عنوان مثال، مشتری ای تعدادی بازی می خواهد. حجم این تعداد بازی بر روی هارد، 500 گیگ خواهد شد. با توجه به تعرفه های موجود، هزینه ی کپی این مقدار دیتا بر روی هارد، 40،000 تومان خواهد شد.

اما اگر مشتری بخواهد این مقدار دیتا را بر روی دی وی دی خریداری نماید، چقدر بایستی هزینه نماید؟
با توجه به آنکه حجم هر دی وی دی 4.7 گیگابایت می باشد، 500 گیگ دیتا حداقل به این مقدار دیسک احتیاج خواهد داشت:
500/4.7 = 107
و این در حالی است که تمامی دیسک های بازی ها پر باشد. در صورتی که برای هر بازی، دیسک آخر به صورت تمام ظرفیت پر نمی شود. به عنوان مثال برای یک بازی با حجم 20 گیگابایت، 4 عدد از دیسک های بازی به صورت تمام ظرفیت
خواهند بود ( 18.8 = 4.7*4) و دیسک آخر دارای 1.2 گیگابایت دیتا خواهد بود. طبق آماری که گروه ما در این زمینه گرفته است، معمولا تعداد دیسک ها به مقدار بیست درصد افزایش می یابد. (128 = 107*1.2)
بنابراین برای 500 گیگ بازی، به حدود 128 دیسک نیاز خواهد بود.
امروزه برای هر بازی، ارزان ترین قیمتی که می توان پیدا کرد، مقدار 2000 تومان به ازای هر دیسک می باشد. بنابراین مقدار هزینه ی این مقدار دیسک حداقل برابر خواهد بود با: ( 256،000 = 2000*128)

در نتیجه:
هزینه ی خرید 500 گیگ بازی بر روی هارد = 40 هزار تومان
هزینه ی خرید 500 گیگ بازی بر روی دیسک = حداقل 256 هزار تومان!

همانطوری که مشاهده می کنید، خرید بازی بر روی هارد حدود 82 درصد هزینه ی خرید را کاهش داده است. و این یعنی مشتری در این حالت مقدار 216،000 تومان کم تر هزینه کرده است. رقم کمی نیست.
به علاوه حداقل این مقدار در خرید بازی صرفه جویی شده است. زیرا اکثرا بازی ها دارای قیمت 2500 تومان به ازای هر دیسک می باشند. با دیسکی 2500 تومان چقدر به نفع مشتری می شود؟ حدود 280 هزار تومان!!

این فقط برای 500 گیگ بازی بود.
حتی برای حجم های پایین تر هم همین مقدار درصد در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.


از مزایای دیگری که می توان برشمرد:
2) نصب سریع تر و بسیار پرسرعت تر بازی ها از روی هارد، نسبت DVD
3) عدم دشواری های مربوط به نگهداری دی وی دی (اشغال فضای فیزیکی، لزوم نگهداری دیسک DVD در محیطی به دور از نور مستقیم آفتاب و رطوبت و...)
4) پایداری بسیار طولانی تر دیتا بر روی هارد. در صورتی که عمر دیسک های DVD بسیار کم تر از عمر یک هارد می باشد.


توضیحات
-دوستانی که ساکن شهر های تهران یا کرج هستند می توانند هارد خود را حضوری تحویل دهند تا دیتاهای درخواستی آن ها بر روی هاردشان کپی گردد.
-امکان انتخاب بازی ها برای مشتری وجود دارد. مشتری می تواند پس از انتخاب بازی های خود از لیست ، لیست نهایی را تحویل بنده داده تا بازی های درخواستی روی هارد کپی گردد. دوستان ساکن شهر های دیگر نیز می توانند با ارسال هارد خود از طریق پست و یا ترمینال های مسافربری (پس از ایجاد هماهنگی های مربوطه) دیتاهای درخواستی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه های ارسال پست بر عهده ی مشتری می باشد
همچنین امکان خرید هارد توسط خود بنده و ریختن بازی های درخواستی و ارسال آن نیز وجود دارد. در صورت تمایل با شماره ی تماسی که در زیر آمده است تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام گردد.
-امکان کپی بازی ها هم بر روی هارد های اینترنال و هم بر روی هارد های اکسترنال وجود دارد.اعتماد سازی:
برخی از دوستان پرسش هایی را در زمینه اعتماد سازی مطرح می کنند. اینکه چطور می توان به شما اعتماد کرد که در حین معامله هاردی را که در اختیار شما می گذاریم را در نهایت به ما بازگردانید.
اینجانب در سایت پرشین تولز به نشانی www.persiantools.com با آیدی kavehmj فروشنده معتبر می باشم. این بدین معنا است که اطلاعات شخصی من نظیر کپی کارت ملی و آدرس محل سکونت در اختیار مدیران این سایت می باشد. در صورتی که بنده در حین معامله خلافی مرتکب شدم ، مالباخته می تواند با دریافت این اطلاعات لازم از این سایت ، اقدام به شکایت از من بنماید.
همچنین اگر هارد رو حضوری تحویل بدهید ، بنده رسیدی به مشتری خواهم داد که در آن اعلام کرده ام که هارد رو از شما تحویل گرفتم. در صورت بازنگرداندن هارد ، با این رسید می تونید شکایت کنید.
اگر هم مشتری هارد را با پست بفرستد ، خود شرکت پست که این رسید ها را در اختیار دارد. من وقتی هارد شما رو از مامور پست گرفتم ، باید جایی رو امضا کنم که بنا بر آن مرسوله ی پستی را دریافت کرده ام. اگه هارد را باز نگرداندم مشتری می تواند با شکایت کردن و مراجعه به شرکت پست ، این رسید ها رو که مدارک لازم هستند تهیه کنید و مال خود را بازپس بگیرد.


قیمت ها


تعرفه قیمت ها:
0-100 گیگابایت: هر گیگ 150 تومان
100-250 گیگابایت: هر گیگ 120 تومان
250-500 گیگابایت: هر گیگ 90 تومان
500-1000 گیگابایت: هر گیگ 80 تومان
بالای 1000 گیگابایت: هر گیگ 70 تومان
کل آرشیو: هر گیگ 60 تومان


لیست بازی ها
برای دریافت انواع لیست بازی ها، از لینک زیر استفاده نمایید:

http://www.parsgig.com/kamoj90/Hard

و همچنین می توانید به کانال تلگرام اطلاع رسانی ما که در زیر آدرس آن آمده است بپیوندید.شماره تماس: 9784543-0930
ایمیل: kamoj90@yahoo.com


کانال تلگراام:
برای پیوستن به کانال، لینک زیر را با استفاده از تلگرام باز کرده و سپس با لمس گزینه ی JOIN، به کانال بپیوندید.


www.telegram.me/Game2Hard

در این کانال اخبار بازی های اضافه شده به همراه آخرین لیست به روز بازی موجود می باشد.
 

 kamoj آفلاین
 نقل قول 
#2
17 مهر 1395 ساعت 00:46:36 (1013 روز پيش)
sonical
HoomanSA7


تاریخ عضویت:1389/11/29
تشکر کرده: 5
تشکر شده: 68 بار
احساس امروزم:
سپاسگذار
 
 pc  ps4  iphone 
 

سلام


اقا من بك اپ مافيا ٣ ديلاكس و Mortal Kombat XL رو ميخوام ، چند ميشه؟


بعد كجا بيام ؟ ساكن تهران هستم


sonical آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
 
#3
20 مهر 1395 ساعت 17:07:19 (1009 روز پيش)
kamoj
تاریخ عضویت:1395/02/16
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

لیست به روز شد.


بازی زیر به لیست اضافه شد.


 


 


Mafia III


 


 


 


بررسي بازی


نسخه‌ی اول و دوم از سری بازی‌های مافیا، بین سال‌های دهه‌ی ۱۹۳۰ تا ۱۹۵۰، در شهری خیالی از کشور آمریکا روایت و دنبال می‌شدند. در ادامه‌ی این راه، بازی Mafia 3 سال ۱۹۶۸ را برای وقوع جریانات بازی برگزیده است. همانند نسخه‌های قبل، بازی در یک شهر ساختگی در ایالات متحده آمریکا دنبال می‌شود. این‌بار نام شهر نیو بوردو است که با تاثیرپذیری مستقیم از شهر نیواورلینز طراحی شده است. همچنین شخصیت اصلی این شماره لینکلن کلی نام دارد. لینکلن یک فرد دو رگه و یتیم است که در دوران کودکی توسط انجمن سیاه پوستان به فرزند خواندگی پذیرفته می‌شود. پس از این ماجرا و با بالاتر رفتن سن لینکلن و شکل گیری جنگ ویتنام، وی به عنوان سرباز به ارتش می‌پیوندند که این موضوع مهارت‌های نظامی لینکلن را شکل داده و این امر به خوبی در طول بازی قابل مشاهده خواهد بود. اما ماجرای اصلی مربوط به پس از بازگشت لینکلن از جنگ می‌شود. داستان اصلی بازی زمانی آغاز خواهد شد که بین دو گروه اوباش سیاه پوست و مافیای ایتالیایی درگیری‌ها رفته رفته رو به زبانه کشیدن هستند و در همین جا و طی اتفاقاتی خاص، لینکلن به طور رسمی به دار و دسته اشخاصی که به The Black Mob مشهور هستند می‌پیوندد. The Black Mob به ارگان جرایم سازمان یافته آمریکایی-‌آفریقایی‌ها در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ گفته می‌شد. این گروه که با رهبری شخصی به نام جورجی مارکانو به انجام ماموریت‌های مختلف می‌پرداخت، طی حوادثی غیر منتظره برای لینکلن پاپوش دوخته شد و از آن لحظه به بعد، ماجرای انتقام لینکلن شکل می‌گیرد.


 


او در این ماجرا تصمیم می‌گیرد تا گروه خلافکاری خود را تشکیل دهد و برای تشکیل این گروه، به اشخاص معمولی هم راضی نشده است. طی داستان، سه همراه که بخشی از گروه شخصی لینکلن هستند، او را یاری خواهند کرد: کاساندرا، زنی که رهبری گروهی از اهالی اوباش هائیتی را بر عهده دارد، توماس بروک، اهل ایرلند که دوستانی در پلیس محلی دارد و ویتو اسکالتا، شخصیت اصلی نسخه‌ی دوم که البته اکنون پا به سن گذاشته و با دوستان قدیی خود دچار مشکل شده است. این شخصیت‌ها که بخش جدایی ناپذیر طرح کلی داستان بازی و روایت آن هستند، از طرف دیگر در گیم‌پلی هم حضور پررنگی خواهند داشت. تاثیرگذاری سه همراه، به نوعی ارتباط مستقیم با رابطه‌ و صمیمت شما با آن‌ها دارد. مثلا رابطه‌ی دوستانه با بروک، موجب می‌شود که وی با ارتباط دوستان خود در اداره پلیس، باعث شود تانیروهای آنان از محل ماموریت شما فاصله بگیرند و با خیالی راحت‌تر اهداف خود را به سرانجام برسانید. در نتیجه باید دوستی خود و نحوه‌ی رفتار با گروه را همیشه در نظر داشته باشید، چون در غیر این صورت به نظر می‌رسد که یا ضربه مهلکی خواهید خورد یا این که کار برای ادامه سخت‌تر خواهد شد.


 


اما همان طور که اشاره شد، لینکلن کلی، شخصیت اصلی بازی، یک سیاه پوست است. داستان بازی نیز در دهه ۱۹۶۰ میلادی جریان دارد، درست در زمانی که نژادپرستی در آمریکا به بالاترین سطح خود رسیده بود و همین موضوع در اتفاقات مرتبط با داستان و حتی فضاسازی مافیا ۳ نقش پررنگی ایفا خواهد کرد. زمانی که بازی را آغاز خواهید کرد، اولین چیزی که بر صفحه‌ی نمایشگرتان نقش می‌بندد، اخطاری از طرف سازندگان است که به شما در مورد زبان و رفتار حاکم بر بازی گوش‌زد می‌کنند و آن را وابسته به تنش‌های موجود در این بازه زمانی آمریکا توصیف می‌کند. اما اگر از زشتی به تصویر کشیده شده در رابطه با نژادپرستی و خشونت حاکم بر جای‌جای نیو بوردو که توصیف کننده‌ی ناهنجاری‌های اجتماعی وقت آن زمان است بگذریم، جهان بازی به زیبایی و با دقت هر چه تمام‌تر طراحی شده است.


 


طبق سنت دو شماره گذشته، تمرکز گیم‌پلی همچنان بر استفاده از وسایل نقیه و تیراندازی خواهد بود. ساختار دنیای بازی هم که می‌دانیم همچون گذشته جهان‌باز است. به همین منظور، سازنده برای سهولت سفر در نقشه‌ی بازی و مطابق کلیشه‌ها و نکات روتین آثار مختلف این سبک، خودرو و رانندگی را در جاده‌های شلوغ و خلوت در نظر گرفته است. اتومیبل‌های دهه ۱۹۶۰ به زیبای طراحی و در بازی جای داده شده‌اند. مانند نسخه‌ی دوم؛ دو نوع کنترل ماشین شبیه‌ساز و آرکید وجود خواهد داشت که با در نظر داشتن سلیقه‌ی خود می‌توانید آن را تغییر دهید. همچنین برای اولین بار در سری، قابلیت تیراندازی هنگام رانندگی هم وجود دارد که باعث شده تعقیب و گریزها صحنه‌های سینمایی جالب و بسیار هیجان انگیزی را به وجود بیاورند؛ صحنه‌های اکشن و جذابی که کارگردان آن‌ها خود شما هستید!


منبع توضیحات: زومجی


 


 


سیستم مورد نیاز:


 


حداقل سیستم مورد نیاز:


OS: Windows 7 64-bit


Processor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120


Memory: 6 GB RAM


Graphics: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870


Storage: 50 GB available space


Sound Card: DirectX Compliant Sound card


Additional Notes: Windows 8.1 users may need additional Windows Update files


 


سیستم پیشنهادی:


OS: Windows 7 64-bit


Processor: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 Ghz


Memory: 8 GB RAM


Graphics: 4GB of Video Memory & NVIDIA Gefore GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X


Storage: 50 GB available space


Sound Card: DirectX Compliant Sound card


 

kamoj آفلاین
 نقل قول 
 
#4
20 مهر 1395 ساعت 17:08:35 (1009 روز پيش)
kamoj
تاریخ عضویت:1395/02/16
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 


sonical نوشته:
سلام
اقا من بك اپ مافيا ٣ ديلاكس و Mortal Kombat XL رو ميخوام ، چند ميشه؟
بعد كجا بيام ؟ ساكن تهران هستم

 
سلام.
لطفا با شماره زیر در تلگرام یا sms یا تماس مستقیم، ارتباط برقرار کنید.
 
09309784543
 
و یا ایمیل زیر:
kamoj90@yahoo.com
kamoj آفلاین
 نقل قول 
 
#5
28 مهر 1395 ساعت 17:15:16 (1001 روز پيش)
kavehmj
تاریخ عضویت:1392/02/19
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

لیست به روز شد.


بازی زیر به لیست اضافه شد.


 


توجه: بازی هنوز کرک نشده است و برای احرای آن، بایستی CD Key آن تهیه گردد


 


 


Forza Horizon 3


 


 


 


بررسي بازي


سرانجام نسخه نهایی بازی Forza Horizon 3 برای پلتفرم کامپیوتر نیز عرضه شد! شما می توانید این بازی را برای اولین بار از وبسایت دانلودها دریافت کنید. حتما قبل از دانلود و نصب بازی، آموزش نصب و توضیحات مربوطه را مطالعه کنید تا پس از اتمام دانلود بتوانید به سهولت با تصمیم گیری درست بازی را اجرا کنید. یکی از نکات بسیار مثبت Forza Horizon 3 این است که بر خلاف شماره‌های گذشته، تنوع بی‌نظیری در بازی به لطف کشور استرالیا برای بازیکنان تدارک دیده شده است. زیبایی گوناگون استرالیا به نظر قرار است تماما در این قسمت وجود داشته باشد. غارهای هیجان‌انگیز و سواحل طلایی استرالیا، کویرهای خشک و بی‌آب و علف، جنگل‌های بسیار سرسبز و انبوه و حتی شهرهایی با آسمان خراش‌ها از جمله مناطقی هستند که تنوع فوق‌العاده بالایی را به بازی بخشیده‌اند. استودیو سازنده بازی یعنی پلی‌گراند گیمز توجه بسیار ویژه‌ای به طراحی محیط بازی داشته است و با استفاده از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته، جزییات دقیق محیط و مخصوصا آسمان استرالیا را در بازی پیاده کرده‌اند. آب و هوای بازی Forza Horizon 3 کاملا پویا طراحی شده است و روی رانندگی نیز تاثیر بسزایی خواهد گداشت.  علاوه بر آفتاب نرم و لطیف همیشگی سری Forza،  رگبارها، بارندگی‌های متوالی و طوفان از دیگر عناصری هستند که در چرخه آب و هوایی بازی وجود خواهند داشت. همانطور که به خوبی می‌دانید، سری Horizon از تکنولوژی‌های مختلف سری Motorsport بهره می‌برد، بنابراین بخش‌های مثبتی از Forza Motorsport 6 در این قسمت قابل مشاهده خواهد بود.


اما مهم‌ترین ستون یک بازی ریسینگ، بخش ماشین‌های آن بازی محسوب می‌شود. هنگامی که در بازی Forza Horizon 3 وارد گاراژ شدید، بیش از ۳۵۰ مدل ماشین مختلف از تمامی کلاس‌ها در بازی حضور خواهند داشت. در لیست ۳۵۰ ماشین مختلف این بازی کلاس‌های مختلفی از اتومبیل‌هایی آفرود، تروفی تراک‌ها، سد‌ا‌ن، شا‌سی بلند، مسابقه‌ا‌ی و حتی ماشین‌ها‌ی کلاسیک عضله‌ای استرالیایی در دسترس هستند. در کنار این لیست پر‌ بار‌ از ماشین‌ها، بخش Barn Finds نیز در بازی وجود دارد و تعداد آن به ۱۵ عدد افزایش یافته است. در این بخش ماشین‌های کلاسیک و با ارزشی در انبارهای مخروبه وجود دارند که با یافتن آن‌ها صاحب ماشین‌هایی که سال‌ها در آن خفته‌اند خواهید شد. این انبارها در گوشه و کنار نقشه بازی قرار دارند و باید با گشت و گذار کامل نقشه آن‌ها را پیدا کنید. ماشین‌هایی مانند Ariel Nomad ،Penhall Cholla  و B.J. Baldwin از جمله ۱۵ ماشینی هستند که در این انبارها پیدا خواهید کرد.


تنوع ماشین‌ها در Forza Horizon 3 حرفی برای گفتن نخواهد گذاشت، اما استودیو پلی‌گراند تا همین جا راضی نشده و با ایجاد قابلیت شخصی‌سازی کامل ماشین‌ها، دست بازیکنان را بیش از پیش باز خواهد گذاشت. Forza Horizon 3 نیز برای شخصی‌سازی ماشین‌تان هیچ چیز کم نخواهد گذاشت. برای اکثر ماشین‌های موجود در بازی، شخصی‌سازی‌های مختلف بصری و ظاهری وجود دارد. می‌توانید به ماشین‌های رالی و آفرود خود با انواع و اقسام ابزار‌های شخصی‌سازی ظاهری متفاوت هدیه دهید. مدل‌های جدید از رینگ‌های کارخانه‌ای مختلف علاوه بر مدل‌های گذشته، کیت‌های مختلف بدنه، سپرهای عقب و جلو، کاپوت‌های برخی ماشین‌ها و از همه مهم‌تر، انواع و اقسام ابزارهای نقاشی ماشین در اختیار بازیکنان قرار خواهد داشت. در کنار بخش ظاهری ماشین، تیونینگ کامل خودرو کامل‌تر و متنوع‌تر از سری گذشته در بازی قرار خواهد گرفت. به طور کلی، تمامی اجزای موتور، اگزوز، گیرباکس، چرخ‌ها، رینگ‌ها، بامپرها و حتی برای اولین بار در تاریخ سری Forza، پلاک‌ها و بوق‌ها قابل شخصی‌سازی هستند!


روند بازی نیز نسبت به دو نسخه گذشته فرق کرده است. در دو نسخه گذشته سری Forza Horizon، شما به عنوان یک شخص غریبه وارد فستیوال مسابقات هورایزن می‌شدید. این بار در Forza Horizon 3، شما رییس هستید! تصمیمات مختلفی در سر راه‌تان قرار خواهد گرفت که روی فستیوال اثر خواهد گذاشت. این که کجا و چه زمانی یک فستیوال برگزار شود یکی از مهم‌ترین تصمیمات بازی خواهد بود. این انتخاب‌ها و چگونگی عملکرد آن‌ها هنوز مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید این بخش از بازی چگونه عمل می‌کند. به عنوان رییس فستیوال هورایزن، تنوع کارهایی که می‌توانید در بازی انجام دهید بیشتر از قبل شده است. یکی از این کارها که به نظر بسیار جذاب می‌رسد، این است که قادر هستید هر یک از مسابقات بازی را آن طور که دوست دارید تغییر دهید. این بخش جدید از بازی Blueprint نام دارد. با استفاده از این بخش در بین هزاران مسابقه از قبل طراحی شده بازی قادر هستید یکی از آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و با خصوصیات و علایق خود مطابقت دهید.


منبع توضیحات: زومجی


 


 


سیستم مورد نیاز:


 


سیستم پیشنهادی:


CPU: i7 3820 @ 3.6GHz


GPU: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060


AMD: R9 290X or AMD RX 480


VRAM: 4GB


RAM: 12GB


Hard Drive Type: HDD


Available Space: 55GB


Resolution: 1920 x 1080


Windows Version: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101


 

kavehmj آفلاین
 نقل قول 
 
#6
28 مهر 1395 ساعت 21:17:46 (1001 روز پيش)
sajad564
تاریخ عضویت:1395/07/28
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 


kavehmj نوشته:
لیست به روز شد.
بازی زیر به لیست اضافه شد.
 
توجه: بازی هنوز کرک نشده است و برای احرای آن، بایستی CD Key آن تهیه گردد
 
 
Forza Horizon 3
 
 
 
بررسي بازي
سرانجام نسخه نهایی بازی Forza Horizon 3 برای پلتفرم کامپیوتر نیز عرضه شد! شما می توانید این بازی را برای اولین بار از وبسایت دانلودها دریافت کنید. حتما قبل از دانلود و نصب بازی، آموزش نصب و توضیحات مربوطه را مطالعه کنید تا پس از اتمام دانلود بتوانید به سهولت با تصمیم گیری درست بازی را اجرا کنید. یکی از نکات بسیار مثبت Forza Horizon 3 این است که بر خلاف شماره‌های گذشته، تنوع بی‌نظیری در بازی به لطف کشور استرالیا برای بازیکنان تدارک دیده شده است. زیبایی گوناگون استرالیا به نظر قرار است تماما در این قسمت وجود داشته باشد. غارهای هیجان‌انگیز و سواحل طلایی استرالیا، کویرهای خشک و بی‌آب و علف، جنگل‌های بسیار سرسبز و انبوه و حتی شهرهایی با آسمان خراش‌ها از جمله مناطقی هستند که تنوع فوق‌العاده بالایی را به بازی بخشیده‌اند. استودیو سازنده بازی یعنی پلی‌گراند گیمز توجه بسیار ویژه‌ای به طراحی محیط بازی داشته است و با استفاده از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته، جزییات دقیق محیط و مخصوصا آسمان استرالیا را در بازی پیاده کرده‌اند. آب و هوای بازی Forza Horizon 3 کاملا پویا طراحی شده است و روی رانندگی نیز تاثیر بسزایی خواهد گداشت.  علاوه بر آفتاب نرم و لطیف همیشگی سری Forza،  رگبارها، بارندگی‌های متوالی و طوفان از دیگر عناصری هستند که در چرخه آب و هوایی بازی وجود خواهند داشت. همانطور که به خوبی می‌دانید، سری Horizon از تکنولوژی‌های مختلف سری Motorsport بهره می‌برد، بنابراین بخش‌های مثبتی از Forza Motorsport 6 در این قسمت قابل مشاهده خواهد بود.
اما مهم‌ترین ستون یک بازی ریسینگ، بخش ماشین‌های آن بازی محسوب می‌شود. هنگامی که در بازی Forza Horizon 3 وارد گاراژ شدید، بیش از ۳۵۰ مدل ماشین مختلف از تمامی کلاس‌ها در بازی حضور خواهند داشت. در لیست ۳۵۰ ماشین مختلف این بازی کلاس‌های مختلفی از اتومبیل‌هایی آفرود، تروفی تراک‌ها، سد‌ا‌ن، شا‌سی بلند، مسابقه‌ا‌ی و حتی ماشین‌ها‌ی کلاسیک عضله‌ای استرالیایی در دسترس هستند. در کنار این لیست پر‌ بار‌ از ماشین‌ها، بخش Barn Finds نیز در بازی وجود دارد و تعداد آن به ۱۵ عدد افزایش یافته است. در این بخش ماشین‌های کلاسیک و با ارزشی در انبارهای مخروبه وجود دارند که با یافتن آن‌ها صاحب ماشین‌هایی که سال‌ها در آن خفته‌اند خواهید شد. این انبارها در گوشه و کنار نقشه بازی قرار دارند و باید با گشت و گذار کامل نقشه آن‌ها را پیدا کنید. ماشین‌هایی مانند Ariel Nomad ،Penhall Cholla  و B.J. Baldwin از جمله ۱۵ ماشینی هستند که در این انبارها پیدا خواهید کرد.
تنوع ماشین‌ها در Forza Horizon 3 حرفی برای گفتن نخواهد گذاشت، اما استودیو پلی‌گراند تا همین جا راضی نشده و با ایجاد قابلیت شخصی‌سازی کامل ماشین‌ها، دست بازیکنان را بیش از پیش باز خواهد گذاشت. Forza Horizon 3 نیز برای شخصی‌سازی ماشین‌تان هیچ چیز کم نخواهد گذاشت. برای اکثر ماشین‌های موجود در بازی، شخصی‌سازی‌های مختلف بصری و ظاهری وجود دارد. می‌توانید به ماشین‌های رالی و آفرود خود با انواع و اقسام ابزار‌های شخصی‌سازی ظاهری متفاوت هدیه دهید. مدل‌های جدید از رینگ‌های کارخانه‌ای مختلف علاوه بر مدل‌های گذشته، کیت‌های مختلف بدنه، سپرهای عقب و جلو، کاپوت‌های برخی ماشین‌ها و از همه مهم‌تر، انواع و اقسام ابزارهای نقاشی ماشین در اختیار بازیکنان قرار خواهد داشت. در کنار بخش ظاهری ماشین، تیونینگ کامل خودرو کامل‌تر و متنوع‌تر از سری گذشته در بازی قرار خواهد گرفت. به طور کلی، تمامی اجزای موتور، اگزوز، گیرباکس، چرخ‌ها، رینگ‌ها، بامپرها و حتی برای اولین بار در تاریخ سری Forza، پلاک‌ها و بوق‌ها قابل شخصی‌سازی هستند!
روند بازی نیز نسبت به دو نسخه گذشته فرق کرده است. در دو نسخه گذشته سری Forza Horizon، شما به عنوان یک شخص غریبه وارد فستیوال مسابقات هورایزن می‌شدید. این بار در Forza Horizon 3، شما رییس هستید! تصمیمات مختلفی در سر راه‌تان قرار خواهد گرفت که روی فستیوال اثر خواهد گذاشت. این که کجا و چه زمانی یک فستیوال برگزار شود یکی از مهم‌ترین تصمیمات بازی خواهد بود. این انتخاب‌ها و چگونگی عملکرد آن‌ها هنوز مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید این بخش از بازی چگونه عمل می‌کند. به عنوان رییس فستیوال هورایزن، تنوع کارهایی که می‌توانید در بازی انجام دهید بیشتر از قبل شده است. یکی از این کارها که به نظر بسیار جذاب می‌رسد، این است که قادر هستید هر یک از مسابقات بازی را آن طور که دوست دارید تغییر دهید. این بخش جدید از بازی Blueprint نام دارد. با استفاده از این بخش در بین هزاران مسابقه از قبل طراحی شده بازی قادر هستید یکی از آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و با خصوصیات و علایق خود مطابقت دهید.
منبع توضیحات: زومجی
 
 
سیستم مورد نیاز:
 
سیستم پیشنهادی:
CPU: i7 3820 @ 3.6GHz
GPU: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060
AMD: R9 290X or AMD RX 480
VRAM: 4GB
RAM: 12GB
Hard Drive Type: HDD
Available Space: 55GB
Resolution: 1920 x 1080
Windows Version: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101
 

سلام هارد رو میتونم براتون پست کنم؟؟فعلا تلگرام ندارم میشه لیست بازی هارو اینجا قرار بدین؟؟بکاپ هم دارین؟؟
sajad564 آفلاین
 نقل قول 
 
#7
28 مهر 1395 ساعت 21:44:34 (1001 روز پيش)
sajad564
تاریخ عضویت:1395/07/28
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 


kavehmj نوشته:
لیست به روز شد.
بازی زیر به لیست اضافه شد.
 
توجه: بازی هنوز کرک نشده است و برای احرای آن، بایستی CD Key آن تهیه گردد
 
 
Forza Horizon 3
 
 
 
بررسي بازي
سرانجام نسخه نهایی بازی Forza Horizon 3 برای پلتفرم کامپیوتر نیز عرضه شد! شما می توانید این بازی را برای اولین بار از وبسایت دانلودها دریافت کنید. حتما قبل از دانلود و نصب بازی، آموزش نصب و توضیحات مربوطه را مطالعه کنید تا پس از اتمام دانلود بتوانید به سهولت با تصمیم گیری درست بازی را اجرا کنید. یکی از نکات بسیار مثبت Forza Horizon 3 این است که بر خلاف شماره‌های گذشته، تنوع بی‌نظیری در بازی به لطف کشور استرالیا برای بازیکنان تدارک دیده شده است. زیبایی گوناگون استرالیا به نظر قرار است تماما در این قسمت وجود داشته باشد. غارهای هیجان‌انگیز و سواحل طلایی استرالیا، کویرهای خشک و بی‌آب و علف، جنگل‌های بسیار سرسبز و انبوه و حتی شهرهایی با آسمان خراش‌ها از جمله مناطقی هستند که تنوع فوق‌العاده بالایی را به بازی بخشیده‌اند. استودیو سازنده بازی یعنی پلی‌گراند گیمز توجه بسیار ویژه‌ای به طراحی محیط بازی داشته است و با استفاده از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته، جزییات دقیق محیط و مخصوصا آسمان استرالیا را در بازی پیاده کرده‌اند. آب و هوای بازی Forza Horizon 3 کاملا پویا طراحی شده است و روی رانندگی نیز تاثیر بسزایی خواهد گداشت.  علاوه بر آفتاب نرم و لطیف همیشگی سری Forza،  رگبارها، بارندگی‌های متوالی و طوفان از دیگر عناصری هستند که در چرخه آب و هوایی بازی وجود خواهند داشت. همانطور که به خوبی می‌دانید، سری Horizon از تکنولوژی‌های مختلف سری Motorsport بهره می‌برد، بنابراین بخش‌های مثبتی از Forza Motorsport 6 در این قسمت قابل مشاهده خواهد بود.
اما مهم‌ترین ستون یک بازی ریسینگ، بخش ماشین‌های آن بازی محسوب می‌شود. هنگامی که در بازی Forza Horizon 3 وارد گاراژ شدید، بیش از ۳۵۰ مدل ماشین مختلف از تمامی کلاس‌ها در بازی حضور خواهند داشت. در لیست ۳۵۰ ماشین مختلف این بازی کلاس‌های مختلفی از اتومبیل‌هایی آفرود، تروفی تراک‌ها، سد‌ا‌ن، شا‌سی بلند، مسابقه‌ا‌ی و حتی ماشین‌ها‌ی کلاسیک عضله‌ای استرالیایی در دسترس هستند. در کنار این لیست پر‌ بار‌ از ماشین‌ها، بخش Barn Finds نیز در بازی وجود دارد و تعداد آن به ۱۵ عدد افزایش یافته است. در این بخش ماشین‌های کلاسیک و با ارزشی در انبارهای مخروبه وجود دارند که با یافتن آن‌ها صاحب ماشین‌هایی که سال‌ها در آن خفته‌اند خواهید شد. این انبارها در گوشه و کنار نقشه بازی قرار دارند و باید با گشت و گذار کامل نقشه آن‌ها را پیدا کنید. ماشین‌هایی مانند Ariel Nomad ،Penhall Cholla  و B.J. Baldwin از جمله ۱۵ ماشینی هستند که در این انبارها پیدا خواهید کرد.
تنوع ماشین‌ها در Forza Horizon 3 حرفی برای گفتن نخواهد گذاشت، اما استودیو پلی‌گراند تا همین جا راضی نشده و با ایجاد قابلیت شخصی‌سازی کامل ماشین‌ها، دست بازیکنان را بیش از پیش باز خواهد گذاشت. Forza Horizon 3 نیز برای شخصی‌سازی ماشین‌تان هیچ چیز کم نخواهد گذاشت. برای اکثر ماشین‌های موجود در بازی، شخصی‌سازی‌های مختلف بصری و ظاهری وجود دارد. می‌توانید به ماشین‌های رالی و آفرود خود با انواع و اقسام ابزار‌های شخصی‌سازی ظاهری متفاوت هدیه دهید. مدل‌های جدید از رینگ‌های کارخانه‌ای مختلف علاوه بر مدل‌های گذشته، کیت‌های مختلف بدنه، سپرهای عقب و جلو، کاپوت‌های برخی ماشین‌ها و از همه مهم‌تر، انواع و اقسام ابزارهای نقاشی ماشین در اختیار بازیکنان قرار خواهد داشت. در کنار بخش ظاهری ماشین، تیونینگ کامل خودرو کامل‌تر و متنوع‌تر از سری گذشته در بازی قرار خواهد گرفت. به طور کلی، تمامی اجزای موتور، اگزوز، گیرباکس، چرخ‌ها، رینگ‌ها، بامپرها و حتی برای اولین بار در تاریخ سری Forza، پلاک‌ها و بوق‌ها قابل شخصی‌سازی هستند!
روند بازی نیز نسبت به دو نسخه گذشته فرق کرده است. در دو نسخه گذشته سری Forza Horizon، شما به عنوان یک شخص غریبه وارد فستیوال مسابقات هورایزن می‌شدید. این بار در Forza Horizon 3، شما رییس هستید! تصمیمات مختلفی در سر راه‌تان قرار خواهد گرفت که روی فستیوال اثر خواهد گذاشت. این که کجا و چه زمانی یک فستیوال برگزار شود یکی از مهم‌ترین تصمیمات بازی خواهد بود. این انتخاب‌ها و چگونگی عملکرد آن‌ها هنوز مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید این بخش از بازی چگونه عمل می‌کند. به عنوان رییس فستیوال هورایزن، تنوع کارهایی که می‌توانید در بازی انجام دهید بیشتر از قبل شده است. یکی از این کارها که به نظر بسیار جذاب می‌رسد، این است که قادر هستید هر یک از مسابقات بازی را آن طور که دوست دارید تغییر دهید. این بخش جدید از بازی Blueprint نام دارد. با استفاده از این بخش در بین هزاران مسابقه از قبل طراحی شده بازی قادر هستید یکی از آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و با خصوصیات و علایق خود مطابقت دهید.
منبع توضیحات: زومجی
 
 
سیستم مورد نیاز:
 
سیستم پیشنهادی:
CPU: i7 3820 @ 3.6GHz
GPU: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060
AMD: R9 290X or AMD RX 480
VRAM: 4GB
RAM: 12GB
Hard Drive Type: HDD
Available Space: 55GB
Resolution: 1920 x 1080
Windows Version: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101
 

یه سوال دیگه هم داشتم...بنده اگه بکاپ بازی رو بخرم بعد میتونم کرکش رو از اینترنت دانلود کنم و فعلا از بخش انلاینش استفاده کنم؟؟
ممنون
sajad564 آفلاین
 نقل قول 
 
#8
29 مهر 1395 ساعت 20:12:37 (1000 روز پيش)
kavehmj
تاریخ عضویت:1392/02/19
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 

لیست به روز شد.


بازی زیر به لیست اضافه شد.


 


 


Mortal Kombat XL


 


 


 


بررسي بازي


نسخه XL بازی Mortal Kombat با بهبود های گرافیکی بسیار زیاد برای پلتفرم PC عرضه شد. برخی از تغییراتی که توسط بهینه‌ساز اعمال می‌شوند شامل دویدن، حملات هوایی، حملات wake-up و تجهیزات خواهند بود. در مورد دویدن ندررلم انرژی مورد نیاز را به روش‌های مختلف افزایش داده است. در زمان شروع دویدن انرژی مورد نیاز ۱۵ بوده است اما حالا ۲۵ خواهد بود. این استودیو همچنین اکنون تغییرات قابل توجهی را در زمان حمله و دویدن به میان دشمنان و عواقب و نتایج آن اعمال کرده است. اگر شما در زمان دویدن مورد اصابت ضربه واقع شوید ۵۰ انرژی از دست خواهید داد. مهم‌ترین خصوصیت این نسخه، وجود همه‌ی کاراکترهای مهمان در بسته‌های الحاقی Kombat Pack است که اهمیت خرید این نسخه را بیش از پیش می‌کند. حملات هوایی نیز شامل تغییراتی شده‌اند، بطور معمولی زمانیکه شما یک حمله هوایی را اجرا می‌کنید، hurtbox و hitbox شخصیت شما بطور همزمان افزایش خواهند یافت که در کنار آسیب رسانی به بازیکن مقابل، قابلیت آسیب رسانی به خود بازیکن نیز وجود خواهد داشت. کاری که بهینه‌ساز جدید خواهد کرد این است که hurtbox شما زودتر از hitbox افزایش یابد. این بدین معنی خواهد بود که قابلیت آسیب رسانی بیشتری از سوی شما وجود خواهد داشت و جلوی بازیکن مقابل را جهت سوء استفاده از این موقعیت خواهد گرفت.


 


در ادامه مشکلات کلی که در گیم پلی برطرف خواهند شد را مشاهده خواهید نمود:


– مشکلات بسیاری از حرکات بهبود یافته‌اند.


– افزایش انرژی مورد نیاز دویدن از ۱۵ به ۲۵


– افزایش انرژی مورد نیاز لغو کردن یک dash از ۱۵ به ۲۵


– آسیب دیدن در زمان دویدن اکنون ۵۰ انرژی را کاهش خواهد داد.


– اکنون hurt region پیش از hit region در زمان حملات هوایی فعال خواهد شد.


– پیغام Kounter اضافه شده است.


– در صورت نگه‌داشتن کلید block دیگر حملات Wakeup همچون قبل تاثیر نخواهد داشت.


– دیگر قادر نخواهید بود تا از زمان خاصی برای اجتناب از ریکاوری فریم‌ها در برخی از حملات استفاده کنید.


– کاهش victim blockstun


– استفاده از WBID دیگر نیاز به پیشنیاز نخواهد داشت.


منبع توضیحات: گیم فا


 


 


سیستم مورد نیاز:


 


حداقل سیستم مورد نیاز:


OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10


Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz


Memory: 3 GB RAM


Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850


DirectX: Version 11


Network: Broadband Internet connection


Hard Drive: 36 GB available space


 


سیستم پیشنهادی:


OS: 64-bit: Win 7, Win 8, Win 10


Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz


Memory: 8 GB RAM


Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950


DirectX: Version 11


Network: Broadband Internet connection


Hard Drive: 40 GB available space


 


 

kavehmj آفلاین
 نقل قول 
 
#9
29 مهر 1395 ساعت 20:19:37 (1000 روز پيش)
kavehmj
تاریخ عضویت:1392/02/19
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 


sajad564 نوشته:

سلام هارد رو میتونم براتون پست کنم؟؟فعلا تلگرام ندارم میشه لیست بازی هارو اینجا قرار بدین؟؟بکاپ هم دارین؟؟

 
بله می تونید. لطفا ایمیلتون رو برام پ.خ کنید تا برااتن لیست را بفرستم.
بکاپ برخی از بازی ها رو هم دارم. توی لیست موجود هست.
بله اگر کرک بیاید، معمولا یه نسخه کرک هم می دن که بشه نسخه های کرک نشده ی دانلود شده رو باهاش کرک کرد.
kavehmj آفلاین
 نقل قول 
 
#10
29 مهر 1395 ساعت 21:13:21 (1000 روز پيش)
sajad564
تاریخ عضویت:1395/07/28
تشکر کرده: 0
تشکر شده: 0 بار
 


kavehmj نوشته:

sajad564 نوشته:

سلام هارد رو میتونم براتون پست کنم؟؟فعلا تلگرام ندارم میشه لیست بازی هارو اینجا قرار بدین؟؟بکاپ هم دارین؟؟

 
بله می تونید. لطفا ایمیلتون رو برام پ.خ کنید تا برااتن لیست را بفرستم.
بکاپ برخی از بازی ها رو هم دارم. توی لیست موجود هست.
بله اگر کرک بیاید، معمولا یه نسخه کرک هم می دن که بشه نسخه های کرک نشده ی دانلود شده رو باهاش کرک کرد.

sajadamiri564@gmail.com
آدرس و کد پستی رو هم بقرستین...هارد باید ویندوز روش  باشه؟؟ممنون
sajad564 آفلاین
 نقل قول