شاتل‌لند - گیم‌سنتر

فروش محصولات MSI

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4 UE4

آموزش بازی سازی اندرویدآموزش بازی سازی اندروید

آموزش گیم میکر استودیوآموزش گیم میکر استودیو

آموزش سی شارپ یونیتیآموزش سی شارپ یونیتی

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدی Unity2Dآموزش یونیتی دو بعدی Unity2D

آموزش واقعیت مجازی یونیتیآموزش واقعیت مجازی یونیتی

موضوع: دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

برو به صفحه از 3

کمک 24
فروش گیفت کارت
اجاره‌ی آنلاین
13 فروردين 1396 ساعت 22:43:01 (207 روز پيش)
Takavach
تشکر کرده: 8
 دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

سلام به همه
از کسانی که تخصص لازم در ساخت بازی را دارن دعوت می کنم تا در صورت تمایل با اینجانب تماس بگیرن .
نیاز های حال حاضر شامل افراد زیر می باشد :
1- تخصص برنامه نویسی و ترجیحا آشنا به زبان اسکریپت نویسی موتور آنریل انجین .
2- طراح صحنه آشنا به محیط آنریل انجین و درست کردن صحنه و مپ بازی در آنریل انجین .
3-مذل ساز در زمینه Hard Surface و organic و آشنا به سیستم مدل سازی بازی و ساحت Displacement Map و عیره .

از دوستانی که تمایل به کار در این زمینه دارن و یکی یا چندتا از تحصص های گفته شده را دارن و مهمتر از همه توانایی کار گروهی را دارن درخواست می شود جهت همکاری همینجا به من اطلاع بدن .
توضیح :
این بازی به طور کاملاَ قانوی در راستای اجرای قانون کپی رایت جهانی در حال ساخت است و به همین صورت هم عرضه حواهذ شد و به همین دلیل از طریق هیچکدام از شرکت های داحل ایران پحش نخواهد شد و یک رزومه کاملاَ حوب و درست برای کسانی خواهد بود که در این پروژه همکاری کنن یا حواهند کرد و صد البته از نظر مالی هم کاملاَ با آنچه در داحل شاهدش هستید تفاوت حواهد داشت ضمن اینکه بر روی 3 پلتفرم اصلی یعنی pc و ps4 و xbox one عرضه حواهد شد .
در زیر تصاویری برای فهم گرافیکی و تصور گرافیک نهایی بازی براتون ارسال می کنم و برای اطلاعات بیشتر تماس با اینجانب الزامی می باشد .

آپدیت : کار به کندی در حال جلو رفتن است فقط حواستم اطلاع بدم هنوز داوطلب می گیریم ضمن اینکه این تصاویری که الان گذاشتم مربوط به سر یکی از کاراکترهای بازی هست که توسط خودم درست شده .

Takavach آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از Takavach بابت این پست تشکر کرده است.
ZAKHAR 
14 فروردين 1396 ساعت 02:52:43 (207 روز پيش)
M A T R I X

تشکر کرده: 72
احساس امروزم:
خجالتی

pc  ps2  ps3  ps4 

ببخشید، تصاویر اسلحه‌ها real time هست؟

http://up.vbiran.ir/uploads/30548148297846032521_dsa.JPG

M A T R I X آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

14 فروردين 1396 ساعت 03:17:51 (207 روز پيش)
Takavach

M A T R I X نوشته:
ببخشید، تصاویر اسلحه‌ها real time هست؟

بله همه عكسهايي كه گذاشتم real time هستن .
Takavach آفلاین
 نقل قول 

17 فروردين 1396 ساعت 20:56:28 (203 روز پيش)
Takavach

جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ :o

Takavach آفلاین
 نقل قول 

17 فروردين 1396 ساعت 23:16:26 (203 روز پيش)
mehrdadkarami123
we are all monsters in a human body

تشکر کرده: 16
احساس امروزم:
حالم بده

pc 

خوب این عادیه تو کشوری که ذره ای به صنعت بازی سازی اهمیت داده نمیشه کمتر کسی سراغ این رشته هم بره! من خودم یه زمانی شروع کردم به یاد گرفتم 3D Max و Unity، یه تیم هم برا خودم جمع کرده بودم و همه چی آماده بود که یهو دست جمعی هرکی بود و نبود پشتمو خالی کرد!

به هر حال امیدوارم کارتون پیشرفت کنه و بتونید کسایی رو پیدا کنید که تا اخرین لحظه به حرفشون تعهد داشته باشن!

امضای پویای پردیس گیم

mehrdadkarami123 آفلاین
 نقل قول 
4 کاربر از mehrdadkarami123 بابت این پست تشکر کرده اند.
Takavach , Jin_kazama , erfan_gamer , connor77 

18 فروردين 1396 ساعت 04:43:20 (203 روز پيش)
Takavach

mehrdadkarami123 نوشته:
خوب این عادیه تو کشوری که ذره ای به صنعت بازی سازی اهمیت داده نمیشه کمتر کسی سراغ این رشته هم بره! من خودم یه زمانی شروع کردم به یاد گرفتم 3D Max و Unity، یه تیم هم برا خودم جمع کرده بودم و همه چی آماده بود که یهو دست جمعی هرکی بود و نبود پشتمو خالی کرد!
به هر حال امیدوارم کارتون پیشرفت کنه و بتونید کسایی رو پیدا کنید که تا اخرین لحظه به حرفشون تعهد داشته باشن!

ممنونم از نقطه نظرتون . حق با شماست نميتونم ايرادي به حرفهاتون بگيرم فقط ميتونم اين اطمينان را بدم كه چون قرار داد درست و قانوني بسته ميشه با اعضا اينجوري نيست كه كسي اوكي بده كلي سورس و كد بهش بديم بعدم بگه نمي خوام و بره بيرون چون قرار داد داره و متضرر خواهد شد .

باتشكر از شما
Takavach آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از Takavach بابت این پست تشکر کرده است.
mehrdadkarami123 

18 فروردين 1396 ساعت 23:19:22 (202 روز پيش)
dominator

تشکر کرده: 48
احساس امروزم:
مریضم

pc  xbox1 

Takavach نوشته:
جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ :o

کسایی که الان تو صنعت گیم فعالن وقتی میبینن شما چند تا تصویر از کانتنت های مارکت پلیس گذاشتید و در چند خط توضیح گفتید که این بازی قراره در سطح جهانی پخش بشه و از این حرف ها بجای جذب شدن یکم مشکوک میشن! مخصوصا شما اگه تو کانال تلگرام cg jobs یا game dev jobs هم عضو باشید حتما می بینید که چند نفر مثل شما با این حرف که این بازی قراره صنغت گیم ایران رو متحول کنه یا این بازی با کیفیت جهانی هست و این حرف ها می خوان جذب نیرو کنن! قطعا قصد خیلی از کسایی که دارن بازی میسازن همین بوده ولی اوناییی که بازی اولشون هست معمولا به این قصدشون نمیرسن چون تجربه از ارزو خیلی مهمتره! اتفاقا یکی از همین دوستانی که می خوان صنعت گیم ایران رو متحول کنن تازگی ها هی پیام میدادن که دنبال سرمایه گذار هستن! و انتظار داشتن با گفتن اینکه این بازی قراره خیلی خفن باشه سرمایه گذار هم به حرفشون اعتماد کنه و بهشون پول بده! تو ایران متخصص خیلی حرفه ایی به اون صورت نداریم ولی از بین همین گزینه های موجود هم اگه می خواید بهتون اعتماد کنن باید تجربه های ساخت بازیتون رو نشون بدید نه مدل های اماده رو!

!RULES are made to be BROKEN

dominator آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
2 کاربر از dominator بابت این پست تشکر کرده اند.
Takavach , alipower 

19 فروردين 1396 ساعت 20:16:19 (201 روز پيش)
Takavach

dominator نوشته:

Takavach نوشته:

کسایی که الان تو صنعت گیم فعالن وقتی میبینن شما چند تا تصویر از کانتنت های مارکت پلیس گذاشتید و در چند خط توضیح گفتید که این بازی قراره در سطح جهانی پخش بشه و از این حرف ها بجای جذب شدن یکم مشکوک میشن! مخصوصا شما اگه تو کانال تلگرام cg jobs یا game dev jobs هم عضو باشید حتما می بینید که چند نفر مثل شما با این حرف که این بازی قراره صنغت گیم ایران رو متحول کنه یا این بازی با کیفیت جهانی هست و این حرف ها می خوان جذب نیرو کنن! قطعا قصد خیلی از کسایی که دارن بازی میسازن همین بوده ولی اوناییی که بازی اولشون هست معمولا به این قصدشون نمیرسن چون تجربه از ارزو خیلی مهمتره! اتفاقا یکی از همین دوستانی که می خوان صنعت گیم ایران رو متحول کنن تازگی ها هی پیام میدادن که دنبال سرمایه گذار هستن! و انتظار داشتن با گفتن اینکه این بازی قراره خیلی خفن باشه سرمایه گذار هم به حرفشون اعتماد کنه و بهشون پول بده! تو ایران متخصص خیلی حرفه ایی به اون صورت نداریم ولی از بین همین گزینه های موجود هم اگه می خواید بهتون اعتماد کنن باید تجربه های ساخت بازیتون رو نشون بدید نه مدل های اماده رو!

فرمايش شما درسته و من نميدونستم كلاه بردار بهتون زده وگرنه بيشتر توضيح ميدادم . اول از همه همونطور كه ميدانيد آيتم هاي ماركت پليس براي استفاده بازي سازها و سرعت بخشيدن به كارشون هست اما اين خيلي مهمه كه چه لولي از آيتم ها كنار هم قرار است استفاده بشه و اينجوري نبايد باشه كه دو سبك گرافيكي مختلف كنار هم گذاشته بشون و همونطور كه ميدانيد اكثرا وقتي اسم ساخت بازي ايراني مياد تصور يه بازي گرافيك پايين و ضعيف با انيميشن هاي ضعيف و هوش مصنوعي ضعيف و خيلي چيزهاي ديگه را متصور ميشن و اين خيلي مهمه كه طرف مقابل بدونه كار با دوزار پول نمي خواد جمع بشه و روي كار سرمايه گذاري داره ميشه تا بهترين نتيجه ممكن حاصل بشه و من مطمئن بودم اين موضوع را كساني كه از كار سر در ميارن متوجه ميشوند و همينطور متوجه ميشوند كه هر كجا لازم باشد از گرانترين تكنولژي ها يا مدل ها يا هرامكانات ديگري استفاده خواهد شد .
نكته بعدي اينكه اگر كسي اعلام آمادگي كنه براي كار توي هر زمينه ايي اينجوري نيست كه بگم خب شروع كنيم بازي بسازيم بلكه قرار داد درست و محكم با تك تك اعضاي تيم بسته خواهد شد تا كار با جديت و كاملا قانوني شروع شود .
من قبلا كارهاي زيادي با شركت هاي داخل ايران كوچيك يا بزرگ در رمينه هاي مختلف انجام دادم و در حال حاضر كمپاني خودم را دارم و حتي اگر نداشتم هم نميتونستم با داخل روي پروژه اين چنيني كار كنم به دلايل مختلف و مشكلاتي كه از خارج از ايران ميتونه برام ايجاد بشه وگرنه با همه مديران شركت هاي بزرگ ايران در اين زمينه آشنايي و دوستي طولاني مدت دارم . در مورد نمونه كار هم الان روي يك مورد كار خودم مشغول هستم كه در مراحل پاياني پروتوتايپ هست و اگر لازم باشه با اعضاي گروه درميان ميذارمش تا سطح كار و فني هركسي مشخص بشه ولي فعلا در اين حد ميتونم بگم كه بنده نويسندگي براي فيلم نامه يا بازي نامه را اصولي و با رعايت استاندارد ها بلد هستم و در كنار اين موضوع از خيلي سال پيش برنامه نويسي و ريورس انجينرينگ در خصوص كنسول هاي بازي مي كردم البته اين قسمت را هيچ كجا نمي گم چون عضو ps3 dev ها و سومين مدير سايت ps3news يا ps4news فعلي بودم . الان هم مشخصا تسلت خوبي روي آنريل انجين دارم به دليل استفاده از c++ و اسكريپت مرتبط با آن . به غير از اينها يك استوديوي كوچك فتواسكن هم دارم و كار مدل سازي هم انجام ميدم ، كه همه اينها به اين معني هست كه كار كارگرداني بازي را هم به خوبي مسلت هستم و ميتوانم كل كار را با علم به كار تك تك اعضاي گروهم انجام بدم . هميشه استارت يك كار سخته به دلايل زياد مثل آشنا نبودن اعضا به همديگر و خيلي چيزهاي ديگر ولي مطمئنم بعد از كار اول خود تيم من را براي كارهاي بعدي تحت فشار ميذارن .
اگر خودتون به كار آشنايی داريد يا كساني را ميشناسيد كه به كار آشنايي داشته باشن و مهارتهاي لازم را داشته باشن و تمايل به انجام كار گروهي دارن بهشون خبر بديد .

ضمن اينكه هم اينجا و هم به آدرس takavach@live.com ميتوانيد ايميل بزنيد .
موفق و پيروز باشيد .
Takavach آفلاین
 نقل قول 

19 فروردين 1396 ساعت 22:30:27 (201 روز پيش)
dominator

تشکر کرده: 48
احساس امروزم:
مریضم

pc  xbox1 

در کل منظور من بیشتر از پیامم همین بود که بجای اینکه عکس از کار دیگران بزارید، همین تجربیات خودتون رو که همینجا الان فرمودید بزارید خیلی چشمگیر تر و بهتره بنظرم! البته عکس هم مهمه ولی ظاهرا شما خودتون به اندازه کافی با تجربه هستید! من خودم الان با یک سری از دوستان مشغول هستیم ولی براتون ارزوی موفقیت میکنم. و اگر براتون جالب بود بعضی از کارهای مدلسازیم رو تو اینستاگرام میزارم. ای دی هم 3ddominator

و دیگه اینکه چشم اگر کسی از دوستان بود که دنبال کار میگشت حتما بهتون معرفی میکنم. دورکاری هم کار میکنید یا فقط حضوری؟ ولی اگه خواستید تو همون کانال های تلگرام که گفتم پیام بزارید زودتر به نتیجه می رسید. اگه مایل بودید لینکاشون رو براتون می فرستم.

!RULES are made to be BROKEN

dominator آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از dominator بابت این پست تشکر کرده است.
Takavach 

19 فروردين 1396 ساعت 23:17:46 (201 روز پيش)
Takavach

dominator نوشته:
در کل منظور من بیشتر از پیامم همین بود که بجای اینکه عکس از کار دیگران بزارید، همین تجربیات خودتون رو که همینجا الان فرمودید بزارید خیلی چشمگیر تر و بهتره بنظرم! البته عکس هم مهمه ولی ظاهرا شما خودتون به اندازه کافی با تجربه هستید! من خودم الان با یک سری از دوستان مشغول هستیم ولی براتون ارزوی موفقیت میکنم. و اگر براتون جالب بود بعضی از کارهای مدلسازیم رو تو اینستاگرام میزارم. ای دی هم 3ddominator
و دیگه اینکه چشم اگر کسی از دوستان بود که دنبال کار میگشت حتما بهتون معرفی میکنم. دورکاری هم کار میکنید یا فقط حضوری؟ ولی اگه خواستید تو همون کانال های تلگرام که گفتم پیام بزارید زودتر به نتیجه می رسید. اگه مایل بودید لینکاشون رو براتون می فرستم.

ممنونم .
بله فعلا برنامه فقط به کار راه دور هست و بنده خودم ایران نیستم . من با این کانال ها که فرمودید آشنایی ندارم و اگر پیغامی بذارم فکر کنم همون داستانی میشه که اینجا الان شد و کار به توضیح رسید ، توی فروم بازی سنتر من را میشناسن توی ایران بیشتر از بقیه جاها چون از سالهای پیش اونجا معمولاَ فعالیت داشتم توی فروم های ایرانی برای همین فکر نکنم از طرف من این مطلب گذاشته بشه توی کانال های تلگرامی که فرمودید جنبه جالبی داشته باشه ولی بازم ممنونم ازتون .
Takavach آفلاین
 نقل قول