شاتل‌لند - گیم‌سنتر

فروش محصولات MSI

آموزش بازی سازی
آموزش یونیتی
آموزش آنریل انجین 4
آموزش گیم میکر
آموزش آنریل معماری
آموزش بلوپرینت آنریل
آموزش
C# در یونیتی

گرافیک سه بعدی
آموزش تری دی مکس
آموزش مایا
آموزش زیبراش
آموزش سینما فوردی
آموزش مودو
آموزش هودینی

گرافیک دو بعدی
آموزش فتوشاپ
آموزش ایلاستریتور
آموزش ایندیزاین
آموزش کورل دراو
آموزش روتوش چهره
آموزش کپتیویت

تدوین جلوه های ویژه
آموزش افتر افکت
آموزش پریمیر
آموزش موشن گرافیک
آموزش جلوه های ویژه
آموزش نیوک
پلاگین افتر افکت

آموزش مهندسی
آموزش اتوکد
آموزش رویت
آموزش آرشیکد
آموزش وی ری
آموزش سالیدورک
آموزش اسکچاپ

آموزش آهنگسازی
آموزش کیوبیس
آموزش استودیو وان
آموزش ایبلتون لایو
آموزش موسیقی متن
آموزش آدیشن
میکس و مسترینگ

موضوع: gta v فارسی

برو به صفحه از 2

کمک 24
فروش گیفت کارت
اجاره‌ی آنلاین
24 خرداد 1396 ساعت 18:34:05 (188 روز پيش)
torkian
تشکر کرده: 6
 gta v فارسی

سلام خدمت همه بازی دوستان عزیز

پروژه فارسی کردن gta v پروژه ای عظیم بود که قبلا توسط یکی از عزیزان دردست ساخت بود که متاسفانه بخاطر سختی بالا و نبود حمایت کافی کنسل شد

ولی اینبار ما اینکارو میخوایم شروع کنیم با حمایت تمامی عزیزانی که علاقه دارن به کمک و پیش بردن این پروژه عظیم

پس :

از تمامی عزیزانی که دوست دارن تو ترجمه این بازی زیبا به ما کمک کنند با آی دی تلگرام ( m_l_f_e_z ) ارتباط برقرار کنند و درخواست خودشون برای کمک رو اعلام کند

در آخر و پس از اتمام این کار کاملا رایگان و بدون درخواست هیچ هزینه ای ارائه میشود

پس اگر دوست دارید اسمتون توی یک پروژه ماندگار به نمایش در بیاد منتظرتون هستیم

نمونه کار این پروژه :

http://www.aparat.com/v/Iyq8N

torkian آفلاین
 نقل قول 
4 کاربر از torkian بابت این پست تشکر کرده اند.
Ali Driver , alirezamas , Vahid Tajik , thex20 
25 خرداد 1396 ساعت 18:52:13 (187 روز پيش)
torkian

یعنی تو بزرگ ترین جامعه مجازی گیمر ها هیچکس علاقمند نیست ؟

torkian آفلاین
 نقل قول 

25 خرداد 1396 ساعت 19:25:28 (187 روز پيش)
erfan_gamer
erfan_gamer

تشکر کرده: 168
احساس امروزم:
شاد و سرحال

xbox1 

torkian نوشته:

دادش واقعا کار غیر ممکنی هست
بعدش بازی مخاطبش رو از دست داده
سعی کنید رو بازی های جدید تر و کوچیک تر کار کنید

All you need to do is instill fear and be willing to hurt people and you can get whatever you want، The only true power is violence

erfan_gamer آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
2 کاربر از erfan_gamer بابت این پست تشکر کرده اند.
torkian , ArmanGamer 

26 خرداد 1396 ساعت 11:06:11 (186 روز پيش)
torkian

erfan_gamer نوشته:

torkian نوشته:

غیرممکن که نیست چون داریم انجامش میدیم و خوب میریم جلو ولی اگر کمک بیشتر بود سریعتر تموم میشد
بعد همه بازی ها نمیشه فارسی شه باید هم ابزار ویرایش باشه هم قابلیت اضافه کردن فونت فارسی یا عربی
برای مثال fallout 4 که فارسی شد و تموم شد و الان gta v
بازیهای جدیدتر هم اگر قابلیت ویرایش داشتن حتما فارسی میکردیم
torkian آفلاین
 نقل قول 

26 خرداد 1396 ساعت 14:43:10 (186 روز پيش)
thex20
0M3G4

تشکر کرده: 7
احساس امروزم:
زود رنج

pc 

عزیز من واقعا علاقه مند هستم که بهتون هم تو دوبله و هم تو ساخت بیلبورد فارسی (تصور کن بیلبورد ساقه طلایی) و هم تو وارد کردن موزیک ها و آهنگ های فارسی و حتی کاور بازی بهتون کمک کنم. ولی فکر نمیکنم بتونیم همچین پروژه ای رو کامل به پایان برسانیم. چون اگر بخوام باهاتون کار کنم باید خیلی خیلی وقت بذارم و بعد من از این پروژه انتظار دارم به اندازه خود جی تی ای هم توسعه یافته باشه. (نه فقط من بلکه همه گیمرا از این نسخه ادیت شده چنین انتظاری دارن) 

منظورم اینه که فقط دوبله و فارسی سازی جزئی کافی نیست. سال ها ما تو جی تی ای سان آندریاس منتظر بودیم که یه پرشیای واقعی یا یه چارصدوپنج (بسی تلفظ صحیح پارسی دانیم) توش بیابیم تا اینکه ggmm زد کل آرزو هامون رو خراب کرد و فهمیدیم پجو پارس لا پجو پارس . این کار شدیدا سخت و دوشواره. الان گیمر ها با دیدن گرافیک و جزئیات بالا انتظارات بیشتری دارن. و خب کی باش میاد هر چهارصد تا ماشین جی تی ای رو ایرانی یا حداقل پلاک ایران رو تبدیل کنه و حداقل ماشیناش دیگه تخیلی جی تی ای نباشن (شایان ذکره که ما اصلا تو ایران تنوع ماشین هامون به سیصد نمیرسه. حتی با وجود واردات چینی. اصلا چرا اینا رو دارم میگم؟) ولی خیلی خیلی زیاده. تصور کن بخای برای چهارصد تا ماشین تکستچر پلاک عوض کنی یا برنامه هندلینگ برا ماشین بنویسی. اینجا داد اعضا بالا میره و میپرسن :  «پس حجم بازی چی؟». بعد میبینی که ای دل غافل. صد گیگ حجم بازی رو چجوری بریزم رو دی وی دی زاقارت خودمون؟ ( ما فرز کنیم رایت کردیم رو یه دی وی دی سیلور هولوگرام دار چاپ لیزری با نه گیگ ظرفیت). بعد خداوکیلی با این اوضاع خراب مالی جامعه کی میاد اینو بخره که ما شاد بشیم لااقل؟ اینجاست که میبینیم به تمام معنا بیچاره شدیم رفت... 

امضای پویای پردیس گیم

thex20 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از thex20 بابت این پست تشکر کرده است.
torkian 

27 خرداد 1396 ساعت 11:18:51 (185 روز پيش)
torkian

thex20 نوشته:
عزیز من واقعا علاقه مند هستم که بهتون هم تو دوبله و هم تو ساخت بیلبورد فارسی (تصور کن بیلبورد ساقه طلایی) و هم تو وارد کردن موزیک ها و آهنگ های فارسی و حتی کاور بازی بهتون کمک کنم. ولی فکر نمیکنم بتونیم همچین پروژه ای رو کامل به پایان برسانیم. چون اگر بخوام باهاتون کار کنم باید خیلی خیلی وقت بذارم و بعد من از این پروژه انتظار دارم به اندازه خود جی تی ای هم توسعه یافته باشه. (نه فقط من بلکه همه گیمرا از این نسخه ادیت شده چنین انتظاری دارن) 
منظورم اینه که فقط دوبله و فارسی سازی جزئی کافی نیست. سال ها ما تو جی تی ای سان آندریاس منتظر بودیم که یه پرشیای واقعی یا یه چارصدوپنج (بسی تلفظ صحیح پارسی دانیم) توش بیابیم تا اینکه ggmm زد کل آرزو هامون رو خراب کرد و فهمیدیم پجو پارس لا پجو پارس . این کار شدیدا سخت و دوشواره. الان گیمر ها با دیدن گرافیک و جزئیات بالا انتظارات بیشتری دارن. و خب کی باش میاد هر چهارصد تا ماشین جی تی ای رو ایرانی یا حداقل پلاک ایران رو تبدیل کنه و حداقل ماشیناش دیگه تخیلی جی تی ای نباشن (شایان ذکره که ما اصلا تو ایران تنوع ماشین هامون به سیصد نمیرسه. حتی با وجود واردات چینی. اصلا چرا اینا رو دارم میگم؟) ولی خیلی خیلی زیاده. تصور کن بخای برای چهارصد تا ماشین تکستچر پلاک عوض کنی یا برنامه هندلینگ برا ماشین بنویسی. اینجا داد اعضا بالا میره و میپرسن :  «پس حجم بازی چی؟». بعد میبینی که ای دل غافل. صد گیگ حجم بازی رو چجوری بریزم رو دی وی دی زاقارت خودمون؟ ( ما فرز کنیم رایت کردیم رو یه دی وی دی سیلور هولوگرام دار چاپ لیزری با نه گیگ ظرفیت). بعد خداوکیلی با این اوضاع خراب مالی جامعه کی میاد اینو بخره که ما شاد بشیم لااقل؟ اینجاست که میبینیم به تمام معنا بیچاره شدیم رفت... 

معلومه خیلی دل پری داری داداشم
ما اول روی زیرنویس فارسی داریم کار میکنیم بعد اتمام هر مرحله از تموم اعضا نظرسنجی میکنیم که روی بخش دیگه ای کار کنیم یا تموم کنیم
پس شاید این پروژه فقط زیرنویس فارسی باشه شاید هم کل بازی فارسی بشه همه چیز دست خداست و ما فقط استارتشو زدیم
پس اگر تو این بخش به ما میتونی کمک کنی توی تلگرام اعلام کن که بهت توضیح بدم چه کنی 
torkian آفلاین
 نقل قول 

27 خرداد 1396 ساعت 12:32:16 (185 روز پيش)
thex20
0M3G4

تشکر کرده: 7
احساس امروزم:
زود رنج

pc 

torkian نوشته:

thex20 نوشته:

ما اول روی زیرنویس فارسی داریم کار میکنیم بعد اتمام هر مرحله از تموم اعضا نظرسنجی میکنیم که روی بخش دیگه ای کار کنیم یا تموم کنیم
پس شاید این پروژه فقط زیرنویس فارسی باشه شاید هم کل بازی فارسی بشه همه چیز دست خداست و ما فقط استارتشو زدیم
پس اگر تو این بخش به ما میتونی کمک کنی توی تلگرام اعلام کن که بهت توضیح بدم چه کنی 

نه عزیز، دل پری ندارم. فقط خیلی وقته که رو این موضوع کار کردم تا بتونم یه اثر لوکس از جی تی ای خلق کنم. و خوب حجم خیلی زیادی در حدود نود گیگ برام آب خورد. کلی مد ریختم، ماشین ریختم، مکان ریختم،و البته تراینر ویژه ای هم براش تدارک دیدم. انقد پرش کردم که کامپیوترم نکشید و داغون شد. هر چی ساخته بودم به باد برفت و دیگه حالش رو نداشتم از صفر شروع کنم. 
اما اگر موقعیت خوبی پیش بیاد و تیم خوبی گیرم بیاد خوشحال میشم بهتون تو ساخت بهترین ادیت جی تی ای کمک کنم. اما باز هم هر چی که فکر میکنم دوباره میبینم خداوکیلی کی میاد بخره؟ (نمیگم نیست.فقط خیلی کمن کسایی که کامپیوتر های خوب داشته باشن یا حتی با دیدن بسته پر از سی دی جی تی ای و مشاهده قیمت نجومی (طبیعتا دی وی دی هاش زیاد میشه و دی وی دی زیاد = قیمت زیاد) جرئت کنن قیمتش رو بپرسن. این رو من به چشم دیدم که بسته های جی تی ای به ندرت (حتی یک عدد در ماه) خریداری میشه. حتی با وجود اینکه بلک باکسش هم نه تا دی وی دی داره. 
البته خودم جی تی ای رو با پانزده تا دی وی دی خریدم. 
حالا کلا کاری با دی وی دی ندارم. فقط خیلی دلم میسوزه برا اینکه شما اینهمه زحمت بکشید ولی چنین اثری طرفدار و خواستار کمی داشته باشه. 
در کل خوشحال میشم کمک کنم ولی خب این نصیحت رو از بنده قبول کنید. متنی هم که نوشتم بیشتر سعی کردم جنبه فان داشته باشه. 
Tel ID:@thefix3r

امضای پویای پردیس گیم

thex20 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

27 خرداد 1396 ساعت 18:51:23 (185 روز پيش)
torkian

thex20 نوشته:

torkian نوشته:

thex20 نوشته:

نه عزیز، دل پری ندارم. فقط خیلی وقته که رو این موضوع کار کردم تا بتونم یه اثر لوکس از جی تی ای خلق کنم. و خوب حجم خیلی زیادی در حدود نود گیگ برام آب خورد. کلی مد ریختم، ماشین ریختم، مکان ریختم،و البته تراینر ویژه ای هم براش تدارک دیدم. انقد پرش کردم که کامپیوترم نکشید و داغون شد. هر چی ساخته بودم به باد برفت و دیگه حالش رو نداشتم از صفر شروع کنم. 
اما اگر موقعیت خوبی پیش بیاد و تیم خوبی گیرم بیاد خوشحال میشم بهتون تو ساخت بهترین ادیت جی تی ای کمک کنم. اما باز هم هر چی که فکر میکنم دوباره میبینم خداوکیلی کی میاد بخره؟ (نمیگم نیست.فقط خیلی کمن کسایی که کامپیوتر های خوب داشته باشن یا حتی با دیدن بسته پر از سی دی جی تی ای و مشاهده قیمت نجومی (طبیعتا دی وی دی هاش زیاد میشه و دی وی دی زیاد = قیمت زیاد) جرئت کنن قیمتش رو بپرسن. این رو من به چشم دیدم که بسته های جی تی ای به ندرت (حتی یک عدد در ماه) خریداری میشه. حتی با وجود اینکه بلک باکسش هم نه تا دی وی دی داره. 
البته خودم جی تی ای رو با پانزده تا دی وی دی خریدم. 
حالا کلا کاری با دی وی دی ندارم. فقط خیلی دلم میسوزه برا اینکه شما اینهمه زحمت بکشید ولی چنین اثری طرفدار و خواستار کمی داشته باشه. 
در کل خوشحال میشم کمک کنم ولی خب این نصیحت رو از بنده قبول کنید. متنی هم که نوشتم بیشتر سعی کردم جنبه فان داشته باشه. 
Tel ID:@thefix3r

این موضوعو خودمم فکر کردم بهش و دوتا موضوعه
یک اینکه زیاده روی نمیکنیم توی مودهاش یا مثلا حجم پایینترین خودرو که کیفیت مناسب داره رو میذاریم و ...
دوم اینکه کل بازیو نمیدیم بیرون فقط ادیت ها رو به عنوان بسته الحاقی یا همون پچ میدیم بیرون که راحت بتونن رو جی تی ای خودشون نصب کنن
torkian آفلاین
 نقل قول 

27 خرداد 1396 ساعت 21:27:54 (185 روز پيش)
finchest
تشکر کرده: 20

torkian نوشته:

erfan_gamer نوشته:

torkian نوشته:

غیرممکن که نیست چون داریم انجامش میدیم و خوب میریم جلو ولی اگر کمک بیشتر بود سریعتر تموم میشد
بعد همه بازی ها نمیشه فارسی شه باید هم ابزار ویرایش باشه هم قابلیت اضافه کردن فونت فارسی یا عربی

سلام اقا.این بازی fallout 4 که گفتید فارسی شد تموم شد تو کجا فارسی کردن؟

finchest آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از finchest بابت این پست تشکر کرده است.
torkian 

28 خرداد 1396 ساعت 14:57:05 (184 روز پيش)
GOD OF JUMP
Darkness

تشکر کرده: 591
احساس امروزم:
خجالتی

finchest نوشته:

torkian نوشته:

erfan_gamer نوشته:

torkian نوشته:

سلام اقا.این بازی fallout 4 که گفتید فارسی شد تموم شد تو کجا فارسی کردن؟

راست میگن قضیه fallout 4 چیه؟ بازی به این عظیمی چطوری فارسی شد خبرش به ما نرسید؟
GOD OF JUMP آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از GOD OF JUMP بابت این پست تشکر کرده است.
torkian