موضوع: درخواست بازی

گیمر باش !
فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
23 تير 1396 ساعت 16:21:20 (812 روز پيش)
ZAMANI A
تشکر کرده: 1
 درخواست بازی

سلام.

من تازه واردم و نمی دونم اینجا چه خبره؛ در نتیجه اگه تاپیکو جای اشتباهی زدم یا اینکه تاپیکی برای درخواست بازی بوده ببخشید دیگه :)

یه بازی هست که تقریبا میتونم بگم قدیمی محسوب میشه. من 10 سال پیش اینو بازی می کردم و الانم اسمشو نمیدونم. اگه کسی اسمشو میدونه لطفا دریغ نکنه.

اسم شخصیت اصلی بازی مایکله. توی بازی یه ماشین داری که میتونه حرف بزنه و فکر هم میکنه؛ میتونه بپره و یا به روی چرخ های راست و چپش خم بشه؛ یه سری لامپ هایی هم جلوش هست که بصورت خطی چیده شدن و به نوبت خاموشو روشن میشن. توی مرحله اول یه سری موشک حرارتی دنبالتن که باید از شرشون خلاص بشی؛ یه سلاح گلوله شلیک کن؛ یه سلاح لیزری و یه موشک انداز هم داری که باز و بسته میشن و موشک اندازه روی شیشه عقب ماشینه. توی یکی از مراحل دیگش تو باید یه هلیکوپتر رو منفجر کنی؛ یه مرحله دیگش تو باید یه کامیونو نابود کنی که فقط از یه جا آسیب می بینه؛ توی یکی از مراحل مایکل گیر می افته و ماشینه که تو هستی باید بری نجاتش بدی؛ توی مرحله آخرش هم با یه ماشین مثه خودت طرفی که خط جلوش زرده و باید نابودش کنی تا قبل از اینکه یه موشکی شلیک بشه. آیکون بازیه علامت اسب شطرنجه با پس زمینه آبی/مشکی و نسخه دوم از یه بازی هم بود اگه اشتباه نکنم.

پ.ن:

نپرسید چرا اینقد همه چیز رو حفظم؛ چون 6 سالم بوده:|

ZAMANI A آفلاین
 نقل قول 
23 تير 1396 ساعت 16:55:07 (812 روز پيش)
soroush73

تشکر کرده: 344
احساس امروزم:
بی تفاوت

pc  xbox1  psp 
coolingpA1n 

داداش شما که این همه ازجزئیات بازی رو حفظ کردی چرا 2 کلمه اسم بازی رو حفظ نکردی 
ماشالا به این حافظه 

soroush73 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از soroush73 بابت این پست تشکر کرده است.
erfan_gamer 

23 تير 1396 ساعت 17:43:52 (812 روز پيش)
TheLoneGamer
?Do you feel like a hero yet

تشکر کرده: 360
 pc 

من هم قبلا این بازی رو انجام دادم. اسم بازی مورد نظرتون Knight Rider 2 هست که اقتباسی از یه مجموعه تلویزیونی با همین نامه و در سال 2004 برای PC و همچنین پلی استیشن 2 عرضه شده.

متاسفانه نسخه PC بازی رو به سختی میشه گیر آورد ولی فایل ISO نسخه پلی استیشن 2 رو راحت میشه پیدا کرد.

TheLoneGamer آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
3 کاربر از TheLoneGamer بابت این پست تشکر کرده اند.
erfan_gamer , ZAMANI A , Only Football Games 

24 تير 1396 ساعت 19:12:20 (811 روز پيش)
ZAMANI A
تشکر کرده: 1

soroush73 نوشته:
داداش شما که این همه ازجزئیات بازی رو حفظ کردی چرا 2 کلمه اسم بازی رو حفظ نکردی 
ماشالا به این حافظه 

والا اونموقع اگه جایی به انگلیسی نوشته بود hello میخوندم هولو خوب 7-8 سالم بوده اونموقه که بازی میکردم :) آدم هم از بچگیش همه چی یادش میمونه :)

TheLoneGamer نوشته:
من هم قبلا این بازی رو انجام دادم. اسم بازی مورد نظرتون Knight Rider 2 هست که اقتباسی از یه مجموعه تلویزیونی با همین نامه و در سال 2004 برای PC و همچنین پلی استیشن 2 عرضه شده.
متاسفانه نسخه PC بازی رو به سختی میشه گیر آورد ولی فایل ISO نسخه پلی استیشن 2 رو راحت میشه پیدا کرد.

ممنون. لایک؛ تچکر، تنکس، شکرا جزیلا، dankbar (آخریه آلمانیه تو ترنسلیت زدم :|)
خلاصه اینکه خیلی چاکریم. نسخه کامپیوترشم یافتم.
ZAMANI A آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از ZAMANI A بابت این پست تشکر کرده است.
TheLoneGamer 

11 مرداد 1396 ساعت 21:54:27 (793 روز پيش)
samaneh3
تشکر کرده: 0

بچه ها یک بازی کم حجم ماشین سواری به ما معرفی کنید، کامپیوتر ما کشش نداره

<!--[if gte mso 9]><xml> Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA </xml><![endif]-->

معرفی کانال تلگرام 

samaneh3 آفلاین
 نقل قول