شاتل‌لند - گیم‌سنتر

فروش محصولات MSI

آموزش بازی سازی
آموزش یونیتی
آموزش آنریل انجین 4
آموزش گیم میکر
آموزش آنریل معماری
آموزش بلوپرینت آنریل
آموزش
C# در یونیتی

گرافیک سه بعدی
آموزش تری دی مکس
آموزش مایا
آموزش زیبراش
آموزش سینما فوردی
آموزش مودو
آموزش هودینی

گرافیک دو بعدی
آموزش فتوشاپ
آموزش ایلاستریتور
آموزش ایندیزاین
آموزش کورل دراو
آموزش روتوش چهره
آموزش کپتیویت

تدوین جلوه های ویژه
آموزش افتر افکت
آموزش پریمیر
آموزش موشن گرافیک
آموزش جلوه های ویژه
آموزش نیوک
پلاگین افتر افکت

آموزش مهندسی
آموزش اتوکد
آموزش رویت
آموزش آرشیکد
آموزش وی ری
آموزش سالیدورک
آموزش اسکچاپ

آموزش آهنگسازی
آموزش کیوبیس
آموزش استودیو وان
آموزش ایبلتون لایو
آموزش موسیقی متن
آموزش آدیشن
میکس و مسترینگ

موضوع: بالاخره نت نامحدود خواهد شد یا خیر؟+پاسخ

برو به صفحه از 2

کمک 24
فروش گیفت کارت
اجاره‌ی آنلاین
14 مهر 1396 ساعت 16:13:52 (72 روز پيش)
amir9098
ARO

تشکر کرده: 144
احساس امروزم:
مریضم

pc 
 بالاخره نت نامحدود خواهد شد یا خیر؟+پاسخ

سلام به همه پردسی های عزیز در این مقاله میخوام به بررسی نت نامحدود که چند ماه پیش حرف و حدیثش پیش اومد بپردازم و سرانجامش . تمامی مطالب از اخبار و دارای منبع می باشد.

تقریبا اوایل تابستان امسال بود که محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرامی خود از پایان فروش اینترنت حجمی خبر داد و نوشت دولت درحال تدوین  ADSL ای است که به فروش اینترنت حجمی در بازار اینترنت ثابت مصوبه پایان دهد و به فروش سرویس های نامحدود در این بخش روی آورد. گویا این برنامه قرار است تا پایان دولت یازدهم برای تصویب به دست کمیسیون تنظیم مقررات برسد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این رخداد را گامی برای احیای حقوق مصرف کننده و حمایت از تولیدکنندگان داخلی دانسته اســت. البته پست اینستاگرامی وزیر با تعبیرهای گوناگون کاربران مواجه شده است  روابط عمومی یکی از اپراتورهای تلفن  همراه که همچون بسیاری از کاربران دچار تعبیر اشتباه شده است  می گوید: قرار نیست بسته های حجمی حذف شود و تصور می کند منظور وزیر چیز دیگری است. روابط عمومی این اپراتور توضیح می دهد: داستان از این قرار است که در مصوبه ۲۴۹  رگولاتوری، بنا شده بود که اپراتورهای موبایل اســت که در مصوبه موظف به حذف یا تغییر نرخ برخی بســته های موبایلی شوند. بسته های  ۳هزار تومان ارزش اینترنتی ارائه شده موبایلی که هر گیگابایت آنها  3هزارتومان قیمت کمتر  دارد، مشــمول مقررات جدید می شد، اما بعد از این مصوبه، مردم نسبت به حذف یا گران شدن بسته های نامحدود اینترنتی خود در شبکه های مجازی اعتراض کردند و وزیر ارتباطات نسبت به این اعتراضات واکنش نشان داد.  البته محمدرضا فرنقی زاد، سخنگوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پاســخ شــفاف تری برای این ابهامات دارد و در این باره  توضیح می دهد: پســت اینستاگرامی آقای واعظی حاوی دو نکته مهم است که نباید با هم اشتباه گرفته شود. موضوع اول، موضوع اپراتورها و موضوع دوم مربوط به دهنده شرکت های اراپه دهنده ADSL است. در موضوع مربوط به اپراتورها بنا شده  است که مربوط به بسته های جدید اینترنتی توسط آنها ارایه شود و امکانات تازه ای در اختیار مشترکان قرار گیرد.او ادامه می دهد: در مورد شرکت های اراپه دهنده ADSL ، توقف فروش حجمی اینترنت توسط این شرکت ها در دستور کار قرار گرفته است، بنابراین بنا شده است که تا پایان دولت یازدهم، شرایط بازار و شرکت ها بررسی و سپس تصمیم مناسبی گرفته شود. به گفته او، هنوز این اتفاق در حد پیشنهاد است و در کمیسیون مربوطه مطرح نشده است. این موضوع در شرایطی رخ می دهد که پایان فروش اینترنت حجمی پیش از این هم مطرح شــده بود. صادق عباسی  شاهکوه، معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی  ســال گذشته اعلام کرد که قرار است تغییراتی در شــیوه عرضه و فروش اینترنت در ایران ایجاد شود. او با اشاره به حذف بسته های حجمی گفته بود که مدل جهانی اراپه دهنده اینترنت ثابت (ADSL،وایمکس و ...) بلکه سرعتی است و در ایران قرار است به زودی این تغییر اساسی در ارائه  اینترنت ایجاد خواهد شد. او همچنین توضیح داده بود: در طرح های معمول جهانی، ارائه اینترنت موبایل به صورت حجمی متداول است، اما اینترنت ثابت حجمی مرسوم نیست و خدمات اینترنت به صورت  می شود. براساس اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرعتی عرضه حجم غالب اینترنت مصرفــی ایرانی ها برای بارگذاری محتوای تصویری و ویدیویی هزینه می شــود و بر همین اســاس تولید محتوای تصویری و ویدیویی در کشور می تواند یکی از راه های مهم درآمدزایی و ایجاد اشتغال باشد. این درحالی است که نحوه محاسبه تعرفه های اینترنتی یکی از موانع بزرگ اشــتغالزایی در این بخش به شمار می آید. زیرا براساس مدل فعلی، بارگذاری ویدیوهای حجیم تر برای مشترکان اینترنتی هزینه سنگین تری داشته و درنهایت اقبال مصرف کننده به آنها کمتر خواهد شد. به نظر می رسد  عنوان دغدغه خود برای این همان موضوعی اســت که وزیر ارتباطات به حمایت از تولید داخلی مطرح کرده و تغییر مدل قیمت گذاری اینترنت را در آن راستا دانسته است.
خب دوستان تمامی حرف های بالا مربوط می شد به اوایل تیرماه امسال و هنوز که طرح اوایل مطرح شدن بود.

و اما می رسیم به اواخر تیر ماه :

وزیر ارتباطــات و فناوری اطلاعــات، روز 28 تیرماه در حاشیه رونمایی از پروژه های مرتبط ایرانسل با فاز سوم  شبکه ملی اطلاعات، در مورد عرضه اینترنت نامحدود و توقف فــروش اینترنت حجمی اعــلام کرد: «کار کارشناســی این طرح به اتمام رسیده است». در حال حاضر اینترنت نامحدود در ســبد فروش شرکت های اینترنتــی وجود دارد و تعرفه آن در مقایســه با تعرفه اینترنت حجمی به لحاظ ریالی بیشــتر اســت. دلیل آن هم مشــخص اســت چرا که این شرکت ها همان اینترنت نامحدود را می توانند با ابزار کنترلی حجم، به  تعداد بیشــتری از مشتریان (معمولا 8 کاربر) بفروشند . در حالــی که هیچ کدام از آن کاربران که اینترنت بین آن ها به اشتراک گذاشته شده، خیلی و در همه زمان ها ناراضی نباشند. بر اساس همین گزارش وزیر ارتباطات قــول دو ماهه برای برچیده شــدن فــروش حجمی اینترنت داده است البته در صورتی که مصوبه آن رای بیاورد. اگر چه باید از این اتفاق خوشحال باشیم اما بیم آن وجود دارد که حذف فروش حجمی اینترنت، باعث افزایش تعرفه های اینترنتی شود. منظور این است که این بار قیمــت اینترنت به عنوان ابزار کنترلی مصرف کاربران به جای حجم، تعیین شود. کنترل مصرف به این منظور اعمال می شــود که چون اینترنت در کشور در مقایسه با تعداد کاربران و نیازشان کم است، منطقا مصرف باید کنترل شــود که اگــر در این طرح ورود اینترنــت به همین منوال باقی بمانــد می توان انتظار افزایش تعرفه های اینترنت را داشت.

اواخر مرداد ماه:

کاربران: هیچ جای دنیا اینترنت حجمی نیست!

رضایت از خبر ارائه اینترنت نامحدود توسط اپراتورها دیری نپایید زیرا با اعلام تعرفه های جدید با توجیه سیاست مصرف منصفانه، همچنان سقفی برای مصرف در نظر گرفته شده که اعتراض کاربران را بلند کرد و با افزایش این اعتراض ها، وزیر ارتباطات درنهایت اجرای این طرح را متوقف کرد. وعده اینترنت نامحدود، بحث دیروز و امروز کاربران ایرانی نیست. پیش از این هم اینترنت نامحدود، البته با سرعت های پایین 64 تا 512 کیلوبایت بر ثاینه برای مشترکان ارائه می شد. اما سرعت پایین، سازمان تنظیم مقررات ارتباطات را مجبور کرد مصوبه ای برای جایگزینی اینترنت حجمی ارائه دهد. بنابراین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت از سال 1392 با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، قیمت های مختلفی بر اساس حجم و سرعت ارائه  شده در نظر گرفتند.

این تغییر در آن زمان به سود کاربران بود اما در سال های اخیر با سرعت های بالای اینترنت و افزایش فایل های ویدیویی، انتظار مشترکان به سمت اینترنت نامحدود با سرعت های بالا رفت. همچنین با این توجیه که در سایر کشورهای جهان اینترنت ثابت، بر مبنای سرعت ارائه می شود و دیگر حجمی نیست، درخواست هایی مبنی بر حذف اینترنت حجمی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزایش یافت(که بقیه داستان در بالا گفته شد) که بر اساس همین مصوبه عملا کاربران خانگی در صورت استفاده از سرویس های ویدیو آنلاین در صورتی که هر روز پنج ساعت سرویس ویدیوئی داخلی را ملاحظه کنند و این رفتار را هر روز در ماه تکرار کنند، نیازی به پرداخت اضافه ندارند. او همچنین با تاکید بر لزوم حرکت به سمت ارائه اینترنت نامحدود بیان کرد: در اینترنت حجمی حقوق مصرف کننده رعایت نشده و رشد محتوای بومی شکل نمی گیرد. البته تغییر این پارادایم و مکانیزم فعلی در بازار ایران کار ساده ای نیست و طبیعتا با مقاومت شرکت ها مواجه است که به این سمت حرکت نکنند.  آینده خود را از دست داده و ورشکسته می شوند. پس از آن، نیز در تایید جزئیات طرح نامحدود توضیح داد: پیش از این حجم فروشی در شرایطی که کیفیت و سرعت مهم نبود، اتفاق می افتاد در حال حاضر مکانیزمی را طراحی و پیش بینی کردیم که  ها و کسانی که کارهای مصرف معمولی کاربران، بنگاه تحقیقاتی می کنند، چقدر است. . او همچنین اول مرداد، از تصمیم نهایی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و ارائه مصوبه ای مبنی بر حرکت از حجم فروشی به سمت اتصال و ارائه اینترنت برحسب سرعت خبر داد. تا زمانی که صحبت از ارائه اینترنت نامحدود بود، کاربران که در انتظار اینترنتی بدون سقف حجمی بودند، از چنین تصمیمی رضایت داشتند. با این وجود با اعلام تعرفه های جدید اینرتنت ، اینرتنت انطور که کاربران فکر می کردند نامحدود نیست.

تعیین حجم برای اینترنت نامحدود!

صادق عباسی شاهکوه - معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی - با تاکید بر عرضه اینترنت با سیاست مصرف منصفانه و ارائه سرعت حداقل 512 کیلوبایت بر ثانیه گفت: کاربران ماهانه 10 گیگابایت  اینترنت بین الملل و دو برابر آن اینترنت داخلی خواهند داشت. اپراتور های ارائه  دهنده اینترنت نیز می توانند برای رقابت، حجم مصرفی اینترنت داخلی را تا 10 برابر و اینترنت بین الملل را تا دو برابرا ین حدود تعیین شده ا رائه دهند  . او درباره سیاست مصرف منصفانه (Fair Usage Policy) نیز توضیح داد: در دنیا متداول است وقتی در بخش ثابت سرعت را می فروشند، یک محدودیت هم قرار می دهند و اینترنت واقعا نامحدود نیست، زیرا ممکن است یک مشترک دائما دانلود و شبکه را اشغال کند. به همین دلیل یک حد را قرار داده اند که اصطلاحا به آن مصرف منصفانه می گویند. به این معنا که اگرچه سرعت را خریدید، اما تا یک حد می توانید با همان سرعت دانلود کنید. پس از آن یا سرعت را محدود و یا هزینه حجم اضافه را دریافت می کنند. طبق اظهارات عباسی شاهکوه، قیمت های هر بسته با حجم های مطرح شده در این تعرفه جدید ، بر حسب سرعت 512 کیلو بایت بر ثانیه تا 50 مگابایت بر ثانیه، بازه ای بین 10 تا 300 هزار تومان را در بر می گیرد. همچنین کاربران در صورت اتمام حجمشان، باید جداگانه حجم بخرند. قیمت حجم اضافه نیز تقریبا مانند گذشته و حدود 3 هزار تومان محاسبه خواهد شد :(((

اگرچه درخواست کاربران اینترنتی دریافت اینترنت نامحدود بود، اما در شرایطی که تفکیک اینترنت داخل از بین الملل هزینه سرویس های خارجی را به نوعی افزایش داده است، قرار دادن یک سقف حجمی، نیاز کاربر به اینترنت نامحدود  ها، کاربران را اقناع نمی کند. به همین دلیل با اعلام این تعرفه صرفه نبودن طرح جدید ابراز شکایت کردند و گفتند از به از دریافت اینترنت نامحدود با این تعرفه های جدید حجمی پشیمان شده، از وزیر درخواست کردند مرحمت فرموده و  تعرفه های قبلی را بازگرداند:///

و اما نتیجه....

برخـی از کاربران از ایـن خدمـات بـه عنـوان اینترنـت نامحـدود یـاد مـی کننـد امـا معـاون بررسـی های فنـی و صـدور پروانـه سـازمان تنظیـم مقـررات و ارتباطـات رادیویی ایـن عبـارت را نادرسـت دانسـته و اعـلام کـرده اسـت اینترنـت  اتصـال محـور جایگزیـن تعرفـه محـور مـی  شـود. بـر ایـن اسـاس قـرار بـود فـروش حجمـی اینترنت بـرای همیشـه در کشـور متوقف شـود امـا در همان روزی کـه معـاون رگولاتوری از این تصمیم سـخن گفـت، مدیرعامـل شـرکت ارتباطـات زیرسـاخت از درخواست خود از وزیر ارتباطات برای توقف موقـت اجـرای مصوبـه تعرفـه جدیـد اینترنـت و بررسـی بیشـتر بـه دلیـل اعتـراض مشـترکان خبـر داد. از آن جـا کـه ایـن مصوبـه هنوز مراحـل اداری و ابـلاغ را طـی نکـرده و اجرایـی هم نشـده اسـت، دسـتور توقـف آن توسـط وزیـر ارتباطـات دولـت یازدهـم صـادر شـد. بـا دسـتور واعظـی بایـد تعرفه هـا مجـدد بـر اسـاس منافـع و مصالـح کاربـران تهیـه و ارائـه شـود. ایـن کـه طـرح هـا بـا توجـه بـه خواسـته کاربـران ارائـه گـردد، امـری پسـندیده اسـت اما سـوال این اسـت که چـرا مسـئولان تا به حـال بـه اجـرای آن تاکید داشـته اند و نتوانسـته اند کاربـران را متقاعـد کننـد؟

سخن آخر

خب دیگه تا اینجای کار به این نتیجه رسیدیم که طرح اجرا نشده متوقف شد :/ و فعلا باید با همین سرعت و همین طرح ها و قمیت ها صرف کنیم :(( ولی خب ما ایرانی ها به این تیجه نرسیدیم که در کشوری زندگی می کنیم که دولتش یک اب از دستش نمی چکد ! وقتی این همه پول واردات خودرو از ملت می گیره .

http://uupload.ir/files/heve_photo_2017-10-04_19-55-12.jpg

دلش برای من و شما سوخته بیاد نتو نا محدود بکنه؟! دفعه دیگه که از این جور اخبار شنیدیم بهتره دلمو ن رو صابون نزنیم:)) با خودمون بگیم ایا اجرا این طرح به نفع جیب دولت است یا مردم ؟ بعد اونوقت به جواب اجرا یا نشدن طرح ویا مصوبه خواهیم رسید:D

در پایان به دلیل طولانی شدن مقاله عذر خواهی می کنم میخواستم مقاله کاملی برو برای شما اماده بکنم. 

ما انسان ها مانند شهاب هایی در آسمان هستیم که یک روزی ناپدید می شیم پس تا وقتی هستیم باید بدرخشیم

دیالوگی از فیلم 48 hourse to live

amir9098 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
10 کاربر از amir9098 بابت این پست تشکر کرده اند.
Mocap , Michelangelo , Masood 92 , alidanken , ArmanGamer , Number 2 , Ali Driver , lol alireza , mt138030 , Saman_hk 
14 مهر 1396 ساعت 16:51:51 (72 روز پيش)
Mocap
Play Black Ops 3 With Me...!

تشکر کرده: 184
احساس امروزم:
عصبانی

pc  x360 
Bbakhsdmmam12 
Unkownman 

من اولش که اینو شنیدم گفتم شاید اینترنت نامحدود با سرعت بالاست!
الان اینترنت نامحدود اگر بگیری درسته که نامحدوده ولی اصلا سرعت و کیفیت نداره و اگر اینترنت حجمی بگیری سرعتش بالاست اما حجم سریع تموم می کنه با وجود انجام بازی های انلاین و تماشای ویدیو انلاین و دانلود فیلم...
یعنی باید بین سرعت و حجم یکیو انتخاب کنیم! من خودم الان اینترنت نامحدود اسیاتک دارم ماهی 32 هزار تومن می دم ولی سرعتش کلا 30 کیلوبایته بعضی وقتا حتی تلگرام رو هم باز نمی کنه...
اونوقت طرف توی امریکا یا انگلیس راحت با یه هزینه ناچیز در مقابل هزینه ای که ما می کنیم باید اینترنت نامحدود با سرعتی خیلی بالاتر از سرعت ما ها داشته باشه!

امضای پویای پردیس گیم

Mocap آفلاین
 نقل قول 
6 کاربر از Mocap بابت این پست تشکر کرده اند.
Ebrahim_Mc , amir9098 , alidanken , Michelangelo , ArmanGamer , Saman_hk 

14 مهر 1396 ساعت 17:58:11 (72 روز پيش)
T4T NikePRoMOD
eND ExC3LleNT

تشکر کرده: 3
احساس امروزم:
مریضم

pc  ps2  ps3  ps4  xbox  x360  xbox1  wii  ds  psp  iphone  psvita 
ExC3LleNT Mafia 
sOw_T3RORrr 

Mocap نوشته:
الان اینترنت نامحدود اگر بگیری درسته که نامحدوده ولی اصلا سرعت و کیفیت نداره و اگر اینترنت حجمی بگیری سرعتش بالاست اما حجم سریع تموم می کنه با وجود انجام بازی های انلاین و تماشای ویدیو انلاین و دانلود فیلم...
یعنی باید بین سرعت و حجم یکیو انتخاب کنیم! من خودم الان اینترنت نامحدود اسیاتک دارم ماهی 32 هزار تومن می دم ولی سرعتش کلا 30 کیلوبایته بعضی وقتا حتی تلگرام رو هم باز نمی کنه...
اونوقت طرف توی امریکا یا انگلیس راحت با یه هزینه ناچیز در مقابل هزینه ای که ما می کنیم باید اینترنت نامحدود با سرعتی خیلی بالاتر از سرعت ما ها داشته باشه!

دلش خوشی داری برادر وقتی یه ماشین 50 میلیونی اونور دنیا که ماشین فقیر بیچاره هاست وارد ایران میشه 250 میلیون بعد همون ماشین حتی قشتر خوب جامعه هم نمیتونه بخره شما دلتو با اینترنت خوش کردی
T4T NikePRoMOD آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
4 کاربر از T4T NikePRoMOD بابت این پست تشکر کرده اند.
amir9098 , alidanken , lol alireza , Saman_hk 

14 مهر 1396 ساعت 20:56:29 (72 روز پيش)
amir9098
ARO

احساس امروزم:
مریضم

pc 

Mocap نوشته:

بله کاملا درسته من خودم چند سال پیش زمانی که اسیاتک طرح های شهاب و به سه دسته ی برنزی و نقره ای و طلایی بود من 512 کیلوبایت نامحدودشو گرفتم . حتی سایت خوده اسیاتک رو باز نمی کرد سرعت دانلودش 1 کیلوبایت بود . :( در اخر طرح رو عوض کردم 4گیگ گرفتم که اوونم 50 کیلوبایت بود . به نظرم برای دانلود در حال حاضر  همراه اول شبانش طرح های بسیار خوبی داره . ایرانسل چون ندارم نمی دونم

ما انسان ها مانند شهاب هایی در آسمان هستیم که یک روزی ناپدید می شیم پس تا وقتی هستیم باید بدرخشیم

amir9098 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
4 کاربر از amir9098 بابت این پست تشکر کرده اند.
Mocap , Michelangelo , ArmanGamer , Masood 92 

19 مهر 1396 ساعت 10:10:58 (68 روز پيش)
arman2kc
تشکر کرده: 3
احساس امروزم:
حالم بده

pc 

تاجایی که اطلاع دارم هیچ کشوری اینترنت نامحدود ثابت ارائه نمیکنه.اینترنتی که میخواستن بیارن مثل بقیه کشورا اینترنت نامحدود پلکانی بود که خیلی خیلی بصرفه بود.

حلماگستر خاورمیانه اینترنت نامحدود 512 ثابت(قایمکی میفروشه به مشتری های دائمی) ماهانه 27 تومن میده.این درحالیه که با مصوبه جدید اینترنت نامحدودپلکانی(طرح سرعت 512 تا 2 مگابایت بر ثانیه به مبلغ 20هزارتومن)، میتونستی تا سقف 10 گیگ(سایت های خارجی) و سقف 20گیگ(سایت های داخلی) از سرعت 2مگابایت بر ثانیه استفاده کنی یعنی بعد از اتمام 10 گیگ به صورت پله میومدی رو سرعت 512 قیمت این طرح هم 20هزار تومن بود قضاوت باشما.تو قوانین این مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم خوندم کلا اینترنت نامحدود ثابت ارائش غیرمجازه(هرجای دنیا تاجایی که فعلا میدونم اینجوریه).
طرحی که خیلی بصرفه بود طرح 2تا6مگابایت برثانیه بود از نظر من.بعد از مصرف 10 یا 20 گیگ سرعتت میومد رو 2 مگابایت بر ثانیه حالا هرچی میخوای با 2 مگابایت برثانیه دانلود کن.قیمتش فک کنم 30 هزار بود
باز قضاوت نمیکنم تا جایی که من میدونم و پرسیدم همینجور بود...باز قضاوت به عهده خودتون.

arman2kc آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

19 مهر 1396 ساعت 12:06:20 (67 روز پيش)
amir9098
ARO

احساس امروزم:
مریضم

pc 

arman2kc نوشته:
تاجایی که اطلاع دارم هیچ کشوری اینترنت نامحدود ثابت ارائه نمیکنه.اینترنتی که میخواستن بیارن مثل بقیه کشورا اینترنت نامحدود پلکانی بود که خیلی خیلی بصرفه بود.
حلماگستر خاورمیانه اینترنت نامحدود 512 ثابت(قایمکی میفروشه به مشتری های دائمی) ماهانه 27 تومن میده.این درحالیه که با مصوبه جدید اینترنت نامحدودپلکانی(طرح سرعت 512 تا 2 مگابایت بر ثانیه به مبلغ 20هزارتومن)، میتونستی تا سقف 10 گیگ(سایت های خارجی) و سقف 20گیگ(سایت های داخلی) از سرعت 2مگابایت بر ثانیه استفاده کنی یعنی بعد از اتمام 10 گیگ به صورت پله میومدی رو سرعت 512 قیمت این طرح هم 20هزار تومن بود قضاوت باشما.تو قوانین این مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم خوندم کلا اینترنت نامحدود ثابت ارائش غیرمجازه(هرجای دنیا تاجایی که فعلا میدونم اینجوریه).
طرحی که خیلی بصرفه بود طرح 2تا6مگابایت برثانیه بود از نظر من.بعد از مصرف 10 یا 20 گیگ سرعتت میومد رو 2 مگابایت بر ثانیه حالا هرچی میخوای با 2 مگابایت برثانیه دانلود کن.قیمتش فک کنم 30 هزار بود
باز قضاوت نمیکنم تا جایی که من میدونم و پرسیدم همینجور بود...باز قضاوت به عهده خودتون.

این طور که من از حرف های شما فهمیدم به طور مثال با سرعت 6 مگابایت میتونستی 20 گیگ از سایت های داخلی دانلود کنی بعد از 20 گیگ سرعتت میومد روی 2 مگابایت و با همین سرعت هر چی خواستی میتونی دان کنی.
نه دوست عزیز اینطوریا هم نیست . منظور از طرح این هست که بعد از خرید طرح به شما بع عنوان مثال 20 گیگ حجم از سایت های داخیلی میدن و 10 گیگ از سایت های خارجی و بعد از اینکه شما 20 گیگ یا 10 گیگت به پایان رسید باید حجمت رو دوباره باز خرید کنی یعنی همون گیگ تقریبا 3000 تومن محاسبه خواهد شد. یعنی ابتدا شما پول سرعت رو میدادی و 10 گیگ یا 20 گیگ رایگان دریافت می کردی (که البته بازم یه جورایی پولشو میگرفتن به قوله شما 30 تومن:((() 
بله در تمام دنیا اینترنت پلکانی هست حرفی که شما زدی مربوط به خارج از کشور است از هند بگیر که از ما داغون تره تا تورنتو کانادا (اینارو مطئنم نامحدود دارن) 
ولی نت کش.ر ما که در هر صورت پولشو می گرفتن نمی شد اسمشو نت پلکانی گذاشت

amir9098 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
2 کاربر از amir9098 بابت این پست تشکر کرده اند.
Mocap , Masood 92 

22 مهر 1396 ساعت 03:04:57 (65 روز پيش)
lol alireza

تشکر کرده: 1335
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps3  ps4 
lolalireza-Ps 

این خانه از پایبست ویران است...

کل دنیا هفت شهر عشق رو گشتند ما هنوز اندرخم کوچه ی اولیم، چیمون درسته که اینترنت درست باشه ؟؟

پس کی دزدی کنه؟ کی ماشین 5 میلیاردی سوار شه؟شرکت های اینترنتی همشون دزدن البته فکر نکنید خدایی نکرده از دولت یاد گرفتن ها ، 

اینم تقصیر مردم بوده :دی

lol alireza آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از lol alireza بابت این پست تشکر کرده است.
amir9098 

22 مهر 1396 ساعت 09:43:56 (65 روز پيش)
Masood 92

تشکر کرده: 43
 pc 

amir9098 نوشته:

Mocap نوشته:

بله کاملا درسته من خودم چند سال پیش زمانی که اسیاتک طرح های شهاب و به سه دسته ی برنزی و نقره ای و طلایی بود من 512 کیلوبایت نامحدودشو گرفتم . حتی سایت خوده اسیاتک رو باز نمی کرد سرعت دانلودش 1 کیلوبایت بود . در اخر طرح رو عوض کردم 4گیگ گرفتم که اوونم 50 کیلوبایت بود . به نظرم برای دانلود در حال حاضر  همراه اول شبانش طرح های بسیار خوبی داره . ایرانسل چون ندارم نمی دونم

آره برای دانلود اینترنت گوشی بهتره و به صرفتره
اصلا شبانه دانلود ISP ها بدردبخور نیست، جدیدا که میخواستم اینترنت ثابت بگیرم یه طرح یکساله بود 100 گیگ 200 هزار تومن باشبانه رایگان که البته سرعت دانلودش خیلی پایین هم میومد و نهایتا 5،4 گیگ دان میکرد، و یه طرح بدون شبانه هم داشت 200 گیگ 100 هزار تومن، هرجور فکر کردم دیدم شبانش مفت نمی ارزه
داداش من ایرانسل دارم و رو 4G سرعت دانلودم 10 مگه، تو طرح شبانه با 2 هزارتومن میشه نهایتا تا 60 گیگ دانلود کرد ، شما که همراه اول داری، چطوریه؟ بهتره؟
Masood 92 آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از Masood 92 بابت این پست تشکر کرده است.
amir9098 

29 مهر 1396 ساعت 12:00:55 (57 روز پيش)
peymandarsad
تشکر کرده: 0

کلا ما یه حرفی میزنیم

اما این حرف چندین سال طول میکشه تا عملی بشه

نت وقت میبره تا الوعده وفا !

peymandarsad آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از peymandarsad بابت این پست تشکر کرده است.
amir9098 

4 آبان 1396 ساعت 14:29:02 (52 روز پيش)
GamerE3

تشکر کرده: 2
احساس امروزم:
خوابم میاد!

pc 

اینترنت رو هیچ وقت نامحدود نمیکنن اگر هم کنن با خواص زیر :|

۱.سرعت تخمی

۲.پینگ تخمی

۳.ارائه ندادن خدمات

۴.قیمت بالا