نماوا
 
 
 
 
موضوع: انتشار بازی SOS
 
 
گیمر باش !
فروش گیفت کارت
#1
23 دي 1396 ساعت 22:23:07 (288 روز پيش)
daniel_kheradmand


تاریخ عضویت:1396/10/08
تشکر کرده: 1
تشکر شده: 1 بار
احساس امروزم:
از خودراضی
 
 pc  ps2 
 انتشار بازی SOS

SOS  این بازی جهان باز ماه دیگر منتشر میشود....


آنچه که این بازی SOS)) را از دیگر بازیهای جهان باز و چندنفره  جدا میکند، ساخت بازی بر پایه های روابط اجتماعی و مشابه ی زندگی واقعی میباشد: برای مثال بازیکنان میتوانند در فضای گیم با یکدیگر بصورت آنلاین و زنده چت بکنند و تماشاچیان میتوانند تصویر و صدای آنان (مکالمه هایشان) را بشنوند وبصورت نوشتاری به آنان پیام دهند.


مطمئنآ من و شما تنها کسانی نیستیم که منتظر این بازی مهیج هستیم چون در پیش نمایش  دسامبر این بازی خلاقانه را دیدیم. و لازم به ذکر است که این بازی از آن تاریخ تا کنون در حال تست و آزمایش بوده است. و آنطور که out post games گزارش داد این بازی دراستیم در روز 23ژانویه منتشر میشود.


این ویژگی که بازیکنان میتوانند با یکدیگر در فضای بازی ارتباط برقرار کنند کاملآ متفاوت است حتی از سری بازیهای PUBG  و Fortnite، این بازی هدفی بالاتر از کشتن با اسلحه های مختلف و آسیب زدن به دور و بر خود میباشد!


"ایان میلهام" کارگردان بازی میگوید: "ما چیزی فراتر از یک بازی اکشن و پر زد و خورد میخواهیم ارائه بدهیم"


اولین نسخه از این سری بازی SOS به قیمت 30 دلار فروخته خواهد شد. علاوه براین جزئیات انتشار نهایی هفته ی  بعد اعلام خواهد شد.


(برگرفته از وبسایت GameRadars)


مترجم دانیال خردمند


 


 

daniel_kheradmand آفلاین
 وبلاگ 
#2
23 دي 1396 ساعت 23:23:42 (288 روز پيش)
TheLoneGamer


تاریخ عضویت:1393/06/04
تشکر کرده: 359
تشکر شده: 1392 بار
 pc 
 

دوست عزیز، اولا شما مطلبتون رو در قسمت درستی ارسال نکردین. هنگام ارسال مطلب دقت کنید که اون رو در قسمت درست انجمن قرار بدین.


دوما، ارسال اخبار تنها بر عهده ی تیم خبری پردیس گیم هست. پس چنانچه تمایل به انجام این کار دارید، از طریق فراخوان بعدی سایت برای خبرنگار شدن درخواست بدید و از ایجاد تاپیک های جداگانه خودداری کنید. ضمنا این خبر هم چندین روز پیش روی سایت قرار گرفته.


تاپیک قفل میشه.

TheLoneGamer آفلاین
 وبلاگ