نماوا

MSI

دیجی ااکانت

موضوع: پردیس گیم به کجا می رود؟؟؟؟

برو به صفحه از 9

تلگرام pardisgame
فروش گیفت کارت
18 مرداد 1397 ساعت 23:17:50 (11 روز پيش)
ParsaH
173The Hacker

تشکر کرده: 130
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps4  wii 
ParsaH273 
 پردیس گیم به کجا می رود؟؟؟؟

این نوشته در این تاپیک یک نوشته کاملا اعتراضی و انتقادی به مسئولین سایت هست اگر کسی گوش شنیدنش رو نداره لطفا کلا نخونه و جنگ و جدل ایجاد نکنه... هدف از این نوشته اینه که لااقل یه دلنوشته و انتقادی به مسئولین سایت (مخصوصا دوست عزیز بنده آقای ربیعی و Leon_reporter_2009) داده باشم...

واقعا من از کجا باید شروع کنم؟؟؟ راستش رو بخواید سایت از هر لحاظی عیب و کاستی داره و من مریض نیستم که بیام الکی در مورد چیزی بحث کنم و تاپیک بزنم هدف از زدن این تاپیک نشون دادن بی لیاقتی یه سری از افرادی هست که در این مرجع دارن کار میکنن و سایت رو از صعود سابقی که داشت دارن به اوج سقوط حاضر می کشونن.(البته بلانسبت برخی ها) من دلم برای سایت میسوزه که اینطوری داره زیر دست یه سری نالایق نابود میشه و گرنه همین الان میتونم برگردم برم سرکارم

نقد و بررسی و مقاله های یه سری از اعضای تحریریه به قدری عذاب آوره که وقتی نگاه میکنی تاب نگاه کردن به عکساش رو هم نداری چه برسه به اینکه بخوای بر اساس اون نقد بازی خودتو انتخاب کنی... من نمیدونم آیا واقعا لازمه که نقد و بررسی بازی توسط منتقد محترمی که هیچ درکی از سبک بازی نداره انجام بشه؟؟ آیا واقعا ضروریه؟ مگر چه عیبی داره مثل نقد و بررسی بازی های ورزشی از یه مرجع معتبر ترجمه کنید و بذارید؟ اینقد سخته؟ منتقد محترم موقعیم که بهش انتقاد میکنی احساس خاص بودن بهشون دست میده... و حتی برعکس!! موقعی که امتیاز یه سری بازی ها(مثل بلک فلگ) رو تو قفسه بازی های ایشون بررسی میکنی میبینی ایشون به بازی 10 دادن... کل بازی از محور داستانی این سری خارجه و ایشون امتیاز کامل میدن :)

فراخوان میدید و میاد یکی رو مسئول میکنید اون آقای به ظاهر مسئول باید تک تک متقاضیان اون شغل رو بررسی و بهشون پاسخگو باشه نه اینکه دو سه بار بهش پیام بدی کلا جواب نده و آخر سر بگه"بعدا رسیدگی میکنم" و دیگه پیداش نشه... بله !! مثل اینکه واقعا یه سری که تا یه مقام و سمتی میگیرن خیلی احساس لاکچری بودن بهشون دست میده... آهای آقایی که به متقاضیا میرسی!! با شمام!! بنده به شما 3 4 بار پیام دادم مثل اینکه واقعا به شما برمیخوره

یکی از مسئولین هم میاد توی بلاگش مطلبی ضد یه مرجع دیگه میذاره و بر ضدش مینویسه(دقیقا یکی از مسئولین مهم سایت) که فلان بهمان و اینا... هزار جور فحش و ناسزا که بدون ذکر نام سایت تماما بهشون نسبت میده. آقای مسئول... شما مارو بلانسبت نادون فرض کردی؟؟ تو اگه طبیب بودی یه فکری به حال سایت و بهبودیش توی بخش زیر نظارتت میکردی نه بیای از حسادت پیشرفت یه مرجع دیگه چرت و پرت بگی... از اون ور میای بهش نصیحت میکنی بهش برمیخوره و میاد تهدیدم میکنه... 

آقایون و کاربرای پردیس... من با همه شمام... اینه حق و حقوق من و مسئولیت های مسئولین سایت؟؟ منی که میام یه نصیحت دوستانه میکنم باید تهدید بن شدن بشنوم؟؟ این خجالت آور نیست؟؟ پردیس گیمی که من یادمه اون موقع ها که سرور بازی و ... داشت چنان پرابهت و قدرتمند داشت پیشرفت میکرد که همه شوکه شده بودن... الان شما این دوره رو با الان یکی میدونید؟؟ خجالت آور نیست؟؟

بنده به عنوان یک کاربر پردیس به نمایندگی از یه سری افراد تقاضای رسیدگی و اخراج یه سری از افراد رو دارم.

اخطار: کسانی که اسپم بیخودی میذارن که منجر به انحراف میشه گزارش و حذف میشن

<html ></html>
ParsaH آفلاین
 نقل قول 
12 کاربر از ParsaH بابت این پست تشکر کرده اند.
SPONG BOB , Menzo , Alireza Farmany , BEHZAD WESKER , alexander lord z , Matin_Mafia , connor77 , Painkiller , mehrab23 , GOD OF JUMP , HOSEIN_WOLF , Man V To 
19 مرداد 1397 ساعت 00:50:03 (11 روز پيش)
ParsaH
173The Hacker

احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps4  wii 
ParsaH273 

همچنین آقای کسری کریمی اصل...

من شما و آقای ربیعی رو اون موقع ها که مقاله مینوشتم و از راهنماییاتون بهره میبردم مثل مشاور و حتی دوست خودم میدونستم و الانم میدونم

به عنوان یه کاربر عادی بهتون میگم از شما بعیده که اینقد سیستم انتخاب منتقد و نویسندتون ضعیفه... راستش رو بخواید نویسنده هایی که سه چهار سال پیش انتخاب میکردید کجا و این نویسنده هایی متعصب و فاقد هرگونه تجربه کجا

آقای کریمی اصل خطابم به شماست... به نظر شما آیا کسی که با سبک خاصی حال نمیکنه و نمیتونه ارتباط برقرار کنه و بره تو اتمسفر بازی غرق بشه باید بشه منتقد چنین بازی هایی؟ آیا همین منتقد باید به یه سری بازی هایی که حتی ارزش نقد ندارن نمره 9 بده؟ آیا منتقد بازی باید بیاد منتقد سینما باشه؟

اگرچه درسته سلیقه باید در نقد لحاظ بشه اما سلیقه کسی که کلا نمیتونه با بازی هم حال کنه باید لحاظ شه؟؟ 

ایده "نویسندگان مستثل" رو برداشتید و اتکا کردید فقط به نویسندگان سایت... در حالی که نوشته خیلی از کاربرای دیگه(البته به غیر من) از نویسندگان اصلی سایت بهتر جلوه میکنه... آیا این به عدالتی نیست؟

چرا سیستم فراخوانتون اینقد ضعیف کار میکنه؟ چرا کسی پاسخگو نیست؟

صادقانه از شما میپرسم آیا فکر میکنید با وجود برخی نقد ها و نویسنده ها که واقعا ضعیفن میتونید رویای چند ساله خودتون که همون جهانی شدن سایت هست رو عملی کنید؟

آیا حس نمیکنید تگ تحریریه دادن به یه سریا از سر دوستی و همسایگی و فلان (اسم نمیبرم) یه جورایی ظلمه؟

لطفا اگر تونستید به این سوالات جواب بدید

از دوستان دیگه هم میخوام که اگر موردی و اعتراضی در این زمینه ها دارن همین جا اعلام کنن...

<html ></html>
ParsaH آفلاین
 نقل قول 
10 کاربر از ParsaH بابت این پست تشکر کرده اند.
SPONG BOB , Menzo , ammiin , BEHZAD WESKER , alexander lord z , Matin_Mafia , connor77 , Painkiller , mehrab23 , GOD OF JUMP 

19 مرداد 1397 ساعت 08:36:51 (11 روز پيش)
BEHZAD WESKER

تشکر کرده: 124
 ps4  xbox1 
behzad_wesker 

والا من تنها انتقادی که دارم این هست که عشقم سینا جان تلگرامشون را باز کنن و نگذارن خاک بخوره!

BEHZAD WESKER آفلاین
 نقل قول 
4 کاربر از BEHZAD WESKER بابت این پست تشکر کرده اند.
Menzo , ParsaH , Matin_Mafia , Painkiller 

19 مرداد 1397 ساعت 12:29:31 (11 روز پيش)
Menzo
Remedy Is #1

تشکر کرده: 214
احساس امروزم:
زود رنج

pc  ps3  x360  xbox1 
HideMind 
WolfNight19 

با دوست عزیز ایجاد کننده تاپیک موافقم در مواردی، به طور کلی فضای سایت یک فضای رفع تکلیف هست و حتی پویایی گذشته رو هم نداره نویسنده های جدید هم شدیداً از فقدان دانش و اندکی فرهیختگی رنج می برند، صنعت بازی های رایانه ای وامدار هنر و تکنولوژی هست و وقتی شما نویسنده یه سایت خبری در این حوزه هستی علاوه بر دانش در دو موضوعی که اشاره کردم اخلاق و فرهیختگی حوزه نشر و خبر رو هم باید داشته باشی و برخی دوستان در مورد اخلاقشون که اصلاً چیزی نگم بهتره در مورد دانش هم گوگل ترنسلیت رو خدا براشون حفظ کنه .

#HUNTtheTRUTH

Menzo آفلاین
 نقل قول 
6 کاربر از Menzo بابت این پست تشکر کرده اند.
BAHRAM GOOR , soroush73 , ParsaH , BEHZAD WESKER , Matin_Mafia , Painkiller 

19 مرداد 1397 ساعت 12:50:24 (11 روز پيش)
BAHRAM GOOR

تشکر کرده: 1220
 pc 

از وقتی اینستاگرام و تلگرام و شبکه های اجتماعی موبایلی اومدن وبلاگ ها متروکه شدن سایت ها متروکه شدن

امضای پویای پردیس گیم

BAHRAM GOOR آنلاین
 نقل قول  وبلاگ 
5 کاربر از BAHRAM GOOR بابت این پست تشکر کرده اند.
ParsaH , Menzo , Legend Killer , Matin_Mafia , Painkiller 

19 مرداد 1397 ساعت 12:51:49 (11 روز پيش)
Puppetmaster
Master of Puppets

تشکر کرده: 11
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4  x360  xbox1 
officialmt75 
officialmt75 

مشکل اصلی شما منم که از همون اول با بنده سر دعوا داشتی. نمی دونم چه کاری کردم که شما این قدر از من متنفری ولی از همون کار ندونسته به شدت لذت می برم.

Puppetmaster آنلاین
 نقل قول 
2 کاربر از Puppetmaster بابت این پست تشکر کرده اند.
ninjask , eb1381 

19 مرداد 1397 ساعت 12:51:55 (11 روز پيش)
ammiin
Sup Bro :D

تشکر کرده: 301
احساس امروزم:
غافلگیر

pc  iphone 

حتما و کاملا با نظرات و ایجاد این تاپیک موافقم !

سایت یه روند بسیار بدی و نزولی رو داره طی میکنه !

میتونیم قستمی از این رو بذاریم سر شبکه های مجازی چرا که با وارد شدن این شبکه ها گیمر ها و کلا مردم به این سمت روانه شدند ؛ در 3 4 یا 5 سال اخیر چون بیشتر بچه ها هنوز پردیس رو مثل خونه دوم خودشون میدونستن و خیلیا کارشون بازدید و پیگیری سایت بود مدیران و همه دست اندر کاران سایت مجبور بودن

با دقت بیشتری ریت به اعضا اهدا کنند  و همچنین پاسخگویی دقیق تر و ... بودند !

بخشی از این قضیه رو هم میشه رو وضع موجود گذاشت ؛ وضع جامعه و ... که حالا واردش نشیم بهتره !!..

خلاصه که همه چی دست به دست هم داده که سایت یه روند نزولی رو طی کنه اما اما نکته مهم اینجاست 

متاسفانه کسایی که در سایت به عنوان مدیر یا هرچی فعالیت میکنند اصلا در قبالش احساس مسءولیتی نمیکنن !

به قول دوستمون سایت شده یه فضای رفع کتی ! 

ولی در کل نظر من اینه که این اشتباه که همه چی رو بندازیم گردن سایت مدیران و تحریریه و ..

اگه میخوایم که سایت مثل قدیم شه نیازمند همکاری من و شما و همه اعضا ! که بتونیم در هر نوعی چه وبلاگ چه تحریریه اگر کمکی از دستمون بر میاد انجام بدیم ! 

شما فرض کنید آقای x رو اخراج کردید ! بعدش چی ؟ باید کسی باشه که به جای اون آقا و بهتر از ایشون مطلب بنویسه ؟ پس یه ذره واقع بین تر و جدی تر بدون هیچ عصبانیتی و تعصبی رو این بحث نگاه کنیم !

به امید روزای بهتر ..

:  Tanha Kesi Ke To Zamine Producing Music Electronic To IraN Ghaboolesh Daram 

ammiin آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
5 کاربر از ammiin بابت این پست تشکر کرده اند.
ParsaH , Masood 92 , Menzo , Matin_Mafia , Painkiller 

19 مرداد 1397 ساعت 13:29:18 (11 روز پيش)
hissssssboy
♫♪.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.♫♪

تشکر کرده: 1577
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4  iphone 
hissssssboy 

سایت نابود شده دوستان عزیز یادش بخیر یه زمانی انقدر تاپ بود که کسی به سایت همسایه نگاه نمیکرد

بعدش یه سری تغییرات ایجاد شد در دو تا سایت یکی تغییر اینجوری که کلا میزنه سایت به این با سابقه ای رو میپاشونه یکی هم مثل اونا از بیخ مدیریت و همه چیشون تغییر میکنه سایتشون یهو هزار پله میوفته جلو

از پردیس وضع سایت اینقدر خرابه یارو سمساری باز کرده کالای دست دومشو میاد میفروشه هیچ کس هم رسیدگی نمیکنه

مرسی از کسی که این تاپیک رو ساخت حرف دلمون رو بیایم بزنیم 

hissssssboy آفلاین
 نقل قول 
4 کاربر از hissssssboy بابت این پست تشکر کرده اند.
ParsaH , alexander lord z , Matin_Mafia , Painkiller 

19 مرداد 1397 ساعت 13:35:57 (11 روز پيش)
ParsaH
173The Hacker

احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps4  wii 
ParsaH273 

Puppetmaster نوشته:
مشکل اصلی شما منم که از همون اول با بنده سر دعوا داشتی. نمی دونم چه کاری کردم که شما این قدر از من متنفری ولی از همون کار ندونسته به شدت لذت می برم.

بنده اصلا شما رو نویسنده حساب نمیکنم چه برسه به اینکه بخوام با شما دعوا کنم اینکه حوصلت سر رفته دشمن فرضی و نمادی مثل بت از من درست کردی مشکل من نیست برو از همون کار "ندونسته ات" لذت ببر واقعا فکر کردی اینقد بیکار تشریف دارم بیام یه حجمی از سرور سایت رو بگیرم فقط به خاطر اینکه تنفرم رو نسبت به تو نشون بدم؟
نویسنده هایی بی تجربه و فاقد هرگونه علمی نسبت به نویسندگی مثل شما تازه یه درصد از مشکلات سایتن (البته بلا نسبت بعضیا) مشکلات دیگه هم هستن...

<html ></html>
ParsaH آفلاین
 نقل قول 
3 کاربر از ParsaH بابت این پست تشکر کرده اند.
BEHZAD WESKER , connor77 , MAN U 

19 مرداد 1397 ساعت 13:42:50 (11 روز پيش)
ParsaH
173The Hacker

احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps4  wii 
ParsaH273 

ammiin نوشته:
حتما و کاملا با نظرات و ایجاد این تاپیک موافقم !
سایت یه روند بسیار بدی و نزولی رو داره طی میکنه !
میتونیم قستمی از این رو بذاریم سر شبکه های مجازی چرا که با وارد شدن این شبکه ها گیمر ها و کلا مردم به این سمت روانه شدند ؛ در 3 4 یا 5 سال اخیر چون بیشتر بچه ها هنوز پردیس رو مثل خونه دوم خودشون میدونستن و خیلیا کارشون بازدید و پیگیری سایت بود مدیران و همه دست اندر کاران سایت مجبور بودن
با دقت بیشتری ریت به اعضا اهدا کنند  و همچنین پاسخگویی دقیق تر و ... بودند !
بخشی از این قضیه رو هم میشه رو وضع موجود گذاشت ؛ وضع جامعه و ... که حالا واردش نشیم بهتره !!..
خلاصه که همه چی دست به دست هم داده که سایت یه روند نزولی رو طی کنه اما اما نکته مهم اینجاست 
متاسفانه کسایی که در سایت به عنوان مدیر یا هرچی فعالیت میکنند اصلا در قبالش احساس مسءولیتی نمیکنن !
به قول دوستمون سایت شده یه فضای رفع کتی ! 
ولی در کل نظر من اینه که این اشتباه که همه چی رو بندازیم گردن سایت مدیران و تحریریه و ..
اگه میخوایم که سایت مثل قدیم شه نیازمند همکاری من و شما و همه اعضا ! که بتونیم در هر نوعی چه وبلاگ چه تحریریه اگر کمکی از دستمون بر میاد انجام بدیم ! 
شما فرض کنید آقای x رو اخراج کردید ! بعدش چی ؟ باید کسی باشه که به جای اون آقا و بهتر از ایشون مطلب بنویسه ؟ پس یه ذره واقع بین تر و جدی تر بدون هیچ عصبانیتی و تعصبی رو این بحث نگاه کنیم !
به امید روزای بهتر ..

من کاملا با شما موافقم دوست عزیز بنده هم قصدم این نبود که تمام تقصیرات رو بندازم گردن مسئولین اصلی این مشکلات تمام از سیستم فوق العاده ضعیف فراخوان ها و ... به وجود اومده که یه عده بی لیاقت اومدن نشستن سر پست... من خودم کمکی باشه حتما میکنم ولی همین بی لیاقت ها دستمون رو از پشت میبندن و مجبوریم برای یاری سایت فقط سینه خیز بریم و خودمونو عذاب بدیم... اخراج یک سری از افراد نالایق مطمئنا کمک میکنه تا دفعه بعد سیستم پذیرش افراد با دقت و سخت گیری بیشتری انجام بشه 

<html ></html>
ParsaH آفلاین
 نقل قول 
5 کاربر از ParsaH بابت این پست تشکر کرده اند.
ammiin , BEHZAD WESKER , Menzo , Matin_Mafia , connor77