موضوع: انتقال دیتا به ps4 بدون نیاز به مودم

فروش گیفت کارت
کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
24 مرداد 1397 ساعت 12:36:16 (488 روز پيش)
mohammad_kheiry17
تشکر کرده: 162
 انتقال دیتا به ps4 بدون نیاز به مودم

دوستان سلام
تو این تاپیک نحوه انتقال دیتا به ps4 با نرم افزار psx رو بهتون آموزش میدم.
لازم به ذکر این روش برای کسانی که مودم دارن و یا ندارند کابرد داره و موجب این میشه که سرعت انتقال دیتا نسبت به حالت کابل لن معمولی بیشتر هم بشه.

خب وسایل مورد نیاز:
۱. یک عدد گوشی همراه با قابلت 3g یا 4g یا بالاتر
۲. امکان اشتراک اینترنت گوشی توسط کابل usb (هات اسپات)
۳.یک عدد کابل لن هرچی کیفیت بشتر باشه بهتر

حالا آموزش:
در ابتدا نت گوشی رو روشن کنید و گوشی رو جایی قرار بدید که نت قوی داشته باشه 
بعد بوسیله کابل usb گوشی رو به رایانه وصل کنید
از داخل تنظیمات گوشی قابلیت هات اسپات رو روشن کنید(اگه نامفهوم بود بگید بیشتر توضیح میدم احتمالا همه بلدید)
حالا اگه درست کارا رو انجام داده باشید باید رایانه به نت وصل شده باشه(دلیل اینکه میگم رایانه اینه که مهم نیست کامپیوتر خانگی باشه یا لب تاپ)
گوشی رو به حال خودش رها کنید و برید سراغ کابل لن
حالا رایانه رو بوسیله کابل LAN به ps4 وصل کنید 
از طریق کنترل پانل و قسمت Network sharing نت کامپیوتر رو روی تمامی اتصالات که معمولا همون به دونه کابل لن هست share کنید(آموزش کامل در ادامه)
حالا برنامه psx رو باز کنید و آی پی برانامه رو یادداشت کنید ولی برنامه رو اجرا نکنید
از داخل کنسول اتصال اینترنت رو روی کابل lan تنظیم کنید و تا قسمت پروکسی همه چیز رو روی اتومات بذارید تو قسمت پروکسی آی پی یادداشت شده رو وارد کنید پورت هم ۸۰۸۰ بعد اوکی کنید 
حالا نرم افزار رو اجرا کنید و تست کانکشن رو از کنسول بزنید
اگه همه چیز درست انجام شده باشه میبینید که سرعت دانلود و اپلود نسبت به حالت قبل خیلی بیشتر شده من با نت 3g بازی ۳۰ گیگابایتی رو حدود ۱۱ دقیقه ریختم ولی سرعت بیشتر هم امکان پذیره بسته به اینکه نت گوشی قوی باشه و کابل لن هم کیفیتش بالا باشه.
برای نحوه استفاده از برنامه psx هم  انجمن رو بخونید همه چیز رو طبق همون روال قبل انجام بدید.
سوالی چیزی بود درخدمتم.

صبح را غنیمت بشمار

زیرا هر صبحی که بیدار میشوی تولدی دوبارست

و در هر تولد فرصتی برای سازندگی داری

mohammad_kheiry17 آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از mohammad_kheiry17 بابت این پست تشکر کرده است.
SPONG BOB 
26 مرداد 1397 ساعت 10:43:14 (486 روز پيش)
SPONG BOB
greatR

تشکر کرده: 481
 pc  x360  ps2 

اول من یه تشکری بکنم از رفیقمون، بعد اینکه روشت رو امتحان کردم، جواب میده. ولی من باز همون مشکل قبل رو برای انتقال دادن دارم، سرعت بیشتر از 10 مگ نمیشه. نمیدونم چطور.. کابل LAN هم راستش تشخیص نمیدم مدل خوبیه یا بدیه، فقط میدونم زرد رنگه و هیچ اطلاعاتی هم روش نیست. نتم هم 4g ایرانسله. باز اگه چیزی به فکرت می رسه ممنون میشم بگی.. مثلاً چطور تشخیص بدم کابلم چیه یا راه دیگه ای واسه افزایش سرعت انتقال

SPONG BOB آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از SPONG BOB بابت این پست تشکر کرده است.
mohammad_kheiry17 

13 شهريور 1397 ساعت 08:50:37 (468 روز پيش)
hoseeinnkh
تشکر کرده: 6

mohammad_kheiry17 نوشته:
دوستان سلام
لازم به ذکر این روش برای کسانی که مودم دارن و یا ندارند کابرد داره و موجب این میشه که سرعت انتقال دیتا نسبت به حالت کابل لن معمولی بیشتر هم بشه.

خب وسایل مورد نیاز:

حالا آموزش:
از داخل تنظیمات گوشی قابلیت هات اسپات رو روشن کنید(اگه نامفهوم بود بگید بیشتر توضیح میدم احتمالا همه بلدید)
حالا اگه درست کارا رو انجام داده باشید باید رایانه به نت وصل شده باشه(دلیل اینکه میگم رایانه اینه که مهم نیست کامپیوتر خانگی باشه یا لب تاپ)
از طریق کنترل پانل و قسمت Network sharing نت کامپیوتر رو روی تمامی اتصالات که معمولا همون به دونه کابل لن هست share کنید(آموزش کامل در ادامه)
حالا برنامه psx رو باز کنید و آی پی برانامه رو یادداشت کنید ولی برنامه رو اجرا نکنید
از داخل کنسول اتصال اینترنت رو روی کابل lan تنظیم کنید و تا قسمت پروکسی همه چیز رو روی اتومات بذارید تو قسمت پروکسی آی پی یادداشت شده رو وارد کنید پورت هم ۸۰۸۰ بعد اوکی کنید 
اگه همه چیز درست انجام شده باشه میبینید که سرعت دانلود و اپلود نسبت به حالت قبل خیلی بیشتر شده من با نت 3g بازی ۳۰ گیگابایتی رو حدود ۱۱ دقیقه ریختم ولی سرعت بیشتر هم امکان پذیره بسته به اینکه نت گوشی قوی باشه و کابل لن هم کیفیتش بالا باشه.
برای نحوه استفاده از برنامه psx هم  انجمن رو بخونید همه چیز رو طبق همون روال قبل انجام بدید.
سوالی چیزی بود درخدمتم.

مگه سرعت انتقال کنسول به نت بستگی داره ایا
hoseeinnkh آفلاین
 نقل قول 

9 مهر 1398 ساعت 15:02:36 (67 روز پيش)
alibabaei
تشکر کرده: 0

mohammad_kheiry17 نوشته:
دوستان سلام

خب وسایل مورد نیاز:

حالا آموزش:
سوالی چیزی بود درخدمتم.

من از راه حل شما جواب گرفتم
ممنونم ازتون

خرید روسری
صندلی رستوران
درب ضد سرقت
درب چوبی
alibabaei آفلاین
 نقل قول 

5 آذر 1398 ساعت 08:21:18 (11 روز پيش)
MAN U

تشکر کرده: 509
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4 
invincible993 & Kakarot7293 

من هر کاری میکنم بعد از اینکه چند گیگ اتنقال میده به صورت خودکار از اینترنت دانلود میکنه و دیگه اصلا نمیشه باقی دیتا رو از pc انتقال داد. کسی میدونه دلیلش چیه ؟

امضای پویای پردیس گیم

MAN U آفلاین
 نقل قول 

10 آذر 1398 ساعت 09:18:48 (5 روز پيش)
holder
تشکر کرده: 0

MAN U نوشته:
من هر کاری میکنم بعد از اینکه چند گیگ اتنقال میده به صورت خودکار از اینترنت دانلود میکنه و دیگه اصلا نمیشه باقی دیتا رو از pc انتقال داد. کسی میدونه دلیلش چیه ؟

احتمالا سیستم عاملش اول باید بروز بشه دوست عزیز.شایدم اشتباهه دوستان تصحیح کنن لطفا
فول البوم رضا بهرام  دانلود ویدیو از یوتیوب دانلود اهنگ جدید دیلیت اکانت تلگرام فول البوم مهراد جم حذف اکانت اینستاگرام

holder آفلاین
 نقل قول 
1 کاربر از holder بابت این پست تشکر کرده است.
MAN U