نماوا

موضوع: زیادی تلخ وارد نشید به نفعتونه

برو به صفحه از 2

گیمر باش !
فروش گیفت کارت
28 مرداد 1397 ساعت 04:04:05 (65 روز پيش)
NYPD
گدشته=آینه شکسته

تشکر کرده: 78
احساس امروزم:

pc  ps2 
 زیادی تلخ وارد نشید به نفعتونه

سلام

الان که دارم این تاپیک رو مینویسم ساعت چهار و نیم صبح هست خسته و درمونده با تمام افکاری که دنیامو پر کرده

من سال 89 یا بهتر بگم دوم راهنمایی بود که با پردیس گیم آشنا شدم تازه کامپیوتر شخصی در اختیارم بود ولی نتم دایل آپ بود وقتی میدیدم تو یه سایتی مثلا اطلاعات بازی رو تو یه بلوک نشون میداده ذوق زده میشدم عشق من به گیم در کنار پردیس و هر دوهفته یبار دنیای بازی خریدن بیشتر میشد شایدم هرازگاهی که پولامو جمع کنم بازی رایانه بخرم راستش اونروزا دنیاخیلی شیرین بود با نت هرچند مزخرفم یه تریلر یا هرچیزی که دان میکردم با شور و اشتیاق منتظرش بودم یادمه شاید نزدیک صد بار تریلر مکس پین با گویندگی یکی از اعضای سایت رو دیدم یا تریلر جی تی ای با زیر نویس که وقتی مایکل میگفت u have to take ****s done ترجمه شده بود باید ترتیب اشغالا رو بدی و حالا این ترجمه مضحک هم برام دوست داشتنیه

گیم بمن خیلی چیزا داد بخاطر گیم با دونفر دوست شدم که یکیشون هنوزم بعد از 8 - 9 سال دوست صمیمیه اما دنیا قرار نبود همیشه اینطور شیرین باشه هرگز فراموش نمیکنم انتظار های شیرینی که برای مکس پین کشیدم روز شمار پردیس رو که هرروز چک میکردم خیلی اتقافای تلخ برام افتاد از سال 92 به بعد زندگیم خیلی عجیب غریب شد علاوه براون نمیدونم چرا یک یک علایقم تو دنیای بیرونی هم مردن همه چیز عجیب تغییر کرد خیلی بده که دنیات چنتا خاطره و مرور هزار بارشون باشه

شاید تنها ارزوم اینه که حالم مثل اون دورانی باشه که تو سرویس مدرسه راجع به mw3 حرف میزدیم همونقدر سرخوش...همونقدر بی دغدغه...اما نیست و من هرروز شکسته تر از دیروز میشم...سخته همه چیزو ببازی هرچیزی که دوست داشتی جلوی چشمات از بین بره حتی علایقام مثل بسته شدن دنیای بازی مثل سوت و کور شدن پردیس مثل نبودن اثاری دیوونه کننده مثل re4 یا mw3 لعنت به این دنیای بتل رویالی!

راستش خیلی داغونم زندگیم خیلی سخت شده...یاد اون روزا بخیر..دنیا عوض شد اما من نتونستم تغییر کنم شاید اشتباه از من بوده...ببخشید بابت این ناله نامه...دنیاتون به قشنگی دنیای ریمن لجندز!

AND DAY OF THE DAYZ...

NYPD آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
8 کاربر از NYPD بابت این پست تشکر کرده اند.
amfz , Amsterdam , AMIR ARYA , S  H , 10100 , Max PayneX7 , HAMiD67S , amirreza 2020 
28 مرداد 1397 ساعت 15:30:46 (65 روز پيش)
T4T NikePRoMOD
TheM3RAJ

تشکر کرده: 3
احساس امروزم:
مریضم

pc  ps2  ps3  ps4  x360  xbox1  iphone 

ای باوا باز میان تاپیک میزنن میگم چرا پردیس اینجوری شده داداش این تاپیکی که شما زدی جاش تو وبلاگ نه صفحه فروم هرکسی احساسی که یه دفه بهش دست میده نمیره تاپیک بزنه اینجوری باشه هر زو باید 100 میلیون تاپیک در مورد احساس مردم ببینیم

T4T NikePRoMOD آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

28 مرداد 1397 ساعت 16:37:24 (65 روز پيش)
gta2013

تشکر کرده: 58
 xbox1 
ghost of ni9ht 

داداش حق داره خو خداوکیلی من خیلی دلم واس اون روزای پردیس تنگ شده خیلی

یادش بخیر اون موقع تازه آقای قیومی مدیر شده بودن

ی کلیپم ساخته بودن از اتاقشون واقعا حیفه 

gta2013 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از gta2013 بابت این پست تشکر کرده است.
amfz 

28 مرداد 1397 ساعت 17:34:40 (65 روز پيش)
BEHZAD WESKER

تشکر کرده: 124
 ps4  xbox1 
behzad_wesker 

اقا حالا این مسئولان سایت باید چیکار کنند؟!مشکل پردیس نیست!مشکل شرایط نامناسب زندگی هست!این شرایط روی فعالیت های همه ی عزیزان تاثیر گذاشته است!

من خودم با سینا جان ربیعی ارتباط داشتم و میدونم تو چه شرایطی هست!

ان ها هم مثل ما ادم هستند!وقتی من حالش را ندارم برای اویل ویتین دو تاپیک بزنم!قطعا اقای وای هم حالش را نداره برای دث استرندینگ تاپیک بزنه!

موضوع خیلی سادس!

اینکه ما الان رزیدنت 4 نداریم و باید ناراحت باشیم!خب ژاپنی ها هم این مساله را میدونند!اما چرا ان ها هی به گذشته نمیرن!چون شرایط روحی و روانی که یک بخشیش متاثر از شرایط اقتصادی هست در وضعیت عالی هست براشون.به همین خاطر خیلی به گذشته ها نمیرن!

وقتی ادم ناراحت هست هی به گذشته ها میره.چون احساس میکنه در اینده نمیتونه ان خوشی های قبل را ببینه!

البته با جهت گیری بد صنعت بازی موافقم.ایشالا درست میشه

BEHZAD WESKER آفلاین
 نقل قول 
4 کاربر از BEHZAD WESKER بابت این پست تشکر کرده اند.
amfz , Legend Killer , Max PayneX7 , Ali Driver 

28 مرداد 1397 ساعت 18:18:11 (64 روز پيش)
please do that
تشکر کرده: 76

فقط بگم بر باعث و بانی اون کسی که بخواد گیمو که یه تفریح سالمه رو از ما بگیره لعنت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

please do that آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
2 کاربر از please do that بابت این پست تشکر کرده اند.
Amsterdam , amfz 

28 مرداد 1397 ساعت 20:40:19 (64 روز پيش)
gta2013

تشکر کرده: 58
 xbox1 
ghost of ni9ht 

BEHZAD WESKER نوشته:
اقا حالا این مسئولان سایت باید چیکار کنند؟!مشکل پردیس نیست!مشکل شرایط نامناسب زندگی هست!این شرایط روی فعالیت های همه ی عزیزان تاثیر گذاشته است!

ان ها هم مثل ما ادم هستند!وقتی من حالش را ندارم برای اویل ویتین دو تاپیک بزنم!قطعا اقای وای هم حالش را نداره برای دث استرندینگ تاپیک بزنه!

موضوع خیلی سادس!

اینکه ما الان رزیدنت 4 نداریم و باید ناراحت باشیم!خب ژاپنی ها هم این مساله را میدونند!اما چرا ان ها هی به گذشته نمیرن!چون شرایط روحی و روانی که یک بخشیش متاثر از شرایط اقتصادی هست در وضعیت عالی هست براشون.به همین خاطر خیلی به گذشته ها نمیرن!

وقتی ادم ناراحت هست هی به گذشته ها میره.چون احساس میکنه در اینده نمیتونه ان خوشی های قبل را ببینه!

داداش من قصد بدی ندارم فقط شما کافیه ی سری به سایت همسایه بزنی هنوز که هنوزه تو اوجه و با اقتدار بدون هیچ افتی ولی متسفانه پردیس به شدت افت کرده
gta2013 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از gta2013 بابت این پست تشکر کرده است.
amfz 

29 مرداد 1397 ساعت 08:23:47 (64 روز پيش)
BEHZAD WESKER

تشکر کرده: 124
 ps4  xbox1 
behzad_wesker 

gta2013 نوشته:

BEHZAD WESKER نوشته:

موضوع خیلی سادس!

داداش من قصد بدی ندارم فقط شما کافیه ی سری به سایت همسایه بزنی هنوز که هنوزه تو اوجه و با اقتدار بدون هیچ افتی ولی متسفانه پردیس به شدت افت کرده

کدوم سایت؟!اسم بیار.
BEHZAD WESKER آفلاین
 نقل قول 

29 مرداد 1397 ساعت 16:39:49 (64 روز پيش)
AMIR ARYA
red dead is hear :D

تشکر کرده: 956
احساس امروزم:
زود رنج

pc  ps2  ps4  x360  psp  iphone  psvita 
darkface24 

واقعا یاد پردیس اون روزا بخیر

AMIR ARYA آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

30 مرداد 1397 ساعت 12:47:07 (63 روز پيش)
hissssssboy
♫♪.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.♫♪

تشکر کرده: 1577
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4  iphone 
hissssssboy 

بیخیال دیگه پیش اومده

hissssssboy آفلاین
 نقل قول 

31 مرداد 1397 ساعت 07:39:44 (62 روز پيش)
Jin_kazama
چون میگذرد غمی نیست

تشکر کرده: 10024
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps2 

چون میگذرد غمی نیست

ps2 کنسولي کم نظير                                       pc بي نظير با بازي هاي فراوان

قبل از هر چيزي قوانين استفاده از سايت پرديس گيم را مطالعه فرماييد.

Jin_kazama آفلاین
 نقل قول  وبلاگ