نماوا

MSI

دیجی ااکانت

موضوع: بازی تحت شبکه LAN-Multiplayer

ایده پرداز ژوبین (چارخونه)
فروش گیفت کارت
تلگرام pardisgame
8 شهريور 1397 ساعت 15:27:16 (21 روز پيش)
alexdel2014

تشکر کرده: 0
احساس امروزم:
خوشحال

pc  ps3  ps4  xbox1 
 بازی تحت شبکه LAN-Multiplayer

فروش بازی Call of Duty و تحت شبکه LAN-مخصوص گیم نت ها

سلام. چند عدد بازی تحت شبکه LAN و مولتی پلیر برای فروش قرار دادم.با این نسخه از بازی میتونید با لپ تاپ یا کامپیوتر به صورت شبکه با یک دیگر بدون نیاز به اینترنت بازی کنید.

بازی های تحت شبکه شامل Call of Duty Black Ops1-Call of duty Modern Warfare 2 و بازی نایاب Far Cry1 که بازی فوق العاده جذابیه. به همون اندازه که شما قبلا Counter Strike 1.6 بازی می کردین.

بازی Call of Duty Black Ops1 هم میتونید به صورت مولتی پلیر بازی کنید و هم میتونید بخش زامبی رو به صورت تک نفره و چهار نفره انجام بدید.در بخش کمبت ترینینگ میتونید حتی از Bots ها هم توی بازیتون استفاده کنید که پس از کشتن اونها Rank بازیتون هم ارتقا میده.در بخش Zombie بازی معروف ترین مپ های بازی از جمله Moon و Shi no Numa.هم توی این بازی حظور داره.

اگر هم دنبال بازی مولتی پلیر انلاین هستید میتونید Battlefield Bad Company2 رو به صورت انلاین بازی کنید.این یه نسخه کامل 3DVD هست که توی بازار فقط 2DVD یافت میشه.( نسخه به همراه تمام DLC ها.)

اگر پلازمستر Cod Modern Warfare2 هنوز فعال باشه میتونید بازیو بدون هیچ دردسری از طریق اموزش انلاین بازی کردن بازیتون رو اپدیت کنید و به انجام بازی انلاین بپردازید

Cod Modern Warfare2: سی و پنج تومان. 

Cod Black Ops1: چهل تومان

Far Cry1: ده تومان

Battlefield Bad Company 2 Online Full Game: بیست تومان  (شامل دو بخش Modern and Vietnam)

توجه: هیچ کدام یک از بازی ها ارسال  نداریم.بعد از خرید، بازی مورد نظر براتون اپلود میشه و شما اونو دانلود می کنید.

در ادامه من تریلری از بازی مربوط به بخش Zombie مپ  Moon که برای Black Ops1 معرفی شده بوده قبلا، اپلودش کردم که توی بازی من هم وجود داره. میتونید ببینید. تریلر+ تصاویری از بازی ها رو ببینید. لینک:

http://uplod.ir/ktd3xslv06jo/COD_BO1_ZM.mp4.htm

Cod Bo-1

cod-bo2

pic-3

pic4

pic-5

pic7

pic8

pic13

pic-14

یک عدد اکانت قانونی PS4 هم موجوده که داخلش بازی Driveclub+Seasson Pass وجود داره.حتی خودروهای اضافه هم خریداری شده مثل خودرو فراری. به قیمت 3 دلار.

فقط متعسفانه تاریخ تولد اکانت ندارمش. این اکانت مال 3 سال پیشه.بعد از خرید ایمیل و پسورد تقدیمتون میشه.با این گرونی خریدن چنین بازی ای با سیزن پس به صورت دیجیتالی با گیفت کارت سیصدو خورده ای تومن در میاد.

قیمت اکانت بازی: هفتاد تومان 

Account Driveclub-1

میشه گفت گرافیک این بازی فوق العاده هست. بین تمام بازی هایی که من تا الان دیده ام مثل گرندتوریسمو-فورزا-نیدفور اسپید و غیره... فقط از لحاظ گرافیکی میتونم بگم این بازی خیلی واقعی ساختنش. مخصوصا رانندگی توی بازی.

کسی قصد خرید داشت میتونه به این شماره توی تلگرام پیام بده: 09164879505

alexdel2014 آفلاین
 نقل قول