موضوع: پردیس گیمو ترک نکنید

برو به صفحه از 11

کانال اینستاگرام پردیس گیم
کانال تلگرام پردیس گیم
10 آبان 1399 ساعت 12:07:16 (24 روز پيش)
SEHSANHS
تشکر کرده: 11
 پردیس گیمو ترک نکنید

با اینکه پردیس گیم دیگه فعال نیستو دو روزه هیچ پستی نزاشته ولی سایتو ترک نکنین. ممکنه یه روزی دو باره نویسنده ها فعال تر بشن ولی اگه الان برین اون روز هیچ وقت نمیاد. درسته که دیگه نمیشه اخبارو از اینجا دنبال کرد ولی میتونین در کنار یه سایت دیگه به پردیس گیمم سر بزنین. نویسنده ها هم اگه تلاش کنن و روزی چهار تا خبر بزارن بازدید سایت صددرصد میره بالاتر. نمیدونم چرا بعضی نویسنده ها اصلا تلاشی برای خبر گذاشتن نمیکنن. بعضیا هم فقط سه روز میان و بعدش کلا میرن. ترجمه ی چهار تا خبر تو یه روز زیادم سخ نیس. فقط باید خود نویسنده ها بخوان که فعال باشن. کاربر ها هم هر وقت تونستن به سایت سر بزنن تا بازدیدش بره بالاتر. فقط یادتون باشه سایتو ترک نکنین و ازش بازدید داشته باشین.

SEHSANHS آنلاین
 نقل قول 
6 کاربر از SEHSANHS بابت این پست تشکر کرده اند.
Number 2 , Dante61Respawned , telegram , leon6 , Esi Sartala , Amin_Evil_Dead 
10 آبان 1399 ساعت 13:21:15 (24 روز پيش)
hissssssboy
♫♪.ılılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılılı.♫♪

تشکر کرده: 1579
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps4  iphone 
hissssssboy 

SEHSANHS نوشته:
با اینکه پردیس گیم دیگه فعال نیستو دو روزه هیچ پستی نزاشته ولی سایتو ترک نکنین. ممکنه یه روزی دو باره نویسنده ها فعال تر بشن ولی اگه الان برین اون روز هیچ وقت نمیاد. درسته که دیگه نمیشه اخبارو از اینجا دنبال کرد ولی میتونین در کنار یه سایت دیگه به پردیس گیمم سر بزنین. نویسنده ها هم اگه تلاش کنن و روزی چهار تا خبر بزارن بازدید سایت صددرصد میره بالاتر. نمیدونم چرا بعضی نویسنده ها اصلا تلاشی برای خبر گذاشتن نمیکنن. بعضیا هم فقط سه روز میان و بعدش کلا میرن. ترجمه ی چهار تا خبر تو یه روز زیادم سخ نیس. فقط باید خود نویسنده ها بخوان که فعال باشن. کاربر ها هم هر وقت تونستن به سایت سر بزنن تا بازدیدش بره بالاتر. فقط یادتون باشه سایتو ترک نکنین و ازش بازدید داشته باشین.

ولش دیگه کسی سر نمیزنه امید نداشته باش حیف شد واقعا

hissssssboy آفلاین
 نقل قول 
3 کاربر از hissssssboy بابت این پست تشکر کرده اند.
abt15 , Number 2 , connor77 

10 آبان 1399 ساعت 13:26:15 (24 روز پيش)
abt15

تشکر کرده: 21
احساس امروزم:
حالم بده

pc  ps2  ps3  ps4 

تقریبا میشه گفت همه چیز برای پردیس گیم تموم شده...مدیریت خیلی وقت هست که سایت رو رها کرده..کاربرها هم بالای ۹۰ درصدشون رفتند و فکر نکنم دیگه برگردن...احتمالا به همین زودیها هم سرور سایت shut down بشه و پردیس‌گیم به خاطرات بپیونده...دیگه امیدی نیست حقیقتا

abt15 آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

10 آبان 1399 ساعت 13:43:23 (24 روز پيش)
SEHSANHS

اگه خود خبرنگارا بخوان میشه. ولی متاسفانه اونا هم فعالیت نمیکنن. فقط یکی دو تاشون خبر میزارن. اگه کل خبرنگارا که پنج شیش نفری میشن فعالیت کنن میشه تا حدودی سایتو زنده نگه داشت

SEHSANHS آنلاین
 نقل قول 

10 آبان 1399 ساعت 14:25:48 (24 روز پيش)
Number 2
Number2PNM

تشکر کرده: 95
احساس امروزم:
ناامید شدم

pc  ps4  xbox1  iphone 
Number2PNM 
Number2PNM & Dragon-_-SNA93 

تا وقتی مدیریت فعلی عوض نشه هیچ فایده ای نداره . به خبرنگارای عزیز حق میدم توی این شرایط دل و دماغ کار کردن حتی ندارن .

Number 2 آفلاین
 نقل قول 

10 آبان 1399 ساعت 17:27:24 (24 روز پيش)
SEHSANHS

فک کنم کلا باید قید پردیسو بزنیم. با این وضعی که من میبینم نشون میده که نیمه تعطیل شده و چن روز بعدم سروراشو میبندن. خدافظ پردیس گیم. کاش یکم بیشتر میموندی ولی گیر مدیرای بدی افتادی.

SEHSANHS آنلاین
 نقل قول 

10 آبان 1399 ساعت 17:47:31 (24 روز پيش)
شیدا
تشکر کرده: 2
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc 

چرا سایت اینطوری شده؟؟؟

بشدت سایت از عدم مدیرها کارامد رنج میبره

امیدوارم سایت تعطیل نشه

شیدا آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 

10 آبان 1399 ساعت 17:51:04 (24 روز پيش)
Dante61Respawned
Dante61

تشکر کرده: 169
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps2  ps3  ps4  xbox1  ds 

SEHSANHS نوشته:
❤️❤️❤️

من كسی نيستم. تو كيستی؟ اگر تو همانند من، كسی نيستی.پس با هم دو كَسيم.مبادا به كسی بگويی.و چرا كه آنان كسی هستند،ما را تاب نمی آورند.چه ملالت بار است كسی بودن.اگر كسی نباشی.همه كس هستی.امضای پویای پردیس گیم

Dante61Respawned آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Dante61Respawned بابت این پست تشکر کرده است.
SEHSANHS 

10 آبان 1399 ساعت 17:55:28 (24 روز پيش)
SEHSANHS

Dante61Respawned نوشته:

SEHSANHS نوشته:

فک کنم تنها نویسنده ای که کار میکنه الان تویی. میشه بگی الان تکلیف سایت چیه؟ من احساس میکنم همین امروز فردا قراره بسته شه. هرچند خودم خیلی دوس دارم سایت بسته نشه و بمونه. الان کلا چن تا نویسنده تو سایت هستن؟ چرا بقیه کار نمیکنن؟ امروز چرا پست نذاشتین؟ دیروزم خبری نبود. سایتو میخواین ببندین؟ یه توضیح کامل بده ببینیم چی به چیه.
SEHSANHS آنلاین
 نقل قول 
1 کاربر از SEHSANHS بابت این پست تشکر کرده است.
Dante61Respawned 

10 آبان 1399 ساعت 18:05:02 (24 روز پيش)
Dante61Respawned
Dante61

تشکر کرده: 169
احساس امروزم:
سپاسگذار

pc  ps2  ps3  ps4  xbox1  ds 

SEHSANHS نوشته:

Dante61Respawned نوشته:

SEHSANHS نوشته:
❤️❤️❤️
فک کنم تنها نویسنده ای که کار میکنه الان تویی. میشه بگی الان تکلیف سایت چیه؟ من احساس میکنم همین امروز فردا قراره بسته شه. هرچند خودم خیلی دوس دارم سایت بسته نشه و بمونه. الان کلا چن تا نویسنده تو سایت هستن؟ چرا بقیه کار نمیکنن؟ امروز چرا پست نذاشتین؟ دیروزم خبری نبود. سایتو میخواین ببندین؟ یه توضیح کامل بده ببینیم چی به چیه.
سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر عزیز و وفادار ❤️ دلیل این‌که چیزی قرار نگرفته دستور مدیران هست... در مورد باقی سؤالات لطفاً از مدیر ارشد بپرسید چون حقیقتش در جریان نیستم. آقای قیومی احتمالاً پاسخ بدن در این زمینه، راه ارتباطی با ایشون هم در کانال رسمی پردیس‌گیم ذکر شده... اگر پاسخی دادند لطفاً با دیگر کاربران عزیز و پیگیر نیز در میان بگذارید. 

من كسی نيستم. تو كيستی؟ اگر تو همانند من، كسی نيستی.پس با هم دو كَسيم.مبادا به كسی بگويی.و چرا كه آنان كسی هستند،ما را تاب نمی آورند.چه ملالت بار است كسی بودن.اگر كسی نباشی.همه كس هستی.امضای پویای پردیس گیم

Dante61Respawned آفلاین
 نقل قول  وبلاگ 
1 کاربر از Dante61Respawned بابت این پست تشکر کرده است.
SEHSANHS