فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
NIOH 2

Ninja Theory

Doom Eternal

تریلر جذاب منتشر شده سونی از بازی های سال 2020

Godfall

Resident Evil 3

Highlight Reel 526

Highlight Reel 525

Highlight Reel 524

دانلود موسیقی متن بازی Persona 5 The Royal

دانلود تریلر بازی Fast and Furious Crossroads

771 مشاهده

دانلود تریلر بازی Godfall

دانلود تریلر بازی No More Heroes 3

دانلود تریلر بازی Gears Tactics

دانلود تریلر بازی The Wolf Among Us 2

دانلود تریلر بازی Hellblade II: Senua’s Saga

748 مشاهده

دانلود تریلر Xbox Series X

دانلود تریلر بازی Resident Evil 3

876 مشاهده

دانلود تریلر Ghost of Tsushima

دانلود تریلر بازی Resident Evil 3

تریلر رونمایی از بازی Resident Evil 3

دانلود قسمت Highlight Reel 523

این اپیزود با GTA Online شروع می‌شود، جایی که چندین پرش محسابه شده و تماشایی را مشاهده می‌کنیم. در Star Wars Battlefront 2 چندین دشمن کشته شده دچار پدیده‌ی باگ‌گرفنگی شده‌ و بر روی هوا معلق مانده‌اند. در Red Dead Redemption 2 توسط دشمنان به طرز عجیبی غافلگیر می‌شویم. در Death Stranding موتور سم بر روی هوا پارک شده است. در قسمت آخر جدیدترین ساخته‌ی "هیدئو کوجیما" به طرز هوشمندانه و با مهارت از سقوط به ته دره جان سالم به در می‌بریم. در Modern Warfare شاهد بازی تنیس آن هم با جایگزنی چاقو به جای توپ هستیم. در Star Wars Jedi Fallen Order شاهد استفاده‌ی جالبی از‌ Force می‌باشیم. در پارت محصول جدید EA گاهی اوقات برای حل معماها باید برعکس شد. داستان اپیزود 523 با Star Wars Jedi Fallen Order به پایان می‌رسد، جای که پروتاگونیست بازی به صورت نشسته به انجام حرکات موزون می‌پردازد.

دانلود قسمت Highlight Reel 522

این قسمت با یار همیشگی‌مان Rainbow Six Siege آغاز می‌گردد، جایی که تار و مار شدن اعضای تیم حریف آن هم فقط به وسیله‌ی هدشات را تماشا می‌کنیم. لانچ ورژن PC بازی Red Dead Redemption 2 باعث انتشار انواع مادهای گوناگون برای این عنوان نیز شده است؛ در یکی از جالب‌ترین موارد شاهد جایگزنی یک طوطی به جای آرتور هستیم. در ادامه یک انتقام‌گیری خفن در Modern Warfare را می‌بینیم. در یکی دیگر از پارت‌های بازی، شلیک به آسمان باعث تاریک شدن هوا می‌گردد. چه کسی گفته است که نمی‌توان به جای اسنایپر، از شات گان برای فواصل دور استفاده کرد؟ در ادامه Death Stranding را داریم که هر جوری که هست با موتور از روی نردبان عبور می‌کنیم. این قسمت با Jurrassic Park Evolutions به پایان می‌رسد، جایی که یکی از موجودات بازی دچار پدیده‌ی باگ گرفتگی شده است.

دانلود قسمت Highlight Reel 521

این اپیزود با James Bond 007: Bloodstone شروع می‌شود، جایی که بدن یکی از دشمنان کشته شده درون محفظه‌ای گیر کرده و تنها پایش بیرون مانده است. در Forza Horizon 4 یکی از اتوموبیل‌ها پس از برخورد به یک مانع، بر روی هوا شروع به چرخیدن می‌کند. در Modern Warfare مکان اسنایپرها را پیدا کرده و همگی را راهی دیار باقی می‌کنیم. برویم پیش دوست قدیمی‌مان Rainbow Six Siege، جایی که باید از خود بپرسیم چرا و چگونه. مقدم Death Stranding به Highlight Reel را خوش‌آمد می‌گوییم. در اولین قسمت متوجه می‌شویم که با کمی تلاش، می‌توانیم موتور سم را حتی از روی نردبان عمودی نیز عبور دهیم. در قسمت دوم بلند بودن نردبان و جایگذاری بد آن کار دستمان می‌دهد. توی قسمت قبل در حال بالا رفتن از نردبان بودیم که بلا سرمان آمد، حال در این قسمت در حال پایین آمدن از آن گرفتاری جدید رخ می‌دهد. در پارت بعدی و با سختی با موتور از صخره بالا می‌آییم. در آخرین کلیپ مربوط به جدیدترین ساخته‌ی "هیدئو کوجیما" شاهد غیب شدن کوه‌ها و گیر کردن سم بر روی هوا هستیم. در نسخه‌ی PC بازی Red Dead Redemption 2 حالت گردن و دست‌های آرتور مورگان به طرز عجیی خنده‌دار می‌گردد. پرونده‌ی این اپیزود با جدیدترین محصول استودیوی توانمند راک‌استار به پایان می‌رسد، جایی که سقوط آزاد و بی‌پایان جناب آرتور مورگان را به نظاره می‌نشینیم.

دانلود تریلر بازی Wasteland 3

901 مشاهده

دانلود تریلر بازی Tell Me Why

664 مشاهده

دانلود تریلر Age of Empires IV

1053 مشاهده

دانلود تریلر Bleeding Edge

613 مشاهده

دانلود Grounded

560 مشاهده

دانلود تریلر Everwild

579 مشاهده

دانلود موسیقی متن بازی Death Stranding (کامل ترین نسخه موجود)

دانلود گیم پلی بازی Diablo 4

865 مشاهده

دانلود تریلر سینمایی Diablo 4

1010 مشاهده

دانلود گیم پلی بازی Overwatch 2

دانلود تریلر سینمایی Overwatch 2

تریلر سینمایی رونمایی از Overwatch 2 با نام Zero Hour

دانلود تریلر بازی Red Dead Redemption 2

نمایش عرضه Red Dead Redemption 2 بر روی PC

دانلود تریلر بازی Need for Speed Heat

804 مشاهده