فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
Fast and Furious Crossroads

Godfall

No More Heroes 3

Gears Tactics

The Wolf Among Us 2

Hellblade II: Senua’s Saga

Xbox Series X

Resident Evil 3

Ghost of Tsushima

دانلود تریلر بازی Resident Evil 3

دانلود قسمت Highlight Reel 523

دانلود قسمت Highlight Reel 522

دانلود قسمت Highlight Reel 521

دانلود تریلر بازی Wasteland 3

749 مشاهده

دانلود تریلر بازی Tell Me Why

574 مشاهده

دانلود تریلر Age of Empires IV

942 مشاهده

دانلود تریلر Bleeding Edge

530 مشاهده

دانلود Grounded

485 مشاهده

دانلود تریلر Everwild

510 مشاهده

دانلود موسیقی متن بازی Death Stranding (کامل ترین نسخه موجود)

429 مشاهده

دانلود گیم پلی بازی Diablo 4

781 مشاهده

دانلود تریلر سینمایی Diablo 4

903 مشاهده

دانلود گیم پلی بازی Overwatch 2

تریلر گیم پلی بازی Overwatch 2

دانلود تریلر سینمایی Overwatch 2

تریلر سینمایی رونمایی از Overwatch 2 با نام Zero Hour

دانلود تریلر بازی Red Dead Redemption 2

نمایش عرضه Red Dead Redemption 2 بر روی PC

دانلود تریلر بازی Need for Speed Heat

688 مشاهده

دانلود قسمت Highlight Reel 517

این اپیزود با Ghostbusters the Video Game شروع می‌شود، جایی که یک پرنده به صورت دنده معکوس بر روی هوا راه می‌رود! در The Division 2 یک راه جدید برای اصلاح موی گردن کشف می‌کنیم. در ادامه یک دوئل جانانه را در Tekken 7 تماشا می‌کنیم. در Rainbow Six Siege حتی نارنجک هم نمی‌تواند به نقاشی یک کودک آسیب برساند. این را هم متذکر شویم که For Honor هم‌اکنون نیز به استقبال هالووین رفته است. در Mordhau از مخفی‌کاری به سبک سری بازی‌ Metal Gear Solid بهره برده و چندین نفر را نفله می‌کنیم. در Battlefield V یکی از بازیکنان بر روی آب راه می‌رود؛ البته نه به صورت عادی. این شما و این هم سگ نامیرای دنیای وسترن. همچنین، به نظر می‌رسد که یکی از بازیکنان، فیلمی را در Red Dead Redemption 2 ساخته است. دوستان بگذارید یک نکته‌ای خدمت هواداران پرورسلینگ(یا همان کشتی کج) عرض کنم:"بازی WWE 2K20 را فعلا خریداری نکنید." می‌پرسید چرا؟ خب در ادامه توضیح می‌دهم. در پارت اول، موی یکی از دیواها شبیه به کارکتر ترسناک فیلم حلقه یا شاید هم کینه شده است. در پارت دوم آقای دالف زیگلر قصد اجرای حرکت Drop Kick را داشت که بر روی هوا گیر کرده و دور خودش چرخید. در قسمت بعد هم هنگام ورود به سالن شاهد اجرایی حرکاتی ترسناک از سوی کارکتر بازی هستیم. در پارت بعدی و هنگام پرش از روی تاپ روپ، از حریف روی هوا به ضربه دریافت کرده و به جای اولمان باز می‌گردیم. در ادامه، خانم راندا روزی را بر روی پلکان فلزی کوباندیم و همین موضوع باعث فرو رفتن پلکان به درون رینگ شد؛ البته بدون اینکه خدشه‌ای به سطح رینگ وارد شود. در قسمت بعد با اوضاع افتضاح بخش شخصی‌سازی کارکترها در WWE 2k20 آشنا می‌شویم. آقای کرت انگل نیز در حال نقش‌آفرینی در یک فیلم ترسناک می‌باشد. اپیزود 517 با آخرین کلیپ WWE 2K20 تمام می‌شود، جایی که ورزشکاران در حال مبارزه در ارتفاع چند متری زمین می‌باشند.

دانلود قسمت Highlight Reel 516

این اپیزود با Mirror's Edge آغاز می‌شود، جایی که پلاستیک مانع اصابت گلوله به پروتاگونیست بازی می‌شود. در GTA قصد داشتیم تا یک حرکت تماشایی اجرا کنیم که خب در نهایت آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت. با توجه به کلیپ ارسال شده از For Honor، به نظر می‌رسد که این بازی را می‌توان به جای شبیه‌ساز ورزش گلف نیز تجربه کرد. در Mordhau یک ضربه‌ی خشن باعث رخ دادن اتفاقی عجیب می‌شود. در ادامه Forza Horizon 4 را داریم که در میانه‌ی یک پرش تماشایی، موتور خودرو فریز می‌شود. بریم سراغ رفیق قدیمی‌مان Rainbow Six Siege که احمقانه‌ترین روش ممکن برای حالت Ace را می‌بینیم. پرونده‌ی این اپیزود با Breath of the Wild بسته می‌شود، جایی که هنگام استفاده از سپر برای پایین آمدن از سطحی هموار، دچار آتش‌گرفتگی می‌شویم!

دانلود تریلر بازی Death Stranding

560 مشاهده

دانلود تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare

658 مشاهده

دانلود تریلر بازی The Outer Worlds

دانلود تریلر بازی Darksiders genesis

دانلود قسمت Highlight Reel 515

دانلود قسمت Highlight Reel 514

این اپیزود با رفیق قدیمیمون Rainbow Six Siege آغاز می‌شود، جایی که مشخص نیست در چه جهتی یا چه جوری راه می‌رویم. در The Wicher 3 آقای گرالت از پرش از ارتفاعی بسیار بلند جان سالم به در می‌برد. در Monster Hunter World داشتیم توسط یک موجود کلی کتک می‌خوردیم که ناگهان دایناسوری عظیم‌الجثه نجاتمان می‌دهد. در Ghost Recon Breakpoint کارکترمان رفتار عجیبی از خود نشان داده و حرکاتی غیرطبیعی انجام می‌دهد. در Mordhau تعداد زیادی دشمن را در یک سردابه راهی دیار باقی می‌کنیم. در Red Dead Online با سریع‌ترین هفت‌تیرکش و سریع‌ترین اسلحه‌ی غرب آشنا می‌شویم. پرونده‌ی اپیزود 514 با Red Dead Redemption 2 بسته می‌شود، جایی که همزمان یک تیر و کمان را در یک دست و یک هفت‌تیر را در دستی دیگر می‌چرخانیم.

دانلود تریلر بازی Moons of Madness

دانلود تریلر The Outer Worlds